Trstěnice – Mar.Lázně 5:4 (1:0 po s.n.) | Rožnov p. R. – Orlová 2:9 (kon.) | Bohumín – H. Benešov 7:3 (kon.)
Příbram – Lev Benešov 1:2 (kon.) | V.Popovice – Černošice 5:4 (1:0 po s.n.) | Uh. Hradiště – SHK Hodonín B 8:6 (kon.)
Žabonosy – Slaný 2:3 (0:1 po s.n.) | HC Varnsdorf – Gepardi Jablonec 6:14 (kon.) | Louny – Roudnice 7:2 (kon.)
Humpolec – Č. Krumlov 2:4 (kon.) | Tábor B – Strakonice 6:5 (1:0 po s.n.) | Hluboká n.V. – Soběslav 6:8 (kon.)
Frýdlant – Č. Lípa 2:3 (kon.) | HC Jičín – Třebechovice p. O. 3:4 (kon.) | Náchod – Jaroměř 2:5 (kon.)
Dvůr Králové n. L. – Nový Bydžov 11:4 (kon.) | Nová Paka – Hronov 5:6 (kon.) | Choceň – Chrudim 6:3 (kon.)
Ledeč n. S. – Moravská Třebová 3:4 (kon.) | Polička – Litomyšl 1:4 (kon.) | Česká Třebová – BK Havlíčkův Brod B 6:3 (kon.)
Hlinsko – Světlá nS 2:6 (kon.) | VHK ROBE Vsetín B – Kroměříž 6:9 (kon.) | Rakovník – Jesenice 4:5 (kon.)
Radomyšl – Veselí nLuž. 5:6 (0:1 po s.n.)
VHK ROBE Vsetín B
6:9 (2:1, 3:4, 1:4)
HK Kroměříž
Neděle 11.12.2016, 17:00Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj

Kroměříž nakonec nepřipustila zaváhání a během čtyřminutovky uprostřed třetí třetiny se dokázal dostat na rozdíl tří branek. Tento rozdíl se ukázal jako rozhodující a hosté po výkonu ve třetí třetině zaslouženě zvítězili.
    Ode mě je to pro dnešek vše a ze Vsetína Vám přeji příjemný zbytek třetí adventní neděle. (19:20:52)

59:48
    Z mezikruží se zkusil prosadit Šťastný, Musil měl betony na správném místě.

59:08
    Vyloučení v týmu HK Kroměříž (Vávra – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).

59:08
    Také hostující gólman si připisuje zákrok.

58:23
    Kroměříž se i v oslabení dostala do přečíslení, ze kterého vystřelil Stejskal. Musil kotouč letící vzduchem vykopl.

57:23
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Do prázdné branky se trefuje MARTIN STEJSKAL. Asistence: Bez asistence.

57:03
    Stejskal už pálil do prázdné brány, puk zastavil domácí obránce Šimek a zaslouženě sklízí potlesk.

56:51
    Christovův pokus z pravého kruhu se otřel o horní tyčku a končí za brankou,

56:30
    Musil zůstává na střídačce a Vsetín to zkouší bez brankáře.

56:30
    Oddechový čas pro domácí.

56:30
    Vyloučení v týmu HK Kroměříž (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Brada.

56:24
    Gólmani na obou stranách měli co dělat, aby neinkasovali. U obou brankářů stálo také štěstí.

55:40
    VHK ROBE Vsetín B právě vstřelil branku! Z pravého kruhu se střelou po ledě prosazuje PETR LUKÁŠ a stává se dalším dvoubrankovým střelcem. Asistence: Jozef Šimek.

55:23
    Po střele Humplíka z levého kruhu zvoní vzdálenější tyč.

55:03
    Zavřel měl další příležitost k trefě do odkrytých horních pater branky. Vsetínskou bránu však trestuhodně přestřelil.

54:40

54:19
    Po návratu do útočného pásma nevypadá přesilová hra Kroměříže vůbec dobře. Využívá toho Christov a opět dostává puk za modrou čáru.

53:46
    Dědkovi se podařilo vyhodit a vydává se střídat,

53:10
    Hosté stále kombinují, Vsetín se k soupeřům netlačí a čeká, co udělá Kroměříž.

52:29
    Vsetínské obraně proklouzla mezi hokejkami kombinace Nedbala se Stejskalem, která tak po střele druhého jmenovaného od modré málem skončila gólem. V tuhle chvíli podržel domácí celek muž v masce.

51:47
    Pokus Fojtů od mantinelu nebyl pro Karolu na pokrytí nijak náročný a kroměřížský gólman rozehrává.

