Slavia – K. Vary 3:4 (po pr.) | Chomutov – HC Litvínov 2:0 (kon.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 3:1 (kon.)
Zlín – Jihlava 4:5 (kon.) | Sparta – Kladno 5:1 (kon.) | Havířov – Vítkovice 5:4 (1:0 po s.n.)
Písek – Pardubice 4:15 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Letňany – HC Plzeň 4:7 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 6:1 (kon.) | Liberec – Kolín 5:3 (kon.)
Piráti Chomutov
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
HC Litvínov
Sobota 03.12.2016, 12:00Extraliga staršího dorostu • 28. kolo

Dnešní utkání je za námi. Domácí byli v dnešním utkání lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:0. Piráti se dostal do vedení v dvaatřicáté minutě, když dvojnásobnou přesilovku využil Tomáš Koblížek a následně zvýšil na 2:0 v pětařicáté minutě Kryštof Ouřada, taktéž z přesilové hry. Hosté se dnes také dostali do pár zajímavých šancí, ale Běhulu dnes prostřelit nedokázali. (13:59:12)

59:00
    Poslední minutka zápasu. Vypadá to, že domácí dnes zvítězí, neboť hosté se nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.

58:24
    Hosté se ještě snaží vstřelit alespoň jednu branku. Zatím se jim to ale vůbec nedaří.

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny.

57:25

56:51
    Pavlíček střelou od modré trefil jen jednoho z obránců.

56:29
    Hosté se nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu.

56:05
    Dufek se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží, ale Běhula proti jeho střele předvedl opět skvělý zákrok a kotouč za svá zádad nepustil.

55:25
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Petr Chlán – 2 min., držení protihráče).

54:49
    Berka vyslal na branku střelu z vrcholu pravého kruhu. Jeho pokus ještě tečoval před Běhulou Jouza, ale jen nad branku.

54:04

53:15
    Kotouč skončil na střídačce domácích a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

52:35
    Hosté se vůbec nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.

52:04
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Vít Seemann – 2 min., nedovolené bránění).

52:03
    Jouza se dostal zcela osamocen ke kotouči těsně před Běhulou. Místo střely ale volil ještě přihrávku, kterou nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

51:27
    Daniel Jouza se dostal nadvakrát ke střele těsně před Běhulou. Ten však proti jeho obou střelám předvedl skvělé zákroky a kotouč tak nepustil za svá záda.

50:33
    Marek Havlík byl poslán trenérem do kabiny a dnešního utkání se tak už nezúčastní.

50:13
    Petr Chlán a Marek Havlík jsou zpět z trestných lavic.

49:43
    Ondřej Dufek vyslal na branku střelu z levého kruhu, kterou trefil horní tyč!

49:19
    Štochl napřáhl ke střele od modré, ale branku minul.

49:01
    Bartoš se dostal ke střele z pravého kruhu, ale Běhulu prostřelit nedokázal.

48:21
    Kleiner střelou z levého kruhu příliš nevyděsil Pejsara.

47:31
    Ouřadovi se zamotal kotouč pod nohami a následně tak o něj přišel.

47:09
    Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

46:15
    Ineman napřáhl ke střele z vrcholu levého kruhu. Jeho pokus ale ztečoval jeden z obránců do ochranné sítě.

45:27
    Hosté teď zahrozili před brankou soupeře, ale Běhula zřejmě nehodlá pustit kotouč za svá záda.

45:04
    Petr Chlán se dostal do křížku za brankou soupeře s Markem Havlíkem a rozhodčí tak oba posílá na trestnou lavici.

44:19
    Myšák vyslal na branku střelu od modré, kterou však branku soupeře minul.

43:40
    Žižka pouze nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.

43:08
    Oba týmy hrají v plném počtu.

42:47
    Daniel Jouza dostal skvělou přihrávku zpoza branky, ale následnou střelou doprostřed branky nenadělal Běhulovi větší potíže.

42:17
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Běhulou.

42:07
    Hra se momentálně pohybuje spíše ve středním pásmu.

41:08
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jakub Veselý – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Filip Ineman – 2 min., hrubost).

40:50
    Myšák napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus Běhula vyrazil pouze k Inemanovi, který ale následně nedokázal poslat kotouč do sítě.

40:05
    Hosté vyhráli úvodní buly třetí třetiny a ihned nahazují kotouč do útočného pásma.

40:01

Další třetina začne přibližně v 13:27.

Druhá třetina je za námi. Druhá periody už nám branky přinesla. Nejdříve dokázal využít dvojnásobnou přesilovku Tomáš Koblížek a poté o tři minuty později zvýšil taktéž z přesilové hry Kryštof Ouřada. Hosté se ve druhé třetině také dostali do pár nebezpečných šancí, ale téměř pokaždé branku v dobré střelecké pozici vůbec netrefili. Stav utkání je tak po dvou třetinách 2:0.

40:00

39:43
    Marek Berka se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží, ale ten branku soupeře trestuhodně přestřelil.

39:05
    Bajer střelou z levého kruhu branku přestřelil.

39:00
    Poslední minutka druhé třetiny.

