Slavia – Třebíč 3:2 (po pr.) | Kladno – Most 6:2 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 1:4 (kon.)
Havířov – Kadaň 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Frýdek-M. 3:2 (po pr.) | Motor ČB – Ústí n/L 5:1 (kon.)
Prostějov – Přerov 3:5 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
5:1 (3:0, 0:0, 2:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 28.01.2017, 17:00 • Budvar aréna (kapacita: 6 421) • Chance liga • 46. kolo

55:53
    Hosté budou hrát ve třech! Patrik Husák seknul Čermáka a jde na trestnou lavici!

54:40
    Michal Chovan byl v šanci, ale pod nohy se mu vrhnul gólman Martin Volke. Ten nakonec skončil za brankou a bez masky. Dostává menší trest za pád pod nohy, trest odpyká Navarra.

49:39
    Pavel Pýchy si připisuje menší trest za držení protihráče a Ústí nad Labem bude mít přesilovku.

44:38
    Přesilová hra pro Slovan. Za hákování odchází na trestnou lavici Vladimír Škoda.

36:22
    Petr Markulinec je zatím jediným hříšným hráčem v této třetině. Vyloučen je už podruhé a znovu za hákování!

30:53
    Motor bude mít první přesilovou hru ve druhé třetině. Petr Markulinec je vyloučený za hákování.

15:37
    První přesilovka pro Slovan a možnost na zmírnění vedení domácího celku. Jiří Fronk je vyloučen za hrubost.

08:12
    Obránce Slovanu Dominik Málek bude pykat za podražení. Motor bude mít druhou početní výhodu a velkou příležitost navýšit skóre.

03:03
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jaroslav Roubík – 2 min., nedovolené bránění).

Matěj Mayer

Branky a nahrávky: 3. Fronk (Vlček, Fillman), 15. Čermák (Pavlin, Vak), 18. Chovan (Nouza), 42. Chovan (Mucha), 44. Vak (Pavlin, Pýcha) – 46. Macek (Kasík, Z. Doležal)

Banes Motor České Budějovice: Kváča (Bláha) – Fillman, F. Novák (C), Pavlin, Pýcha, Mucha, Vráblík – Dostálek, Vak, Čermák (A) – Chovan, Nouza (A), Heřman – Fronk, Vlček, Žovinec – Hřebejk, Škoda, Babka.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – Husák, Vágner (C), Kasík (A), Macek, Zdvořáček, Málek – Dalecký, Roubík (A), Gengel – Doležal, Vrdlovec, Merta – Moučka, Kusý, Navarra – Markulinec, Komárek.

Rozhodčí: Grech – Jindra, Kreuzer

Diváci: 5 707