50:34
    Musil se ohnal hokejkou za branku a vyrazil na kotouč Gazdovi. Vsetínu se následně daří vyhodit.

49:54
    Šťastný pálil po přihrávce Murína z první, vsetínskou branku netrefil.

49:40
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín B (Kuchařík – 5 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Sušen.

49:04
    Pro Musila musí být tato pasáž hry po psychické stránce hodně náročná, jelikož góly padají z opravdu jednoduchých situací a střel. O osmou branku Kroměříže se střelou z pravého kruhu postaral MILAN MERTA. Asistence: Petr Brada.

48:59
    Musil nepůsobí v brance po předchozích gólech příliš jistě a i zákrok proti pokusu Vávry o modré patřil k těm hodně nejistým, i když se jednalo pouze o nastavení betonu.

48:20
    Nešťastný gól pro domácí. V brance končí lehký pokus MARTINA GAZDY. Asistence: Marek Ditrich.

48:09
    Hosté kombinují, jsou však čím dál tím vice vytlačování u pásma.

47:34
    Vsetín rozehrává z vlastního pásma, zatím neúspěšně.

46:22
    Dědek natáhl hokejku a pokoušel se uklidit kotouč do odkryté části branky. To sem mu ale nepovedlo a jeho teč směřovala nad branku.

45:36
    Střela Ditricha z pravého kruhu se odrazila od betonu, čehož se nevšiml domácí gólman a přestal hrát. V situaci se však dobře vyznal MARTIN GAZDA a poslal puk kolem levé tyčky do branky. Asistence: Marek Ditrich, Lubomír Murín.

45:17
    Christov vystihl přihrávku na Martina Gazdu a snaží se založit útok zpoza vsetínské branky.

45:07
    Teč Nedbala z jízdy skončila jen na Humplíkovi, který dostává kotouč za vlastní branku.

44:42
    Tobola zkusil nadvakrát zakončit od levé tyčky, oba pokusy hostující gólman pokryl.

44:24
    Fojtů se dostal do situace, kdy nebyl před Karolou nikým bráněn. Už se připravoval k bekhendové střele, když mu v rozhodující okamžik sjel puk z hokejky.

43:55
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou a ani jeden tým se nedokáže usadit v útočné třetině.

43:27

43:01
    Domácím nesedí puk na hokejkách, Janošek si musel pro kotouč dobruslit do rohu za hostující brankou.

42:47
    Kroměříž hraje ve čtyřech.

42:35
    Hosté vyhazují.

42:18

42:04
    Vsetínští kombinují. Po střele Šimka čekal Fojtů u brankoviště na případný odražený kotouč, toho se ale nedočkal a bude se vhazovat po Karolově pravici.

41:33
    Fojtů na nic nečekal a vyslal střelu z pravého kruhu. Puk trefil lapačku a poté masku hostujícího gólmana.

41:27
    Vyloučení v týmu HK Kroměříž (Paksi – 2 min., sekání).

40:47
    Vyloučení v týmu HK Kroměříž (Gazda M. – 2 min., nedovolené bránění).

40:31
    Od modré otestoval dvakrát Musilovu pozornost Osina. Při obou pokusech hostujícího beka byl domácí brankář připraven.

40:18
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín B (Christov – 2 min., podražení).

40:01

Skončilo druhé dějství plné branek. Hosté očividně nebyli spokojeni s průběhem první třetiny a do té následující vletěli, jak se na favorita patří, a během jedné minuty dokázali otočit skóre ve svůj prospěch. Vsetínští vyrovnali, ale vyloučením na jejich straně si sami podepsali povolení k dalším dvěma kroměřížským brankám. Na rozdíl jediného gólu ale dokázal snížit ve 36. minutě Erik Christov svou druhou brankou v dnešním utkání a čtyřicet vteřin před koncem poslal zápas do opět nerozhodného stavu Jozef Šimek.
    Utkání prvního celku s posledním je tak po dvou třetinách vyrovnané. Rozhodne o vítězství třetí třetina?
    Její začátek můžeme očekávat v cca 18:38.

40:00

39:20
    VHK ROBE Vsetín B právě vstřelil branku! Čtyřicet vteřin před koncem druhé třetiny je opět vyrovnáno. Fojtů nastřelil Karolovy betony, od nichž se puk odrazil do skupinky vsetínských hráčů a nakonec to byl JOZEF ŠIMEK, kdo dokázal z nepřehledné situace zakončit. Asistence: Daniel Dědek.

38:33
    Christov hledal po přechodu do útočného pásma Janoška nebo Vašíčka, těm však ve zpracování kotouče bránila rychle přichystaná obrana Kroměříže.

