Jihlava – Táborsko 2:1 (kon.) | Trnava – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Zorja Luhansk – Slovácko 3:0 (kon.)
Karviná – Vorskla Poltava 0:0 (kon.) | Ostrava – Poprad 8:0 (kon.) | Slavia – Osijek 1:2 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Slovan Bratislava 2:2 (kon.) | Vlašim – Štěchovice 1:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:3 (1:2)
FK Mladá Boleslav
Středa 01.02.2017, 13:30 • Steinbrunn, Rakousko • Přípravný zápas

S konstatováním, že Mladoboleslavští udolali svého soupeře v poměru 3:2, se s vámi loučím a u dalších online přenosů na počtenou. (15:20:44)

Přípravné utkání Mladé Boleslavi je u konce a Středočeši se radují z vítězství nad slovenskou Trnavou v poměru 3:2. Český celek se sice brzy dostal do komplikací, kdy již od 6. minuty prohrával 0:1, ale následnými třemi brankami dokázali Trnavští vývoj ve skóre zvrátit ve svůj prospěch. Na radosti Mladoboleslavských pak nic nezměnila ani druhá inkasovaná branka na 2:3 ze 79. minuty.

90

88
    Do konce zápasu chybí několik desítek vteřin a český celek i nadále hájí své vedení.

84
    Slovenští fotbalisté se poté, co se korigující brankou dostali na dostřel, snaží o vyrovnání. Dokáží Středočeši své vedení uhájit?

79
    Trnava právě vstřelila branku!
    Trnavští se dostávají na dostřel vydařenou trefou MATÚŠE ČONKY z přímého kopu.

75
    V držení míče jsou po delší době i Slováci, ale balón drží pouze na vlastní polovině.

73
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Středočeši se ujímají dvoubrankového vedení zásluhou DA SILVY, jehož hlavičku sice napoprvé dokázal brankář zneškodnit, ale na následnou dorážku již byl krátký.

72
    Šestým rohovým kopem disponují mladoboleslavští fotbalisté.

69
    Mladoboleslavští diktují tempo utkání a jediné, co chybí k tomu, aby jej zcela opanovali, jsou góly.

65
    V probíhající 65. minutě je zajímavostí, že Trnava si doposud nevypracovala žádný rohový kop.

63
    Když už se s ním Češi přeci jen odhodlali na útočnou polovinu hřiště, byl jim balón uzmut.

60
    Míč mají v držení čeští fotbalisté, kteří teď kombinují na vlastní polovině hřiště.

57
    Ani tentokrát Mladoboleslavští své vedení navýšit nedokázali.

56
    Před pár minutami nedokázali Středočeši rohového kopu a šanci budou mít znovu.

51
    Čeští fotbalisté vstoupili i do druhého poločasu aktivně a odměnou jim budiž exekuce rohového kopu.

46

Prvních čtyřicet pět minut je za námi a skóre je prozatím příhodnější pro český celek, který vede 2:1. Nutno podotknout, že vzhledem ke statistikám z první půle je vedení zcela oprávněně, neboť Středočeši dokázali svého soupeře přestřílet v poměru 3:2, ale především podnikli hned devatenáct útoků, zatímco jejich soupeř podnikl deset nebezpečných akcí směrem vpřed.

Radek Kozel

Branky: 6. Sloboda, 79. Čonka – 18. Stronati, 26. Matějovský, 73. Silva

FC Spartak Trnava: Jakubech – Čögley, Hladík, Godál, Janso – Greššák, Bello – Schranz, Sloboda, Čonka – Yilmaz.
    Náhradníci: Vantruba – Horník, Mihálik, Košťál, Gagnon, Thomson, Jirko, Dubec.

FK Mladá Boleslav: Sestava FK Mladá Boleslav v I. poločase: Diviš – Pauschek, Čmovš, Stronati, Fleišman – Levin, Matějovský – Přikryl, Magera, Fabián – Chramosta.
    Sestava FK Mladá Boleslav ve II. poločase: Vejmola – Jánoš, Da Silva, Hůlka, Keresteš – Takács, Mareš – Vukadinovič, Valenta, Nečas – Železník.