38:23

37:57
    Domácí dokázali vyhodit a mohou tak jít pohodlně vystřídat.

37:13
    Kordule se dostal ke střele z levého kruhu, ale Běhula jeho pokus vyrazil do rohu kluziště.

36:38
    Jakub Veselý se dostal do samostatného úniku ve vlastním oslabení, ale střelou mířenou k pravé tyči branku minul.

36:23
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jakub Štochl – 2 min., hákování).

35:49
    Hosté ztratili kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou domácí.

34:36
    Piráti právě vstřelili branku!
    Domácí využívají přesilovku a vedou už 2:0! KRYŠTOF OUŘADA se dostal ke kotouči v levém kruhu a střelou k bližší tyči dokázal prostřelit dnes skvělého Pejsara. Asistence: Vít Seemann a Tomáš Koblížek.

33:40
    Myšák se dostal ve vlastním oslabení ke střele z pravého kruhu, ale Běhula nemusel zasahovat, neboť kotouč skončil vedle branky.

33:29
    Procházkovu střelu od modré dokázal Pejsar v pohodě chytit.

33:16
    Köverův pokus od modré zblokoval jeden z obránců do ochranné sítě.

33:09
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Marek Havlík – 2 min., hákování).

31:57
    Domácí využívají dvojnásobnou přesilovku a dostávají se tak do vedení! Seemann napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus Pejsar vyrazil pouze k TOMÁŠOVI KOBLÍŽKOVI, který se následně střelou do poloodkryté klece nemýlil. Asistence: Vít Seemann a Jakub Kleiner.

31:32
    Domácí to teď skvěle sehráli před brankou soupeře, ale Ouřada trefil svou střelou jen boční síť.

31:18
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Filip Černohorský – 2 min., krosček).

31:05
    Domácí se vůbec nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

30:35
    Hosté dokázali vyhodit kotouč z vlastního pásma a mohou tak jít pohodlně vystřídat.

30:29
    Procházka střelou od modré nedokázal překonat Pejsara.

30:16
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Josef Myšák – 2 min., sekání).

30:10
    Köver se dostal do samostatného úniku, ale Pejsara překonat nedokázal. Pejsar dnes chytá skvěle.

29:52
    Ondřej Dufek střelou z mezikruží minul branku soupeře jen o kousíček.

29:32
    Bartoš jen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.

28:44
    Berka se dostal ke střele z mezikruží, ale svou střelou trefil jen jednoho z obránců.

27:31

26:29
    Žižka střelou od modré trochu vyděsil Běhulu, který kotouč s menšimi problémy vyrazil mimo tři tyče.

25:49
    Miroslav Hradecký se dostal nadvakrát ke střele těsně před Pejsarem. Ten však jeho obě střely dokázal skvěle chytit.

25:43
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude po levici Pejsara.

25:14
    Jungvirt vyslal na branku tvrdou střelu od modré, kterou ale Pejsar dokázal vyrazit mimo tři tyče.

24:33
    Ouřada střelou od modré vůbec netrefil branku soupeře.

23:54
    Pech střelou z velkého úhlu trefil tyčku Běhulovy svatyně.

23:31
    Dufek vyslal na branku střelu od modré, kterou ale zblokoval jeden z obránců do ochranné sítě.

22:46
    Veselý se dostal ke střele z mezikruží, ale Pejsar jeho pokus vyrazil do rohu kluziště.

22:19
    Jouza střelou z levého kruhu příliš nevyděsil Běhulu.

21:48
    Josef Bajer ujel obráncům, ale Pejsar jeho zakončení mezi betony dokázal vyrazit mimo tři tyče.

21:30
    Přihrávka rukou. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

21:02
    Patrick Pech se dostal do samostatného úniku, ale na Běhulu nevyzrál.

20:44
    Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

20:17
    Procházka napřáhl ke střele od modré čáry, jeho pokus ale skončil vedle levé tyče.

20:12
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Pejsarem.

20:05
    Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.

20:01

Další třetina začne přibližně v 12:42.

První třetina je za námi. Domácí měli v první třetině více ze hry, ale na branku stále čekáme. Veselý se v páté minutě dostal k nebezpečné střele z mezikruží, ale Pejsara překonat nedokázal. Ve čtrnácté minutě měl na hokejce gól Jaroš, ale ani on nedokázal prostřelit Pejsara. Ten si připsal další skvělý zákrok i o minutu později, když nepustil za svá záda dorážku Bajera. Stav utkání je tak po první třetině 0:0.

20:00

19:32
    Pechovu střelu z pravého kruhu Běhula v pohodě vyrazil svou vyrážečkou mimo tři tyče.

19:00
    Poslední minutka první třetiny.

18:24
    Jouza se dostal ke kotouči v útočném pásmu. Byl tam ale sám, a tak o něj zase rychle přišel.

17:49

17:24
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

16:41
    Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

16:08
    Pech se snažil překvapit Běhulu střelou z velkého úhlu. Běhula se však překvapit nenechal a kotouč dokázal chytit do své lapačky.