38:06
    Hradil zastavil pokus Ditricha od modré a vyhazuje do středního pásma.

37:29
    Jelínek zkoušel přizvednout puk, nacházející se ve vsetínském brankovišti. Domácí gólman byl pozorný a pokus o vstřelení branky hostujícímu hráči nenabídl.

37:01
    Dědek obral o kotouč hráče hostujícího celku a po objetí brány nahrál Fojtů do mezikruží. Přihrávka nepatřila k těm přesným a puk se ocitá ve středním pásmu.

36:35
    Při zákroku proti střele Ditricha z pomezí brankoviště si musel domácí gólman trochu povyskočit. Puk však s přehledem kryje.

34:47
    VHK ROBE Vsetín B právě vstřelil branku! ERIK CHRISTOV si po přihrávce Janoška připisuje druhou brankou v zápase, když se dokázal trefit z levého kruhu. Asistence: Miroslav Janošek, Petr Lainka.

Kroměříž střídá gólmany, do branky se staví Karola.

34:27
    Domácí v plném počtu. Musil měl plné ruce práce při zakončení z pravého kruhu. Levý beton proti kotouči ale vytáhl včas.

34:05
    Tobola se dostal k zakončení před hostujícím gólmanem. Bekhendový pokus zasazený mezi betony Strašák pokryl, čemuž se po odpískání sám diví.

33:26
    MARTIN STEJSKAL propálil gólmana prudkou střelou z vrcholu pravého kruhu, kterou poslal k pravé tyčce. Asistence: Petr Vaněk, Patrik Zavřel.

33:19
    Od bránícího Šimka se kotouč po střele Zavřela málem odrazil do brány. Puk nakonec končí na vsetínskou brankou.

32:27
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín B (Janošek – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín B (Vašíček – 2 min., nesportovní chování).

32:19
    Janošek s Christovem se mohli dostat do přečíslení, vsetínskému kapitánovi kotouč vypíchl Jelínek a domácí tak o puk přišli.

31:48
    Kroměříž se nakonec trefuje po návratu vyloučeného hráče Vsetína na led. Musil byl proti kombinaci Murína s MARKEM DITRICHEM bezmocný a druhý jmenovaný zakončoval do odkryté branky. Asistence: Lubomír Murín.

31:36

31:20
    Druhá polovina přesilovky se hostům vůbec nedaří, hraje se v jejich obranném pásmu.

29:51
    Musil měl při zásahu lapačkou velké štěstí, stejně tak se mu málem nepovedl zákrok levým betonem. Naštěstí pro domácí všechno dobře dopadlo a mohou se vydat i dopředu – forvard Kuchařík se málem ocitl ve střelecké příležitosti z úniku.

29:36
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín B (Dědek – 2 min., hákování).

29:12
    Hosté šikovně vyhodili kotouč a za brankou jej zastavuje Musil. Do držení puku se dostali hosté, k bráně se však přes valašskou zeď nemohou dostat.

28:44
    Vsetín se drží v útočném pásmu a snaží se vytvořit zmatek před brankou Strašáka.

27:39
    VHK ROBE Vsetín B právě vstřelil branku! Janošek nabruslil po levém křídle do útočného pásma a zakončil mezi betony. Hostující gólman střelu ukryl, ne však dokonale. Puk si našel PETR LUKÁŠ a dopravil jej za brankovou čáru. Asistence: Miroslav Janošek.

27:22
    Osina nahrával k pravé tyčce Gazdovi, ten však puk netrefil.

26:47
    Šimek se chystá k rozehrávce zpoza vlastní branky, kam se hra přenesla po nahození Kroměříže. Ani jedné straně se nedaří dostat do nebezpečné střelecké příležitosti.

25:00
    Zavřel se opět dostával do brejku. Nyní si však hostující hráče Vsetínští pohlídali o něco lépe, i přes to však Zavřel vystřelil. Po neúspěšném brejku na jedné straně mohl z protiútoku tečovat puk Kuchařík. V této situace ale opět vynikl Zavřel, který se do trajektorie puku položil.

24:38
    Lainkova rychlá střela se odrazila do mantinelu k levé tyčce, kde puk objevil hostující brankář a ukryl jej pod lapačkou.

23:35
    Od modré to zkusil obránce Gazda, na tuto střelu byl domácí gólman připraven a puk vytěsnil do bezpečí. Kroměříž se však stále drží v útočném pásmu.

22:54
    Obrana Vsetína opět propadla a Musil měl se střelou Zavřela od pravé tyčky hodně práce, jelikož do poslední chvíle nevěděl, kam kroměřížský útočník zakončí.

