Benátky n/J – Litoměřice 2:1 (po pr.) | Motor ČB – Havířov 2:1 (kon.) | Prostějov – Kladno 1:2 (po pr.)
Přerov – Slavia 1:2 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 2:0 (kon.) | Frýdek-M. – Třebíč 1:4 (kon.)
Kadaň – Most 4:2 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 16.11.2016, 17:30Chance liga • 25. kolo

Benátečtí poprvé v sezóně zvládli prodloužení či samostatné nájezdy a dnes slaví druhý bod. Po průběhu zápasu si ho asi zasloužili, nicméně brankář Litoměřic Jaroslav Pavelka předvedl velmi kvalitní výkon a dlouho odolával. (19:48:13)

61:39
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    Při tlaku hostujícího mužstva pláchl po levé straně JAN PLODEK, mazáckou kličkou oklamal Pavelku a střelou na bližší tyčku připisuje druhý bod benáteckému týmu. Asistence: Jan Víšek.

61:28
    V prodloužení jsou zatím lepší hosté, kteří se usadili v útočném pásmu.

61:02
    Švagrovský se proháčkoval až před Novotného, jenž vyráží puk do ochranné sítě!

60:44
    Novotný si v prodloužení připsal první úspěšný zákrok.

60:35
    Smetana si vybruslil do ideální pozice, ale se střelou otálel, až o puk přišel.

60:06
    Na riskantní rozehrávku Pavelky Chlapík nedosáhl.

60:01

Budeme svědky dalšího prodloužení, ve kterém mají domácí velmi nelichotivou bilanci 0:9. Zaznamenají dnes první dvoubodový zisk?

60:00

59:36
    Plodek se neprosadil se svojí individuální akcí.

59:23
    Pavelka nyní nalezl kotouč ve své výstroji a raději přerušil hru.

59:05
    Po rychlém úniku benáteckého týmu červené světlo znovu nesvítí, hosté nyní měli štěstí!

58:48
    Dalších pokus domácích se mezi tři tyče nevměstnal.

58:31
    Pavelka chytá propagační střelu a ihned rozehrává.

58:10
    Na druhé straně zakončoval Švagrovský a také Novotný musel dávat bedlivý pozor.

57:56
    Závar před hostujícím brankářem, který si připsal další velmi důležitý zásah.

57:34
    Hosté jsou nyní staženi před Pavelkou, domácí mají častěji puk na svých holích.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 55. Chlapík (Kolmann, J. Mikyska), 62. Plodek (Víšek) – 47. Jaroslav Kalla (Paločko, Barák)

HC Benátky nad Jizerou: F. Novotný – Mikliš, Kočí, Kolmann, Husa, Pyrochta, Holub, Zeleňák, Havlín – Hrníčko, Plodek, A. Dlouhý – Chlapík, J. Mikyska, Víšek – Prokeš, Volf, Bittner – Ďurač, Da. Svoboda, J. Havel.
    HC Stadion Litoměřice: J. Pavelka – Jebavý, J. Šulc, Smetana, Pavlas, Barák, Piegl, Bílek – Švagrovský, Rubeš, Pletka – Paločko, J. Veselý, Jaroslav Kalla – Půlpán, Hanták, M. Ondráček – O. Procházka, R. Pilař, Kulda.

Rozhodčí: Sýkora, Valenta – Kajínek, Toman