15:12

14:58
    Ouřada poslal před branku přihrávku od pravého mantinelu. Tam se nacházel Bajer, ale ten kotouč nedokázal doklepnout za záda Pejsara. Pejsar teď svůj tým podržel.

14:37
    Hostům se zatím přesilovka vůbec nedaří.

13:58
    Domácí se dostali ve vlastním oslabení do úniku dva na jednoho. Jaroš dostal od svého spoluhráče skvělou přihrávku, ale Pejsara následně nedokázal překonat.

13:42
    Střelu Myšáka od modré Běhula dobře viděl a kotouč tak schoval ve své lapačce.

13:15
    Domácí ihned po buly dokázali vyhodit kotouč ze svého pásma a hosté tak budou muset začít od znova.

13:12
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jakub Köver – 2 min., hákování).

12:44
    Cikánek pouze nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.

12:23
    Kordule vyslal na branku střelu z mezikruží, se kterou ale Běhula neměl větší potíže.

11:27
    Myšák napřáhl ke střele od modré čáry. Střela mu však ale vůbec nesedla a kotouč tak skončil mimo tři tyče.

10:39
    Liškův pokus od modré zablokoval jeden z obránců.

10:30

10:20
    Cikánkovu střelu od modré Běhula pohodlně chytil do své lapačky.

09:39
    Jaroš vyslal na branku střelu od modré, kterou ale Pejsara příliš nevyděsil.

08:46
    Kordule se opět dostal ke střele, tentokrát z levého kruhu, ale ani teď branku netrefil.

08:17
    Kordule vyslal na branku nepřesnou střelu z pravého kruhu, kterou branku soupeře jen přestřelil.

07:27

06:25
    Procházka střelou od modré přestřelil Pejsarovu branku.

06:20
    Koblížek vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho pokus ale nenadělal Pejsarovi větší potíže.

05:33
    Jaroš se pokusil ohrozit branku soupeře střelou od modré. Svým pokusem však trefil pouze jednoho z obránců.

04:23
    Veselý vyslal na branku nebezpečnou střelu z mezikruží. Jeho pokus ale dokázal Pejsar reflexivně vyrazit mimo tři tyče.

03:46
    Köver si skvěle vyměnil kotouč před brankou soupeře s Chlánem. Ten mu však vrátil příliš těžkou přihrávku a Köver tak nedokázal zakončit přesně.

03:05
    Hosté pouze vyhodili kotouč ze svého pásma a následně odjeli střídat.

02:29

01:47
    Jungvirt napřáhl ke střele od modré, ale branku minul.

01:42

01:22
    Svoboda si tak dlouho hrál s kotoučem v útočném pásmu, až o něj přišel.

00:39
    Koblížek pouze nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho chopil jeden z hostujících hráčů.

00:05
    Hosté vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.

00:01

Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v bílých dresech, hosté dnes oblékli černo-žluté dresy.

Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Štochl, Seemann, Jungvirt, Procházka, Kleiner, Jarý, Viktorin – Köver, Veselý, Černý, Bajer, Chlán, Hradecký, Jaroš, Koblížek, Ouřada, Brandner

HC Litvínov: Pejsar (Kmínek) – Čapek, Žižka, Havlík, Liška, Myšák, Černohorský, Cikánek – Jouza, Ineman, Bartoš, Arnold, Dufek, Kordule, Berka, Svoboda, Pavlíček, Pech

HC Litvínov

Litvínov se momentálně nachází v tabulce na poslední osmé příčce s pouhými čtrnácti body. Po šestadvaceti odehraných zápasech má na svém kontě 3 výhry v normální hrací době, 2 výhry po prodloužení či nájezdech, 1 prohru po nájezdech a 20 proher v normální hrací době. Venku zatím Litvínov odehrál třináct zápasů, ze kterých 1x vyhrál v normální hrací době, 1x prohrál po nájezdech a 11x prohrál v normální hrací době.

Posledních 5 zápasů

HC Litvínov – HC Sparta Praha 0:6
    Rytíři Kladno – HC Litvínov 6:3
    HC Litvínov – HC Letci Letňany 6:5 po prodloužení
    HC Litvínov – HC Energie Karlovy Vary 2:3
    HC Plzeň 1929 – HC Litvínov 7:4

Piráti se momentálně nachází v tabulce na druhé příčce se sedmapadesáti body. Po sedmadvaceti odehraných zápasech mají na svém kontě 16 výher v normální hrací době, 4 výhry po prodloužení či nájezdech, 1 prohru po prodloužení a 6 proher v normální hrací době. Na domácí půdě zatím Piráti odehráli třináct zápasů, ze kterých 8x vyhráli v normální hrací době, 3x vyhráli po prodloužení či nájezdech a 2x prohráli v normální hrací době.

HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov 3:0
    Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary 4:3 po nájezdech
    Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň 2:5
    HC Slavia Praha – Piráti Chomutov 3:2
    HC Letci Letňany – Piráti Chomutov 8:0

Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 28. kola NOEN extraligy staršího dorostu mezi chomutovskými Piráty a HC Litvínovem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 32. Koblížek (Seemann, Kleiner), 35. Ouřada (Seemann, Koblížek)

Rozhodčí: Prchal – Buček, Müller