21:53
    Tohle je v podání favorita úplně jiná hra než v první třetině. LUBOMÍR MURÍN všechny přebruslil a poslal puk na bližší tyč, kterou si domácí gólman nestihl v rychle vytvořeném útoku hostí pohlídat. Asistence: Marek Ditrich.

21:07
    Vsetínští se drželi v útočném pásmu, nepohlídali si však ujíždějícího MARTINA STEJSKALA a je vyrovnáno. Hostující útočník měl nepřeberné množství času na to, aby vymyslel efektivní zakončení a poslal puk do bližšího horního rohu. Asistence: Petr Vaněk.

20:11
    Stejně jako na začátku třetiny první, vlétli do útoku hosté. Vsetínská obrana však Kroměříži nedovoluje přiblížení k Musilově brance a vyhazuje puky k mantinelu.

20:01

Je za námi první třetina duelu mezi Vsetínským B-týmem a hráči z Kroměříže. Již ve třetí minutě se dostali Valaši do vedení zásluhu Erika Christova, který přesně zakončil v úniku. Ve vlastním oslabení přidali Vsetínští i druhou branku a nad favoritem si drželi dvoubrankový náskok. Nedisciplinovanost hosté přece jen potrestali a na současných 2:1 snižoval v 15. minutě Šťastný.
    Druhá třetina začne cca v 17:48.

20:00

19:53
    Fojtů unikl hráčům Kroměříže a od levé tyčky se pokoušel procpat puk mezi betony, i kdyby se mu to povedlo, kotouč by v brance pravděpodobně, díky chytře zvolenému postavení gólmana, neskončil.

19:20
    Probíhá poslední minuta první třetina a Kroměříž se usadila v útočném pásmu. Co se týče střel, nejsou hostující hráči nebezpeční, jelikož se jim nedaří posílat přesné přihrávky.

18:35

18:20
    Domácí nevysílají mnoho střel, všechny jejich pokusy jsou však hodně nebezpečné a hostujícímu gólmanovi pomáhá se zásahy také štěstí.

17:27
    Trio hostujících hráčů se snažilo obrat o puk Fojtů. Hráč Valachů si puk přeci jen pohlídal a přes zmiňované hráče vyslal bekhendový pokus směrem na branku. Strašák s touto střelou vůbec nepočítal a kotouč málem skončil v brance.

16:49
    Hostům se podařilo vyhodit.

16:35
    Vyloučení v týmu HK Kroměříž (Gazda M. – 2 min., podražení).

16:29
    Sušeň vyslal do útoku Fojtů, ke kterému se přidal Tobola. Posledně jmenovaný tečoval přihrávku svého spoluhráče příliš vysoko.

15:41
    Domácí gólman se musí mít na pozoru, chvilkami to vypadá, jako kdyby ztrácel koncentraci a musí mu pomoci spoluhráči v poli.

14:36
    Domácí se nahrnuli do útočného pásma a Tobolovi se naskytla příležitost ke střele z levého kruhu. Strašákem vyražený kotouč si Tobola opět našel a mohl zakončit do odkryté brány, střela mu však nesedla. Domácímu útočníkovi se po objetí branky naskytl i třetí pokus, znovu do odkryté branky. Přes bránící hráče ale trefil pouze tyčku.

14:08
    ROMAN ŠŤASTNÝ puk podržel na vrcholu levého kruhu, přiblížil se k brance a puk poslal pod horní tyčku. Asistence: Lubomír Murín, Martin Gazda.

13:31
    Neúspěšně skončilo přečíslení tří hráčů Vsetína, kteří se nedostali ani za střed kruhů. Nejdéle se v útočném pásmu držel Tobola, i on nakonec souboj u mantinelu prohrál a hra se stěhuje zpět do útočného pásma hostů.

13:07
    Pokus Osiny z mezikruží skončil na bruslích Fojtů.

12:48
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín B (Vašíček – 2 min., vysoká hůl).

12:29
    VHK ROBE Vsetín B právě vstřelil branku! Vsetín v oslabení vyhodil. Pro zdánlivě ztracený kotouč se vydal nejen MIROSLAV JANOŠEK, ale také hostující gólman. Strašák si JANOŠKA nevšiml, domácí kapitán jej za brankou o puk obral a nic mu nebránilo v zakončení do úplně prázdné branky. Asistence: Petr Fojtů.

12:00
    K dorážce střely od modré se do vsetínského brankoviště příliš razantně tlačil Nedbal, což samozřejmě vyvolalo negativní reakce ze strany domácích.

11:26
    Lainka s Vašíčkem se po vhazování chopili puku, vyhodit však neodkázali a Musila otestoval střelou od modré Stejskal.

