Philadelphia – Ottawa 2:3 (0:1 po s.n.) | Carolina – San Jose 1:0 (kon.) | Columbus – Washington 2:1 (po pr.)
Toronto – Nashville 6:2 (kon.) | Montreal – Florida 3:4 (po pr.) | Detroit – Tampa 3:4 (kon.)
Minnesota – Calgary 0:1 (kon.) | Winnipeg – Chicago 4:0 (kon.) | St. Louis – Buffalo 4:1 (kon.)
Dallas – New Jersey 1:2 (po pr.) | Colorado – Los Angeles 4:1 (kon.) | Vancouver – NY Rangers 2:7 (kon.)
Anaheim – Edmonton 4:1 (kon.)
Columbus Blue Jackets
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
Washington Capitals
Středa 16.11.2016, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám dobrou noc a příjemně strávený zbytek středy! (04:03:14)

Československá stopa v utkání:

Lukáš Sedlák (CBJ) - 0+0, 0 střel, čas na ledě 9:14

Velmi dobrý výkon dnes předvedl také Lukáš Sedlák. V první třetině měl velmi slibnou šanci na vstřelení prvního gólu v NHL, ale ve velké příležitosti minul. Do statistik se nakonec zapsat nedokázal, přesto si zaslouží pochvalu, protože bojoval a na ledě byl vidět.

1. Cam ATKINSON (CBJ): 1+0
    2. Zach WERENSKI (CBJ): 1+0
    3: Sergej BOBROVSKIJ (CBJ): 21 zákroků, 1 gól, 95,5 %

Prodloužení netrvalo ani minutu a máme rozhodnuto. Vylepšený výkon ve třetím dějství a velmi dobře zvládnuté prodloužení v podání Columbusu znamená vítězství Blue Jackets. Ti si díky Camu Atkinsonovi připsali šesté domácí vítězství za sebou a opět si v tabulce východní konference polepší.

60:37 Brandon DUBINSKY - 2:1

60:37
    Columbus právě vstřelil branku!
    Hotovo, vymalováno, poslední zhasíná. Brandon Dubinsky vyhrál vhazování, kotouč si přebral CAM ATKINSON (5), jenž s ním projel celý kruh pro vhazování a střelou tahem překonal Philippa Grubauera – 2:1! Asistence: Brandon Dubinsky.

60:34
    Moc nechybělo! Na levé straně se prodral kolem obránce Brandon Saad a nahodil kotouč před branku, kde se ho snažil zachytit Philipp Grubauer, jenže skákavý kotouč nadělal hostujícímu brankáři problémy. Vhazování v obranném pásmu Capitals.

60:15
    Columbus, který hraje páté prodloužení v sezoně, začíná nastavení s pukem na svých hokejkách. Uvidíme, zda mu to přinese kýžený úspěch.

60:01

Už je tomu tak. Oba týmy si připíší jeden bod a o druhý si to rozdají v prodloužení. Domácí ve druhé polovině závěrečného dějství zabrali a zásluhou Zacha Werenskiho zaslouženě srovnali. Hosté vzápětí odpověděli gólem, ale ten nebyl kvůli ofsajdovému postavení uznán.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:54
    Jay Beagle se v posledních vteřinách ocitl ve velké příležitosti, ale jeho střelu z bezprostřední blízkosti vyrazil nad branku bránící hráč.

59:46
    Třetí třetina se zřejmě dohraje kolem branky Sergeje Bobrovského.

59:29
    Philipp Grubauer pokryl kotouč a hra je přerušena. Kostka nad ledem se zaměřuje na Brandona Dubinského, jenž je ošetřován na střídačce Blue Jackets, protože dostal kotoučem od svého spoluhráče. To muselo bolet.

58:21
    Utkání zřejmě míří do prodloužení. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu, což jde na znát.

Daniel Ryl

Branky a nahrávky: 54. Werenski (W. Karlsson, Gagner), 61. Dubinsky – 36. Bäckström (Orpik, Chorney)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij – D. Savard, Werenski, J. Johnson, R. Murray, Nutivaara, Harrington – N. Foligno (C), Wennberg, Saad – Atkinson, Dubinsky, Jenner – J. Anderson, W. Karlsson, Calvert – Gagner, Sedlák, Hartnell.
    Washington Capitals: Grubauer – Carlson, Orlov, Niskanen, Alzner, Chorney, Orpik – Burakovsky, Beagle, Ovečkin (C) – Oshie, Bäckström, Johansson – Williams, Kuzněcov, Sanford – T. Wilson, Eller, Winnik.

Rozhodčí: Ch. Lee, T. Chmielewski – B. Pancich – M. Shewchyk.

Diváci: 11 738