Lipt. Mikuláš – Nitra 2:4 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 2:3 (kon.) | Martin – Poprad 5:4 (po pr.)
Nové Zámky – Žilina 4:0 (kon.) | Trenčín – Zvolen 0:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:4 (2:1, 0:0, 0:3)
HK Nitra
sk Středa 16.11.2016, 17:00 • SE Aréna • Tipos Extraliga (SR) • 20. kolo

V dnešnom stretnutí Tipsport ligy si Nitra zo zápasu odnáša všetky tri body. Liptáci v prvej tretine viedli 2:0, ale Nitra dokázala znížiť na 2:1 už v prvej tretine a po ďalších troch góloch v tretej tretine napokon zvíťazila 2:4. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:30:46)

59:20
    Kriška našiel osamoteného Urama medzi kruhmi, ale jeho strela bola veľmi nepresná.

58:48
    Zápas sa už len dohráva a ani jeden tím sa netlačí do útočného pásma.
    58:07 SLOVÁK - 2:4

58:07
    Nitra dala gól!

Milam vyslal prudký puk od modrej čiary a pred bránou ho tečoval MAREK SLOVÁK, ktorý prekonáva brankára Liptovského Mikuláša.
    Asistencie: Milam Jameson

57:45
    Nitra je v útočnom pásme. Versteeg nahodil puk na brankára, ale Križan zostal neporazený aj po následnej dorážke.

57:37
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Ro. Huna – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

57:30
    Domáci sú v útočnom pásme, ale kombinujú len okolo mantinelov.

56:50
    Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Liptovského Mikuláša. Hostia vyhrali buly, ale puk vyhodili cez všetky čiary a píska sa zakázané uvoľnenie.

56:10
    Hra sa mierne ukľudnila a Liptáci sa aj napriek veľkej snahe gólu dočkať nevedia.

55:20
    Liptovský Mikuláš rozohráva spoza brány, ale po nepresnej prihrávke zapríčinili zakázané uvoľnenie.

54:30
    Oba tímy viackrát stratili puk a hra sa odohráva väčšinou v strednom pásme.
    53:46

53:46
    Slovák išiel sám proti Križanovi, ale jeho zakončenie išlo tesne okolo ľavej žŕdky.

53:00
    Bobčekova strela od modrej čiary bola zastavená obrancom Nitry, ktorý rozohráva útočnú akciu.

52:00
    Do útočného pásma sa snažil preniknúť Števuliak, ale rozhodca hru prerušil kvôli ofsajdu.
    50:46 ŠTEFANKA - 2:3

Michael Hruška

Branky a nahrávky: 11. Uram (Sukeľ), 17. Števuliak (Piatka, Laco) – 19. Macík (Ordzovenský, Paukovček), 41. Ručkay (Blackwater, Pupák), 51. Štefanka (Blackwater), 59. Slovák (Milam)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Križan – Makovský, Moravčík, Nádašdi, Mezovský, Kadlubiak, Šiška, Bobček, Oravec – Ru. Huna, Ro. Huna, Ri. Huna- Kriška, Sukeľ, Uram – Faith, Piatka, Laco – Števuliak, Stümpel, Kabáč
    HK Nitra: Valent – Milam, Versteeg, Pupák, Mezei, P. König, Ordzovenský, Rais, Kuzma – Ručkay, Slovák, Blackwater – Štefanka, Krištof, D. König – Macík, Paukovček, Bajtek – Chalupa, Ondrušek, Bene

Rozhodčí: Lauff, Kalina – Bogdaň, Jobbágy