11:18
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín B (Svozílek – 2 min., vysoká hůl).

10:57
    Hra se kvůli zakázanému uvolnění hostů stěhuje opět před Strašáka a Kroměříž má problém dostat se ze svého pásma.

10:06
    Lainka hledal některého ze spoluhráčů před brankou. Nejblíže přihrávce byl v mezikruží Fojtů, k puku se ale dostal až u mantinelu. Chopil se kotouče objel branku a zakončil. Pokus nadělal díky clonícím hráčům brankáři značné problémy, naštěstí pro něj mu s ukrytím puku pomohli obránci.

09:21
    Vsetín nahodil do útočného pásma, ve kterém se již delší dobu drží, střela však ne a ne přijít.

07:34
    Lainka se nedokázal dostat mezikružím přes dva bránící hráče soupeře, proto si puk nahodil k mantinelu, dobruslil jej, objel branku a zakončil z otočky. Mezitím se však stihli vrátit i další hráči hostujícího celku a přes ně se kotouč k bráně nedostal.

07:04
    Kuchařík tečoval puk těsně před hostující brankou. Do pokusu vložil svou hokejku i kroměřížský gólman Strašák a puk končí v ochranné síti.

06:16
    Domácí si po skončení oslabení vydali do útoku. Ke střele se střele se zatím nedostali a hraje se okolo mantinelů.

05:37

05:10
    Jelínek v předbrankovém prostoru zkoušel tečovat střelu Vávry, proti byl Fojtů, který nedovolil prvně jmenovanému hráči hostů zasáhnout kotouč.

04:36
    Valaši museli čelit opravdu velkému tlaku, nyní vyhazují a mohou si tak alespoň na chvíli odpočinout.

03:46
    Kombinace Kroměříže končí střelou Ditricha. Jeho dělovku z levého kruhu pokryl domácí gólman Musil bez větších problémů.

03:37
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín B (Vašíček – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

02:46
    VHK ROBE Vsetín B právě vstřelil branku! Domácí se dostávají do vedení! Vašíček to nakonec vymyslel opravdu skvěle a po levém křídle vyslal do úniku ERIKA CHRISTOVA. Christov nebyl před hostujícím gólmanem nikým bráněn a mohl tak bekhendovým pokusem zakončit do pravého horního rohu. Asistence: Vojtěch Vašíček.

02:29
    Vašíček je připraven k rozehrávce zpoza vlastní branky, na kotouči je již dlouho a stále vymýšlí tu nejlepší cestu.

02:06
    Obrana Vsetína se zatím prezentuje precizním bráněním jednotlivých hráčů soupeře, Šimek nyní nepustil ke střele Gazdu.

01:22
    Střela Stejskala z pravého kruhu byla sice hodně prudká, prostor mezi třemi tyčemi však nezasáhla a hráči Kroměříže hledají puk v rohu kluziště.

00:38
    Hostující Brada nahrál po nahození do útočného pásma do mezikruží, kde našel jen domácího obránce Svozílka, který tak může úvodní tlak Kroměříže překazit.

00:01

Vítám Vás u online přenosu zápasu Krajské ligy mezi týmy VHK ROBE Vsetín B a HK Kroměříž.

13. místo (1 bod)
    Zápas minulého kola: Hodonín – Vsetín 9:4
    Vedoucí kanadského bodování: Miroslav Janošek (8+4)

HK Kroměříž
    1. místo (34 bodů)
    Zápas minulého kola: Kroměříž – Blansko 9:6

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 3. Christov (Vašíček), 13. Janošek (Fojtů), 28. Lukáš (Janošek), 35. Christov (Janošek, Lainka), 40. Šimek (Dědek.), 56. Lukáš (Šimek) – 15. Šťastný (Murín, Gazda M.), 22. Stejskal (Vaněk), 22. Murín (Ditrich), 32. Ditrich (Murín), 34. Stejskal (Vaněk, Zavřel), 46. Gazda M. (Ditrich, Murín), 49. Gazda M. (Ditrich), 50. Merta (Brada), 58. Stejskal

VHK ROBE Vsetín B: Musil (Tkadlec) – Šimek, Svozílek, Vašíček, Hradil – Kuchařík, Janošek, Christov, Fojtů, Lainka, Dědek, Humplík, Lukáš, Tobola, Sušeň.
    HK Kroměříž: Strašák (Karola) – Gazda T., Vávra, Šťastný, Paksi, Osina, Vaněk – Zavřel, Jelínek, Stejskal, Gazda M., Nedbal, Merta, Murín, Brada, Ditrich.