SV Zulte-Waregem
Středa 01.02.2017, 20:30 • Stadion am Kehrweg • Belgický pohár • Semifinále

To je ode mne vše. Užijte si zbytek večera a u dalších fotbalových přenosů nashledanou. (22:30:09)

Z postupu se nakonec zaslouženě radují hráči SV Zulte-Waregem!
    Ve 2. poločase si hostující celek s přehledem pohlídal postup. Nejprve se v 77. minutě krásnou dalekonosnou ranou prosadil Brian Hamalainen a postup zpečetil v 89. minutě hlavičkou Luca Marrone. Domácí KAS Eupen nedokázal ani v jednom ze zápasů vsítit gól a v domácím poháru tak končí v semifinále, což se však dá považovat za velký úspěch!
    SV Zulte-Waregem si tak zahraje finále, ve kterém vyzve tým Oostende, který dokázal ve 2. semifinálovém klání přehrát Genk po výsledcích 1:1 a 0:1.

90+1

90+1
    Domácí mají poslední možnost na vstřelení čestného gólu. Mají volný přímý kop.

90
    Nastavovat se bude 1 minuta.
    89. MARRONE - 0:2

89
    Waregem právě vstřelil branku!
    A je definitivně rozhodnuto. Po rohovém kopu se nekompromisní hlavičkou prosazuje LUCA MARRONE a potvrzuje tak postup svého týmu.

88
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem, odchází Leye, přichází Gueye.

87
    Ofsajd a v něm jeden z hráčů Eupen.

86
    Kotel fanoušků hostů jásá. moc dobře ví, že k postupu mají blízko. Domácí se snaží s výsledkem ještě něco udělat, obrana Waregem však pracuje velmi dobře.

84
    Faul domácích, kteří se zdají být frustrovaní z vývoje utkání.

83
    Waregem teď drží míč daleko od své brány a nikam nepospíchá.

82
    Domácí svírají svého soupeře, k žádné střele se však ještě nedostali.

80
    Nyní už to budou mít domácí velice těžké. Musí vstřelit 3 góly, aby postoupili v poháru dál.

77
    Žlutou kartu dostává Chrostophe Lepoint (WAR)
    77. HAMALAINEN - 0:1

77
    Dlouhý aut, zpětná přihrávka a krásná střela na vzdálenější tyč z hranice pokutového území. Autorem této krásné střely je BRIAN HAMALAINEN.

75
    Hostující fanoušci se chytají za hlavy! To, co teď neproměnil Lepoint (WAR) se jen tak nevidí. Vybojoval míč uprostřed pokutového území, tvrdou ránu však poslal vysoko nad.

73
    Nový muž na hřišti Jeffren (EUP) byl faulován, domácí zahrávají volný přímý kop z dobré pozice.