Nijmegen – GA Eagles 1:2 (kon.) | Alkmaar – Eindhoven 2:4 (kon.) | Willem II – Heracles 1:2 (kon.)
Groningen – Excelsior 1:1 (kon.)
Willem II Tilburg
1:2 (1:0)
Heracles Almelo
Sobota 04.02.2017, 19:45 • Konig Willem II Stadion (Tilburg) • Nizozemská Eredivisie • 21. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (21:40:53)

Heracles senzačně vyhrál druhý poločas 0:3 a celkově 1:3 a odváží si veledůležité tři body. Za domácí se z penalty prosadil Sol, za hosty se trefili van Ooijen, Peterson a Gosens. Heracles v tabulce přeskakuje svého dnešního soka a je na 11. místě, domácí jsou dvanáctí.

90+4

90+3
    Heracles je na útočné polovině a úspěšně zdržuje čas. Vypadá to, že si odvezou vítězství 1:3.

90+2
    Calcan se sice probil po levém křídle, jenže velmi nepřesně odcentroval. Heracles je u míče.

90+1
    Rozhodčí Lindhout se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Běží poslední minuta základní hrací doby!

88
    Žlutou kartu dostává Jordy Croux (Willem II Tilburg).

87
    Vypadá to, že hostující Heracles dokáže i v deseti zvítězit.

86
    Hlavička domácího Falkenburga nepřinesla žádnou radost fanoušků, pouze hostujících hráčů. Fij bude odkopávat od brány.

85
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Dico Koppers, přichází Andreas Calcan.

84
    Na posledních pár minut přichází na hřiště český hráč Jaroslav Navrátil!

83
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Brandley Kuwas, přichází Jaroslav Navrátil.

82
    Hostující trenér si připravil své poslední střídání v zápase.

81
    Střely celkem: 15-14. Z toho na branku 8-7. Heracles jev druhém poločase mnohem lepším týmem.

80
    Gosens předvedl skvělý obranný zákrok. Míč odkopává na polovinu hřiště jeho spoluhráč z obrany Hoogma.

78
    Nejvýše do vzduchu vyskočil hostující te Wierik, který hlavičkuje do bezpečí. Heracles spěchá do dalšího rychlého brejku.

77
    Další rohový kop pro domácí tým.

76
    Dlouhý míč nenašel ani jednoho hráče a končí za brankovou čarou. Brankář Fij bude odkopávat od brány.

75
    Rohový kop pro Willem II Tilburg.

74
    Heracles se zatáhl a postavil mohutný val před svým gólmanem. Domácí se přes něho nemohou dostat.

73
    Dnešní utkání sleduje 12800 diváků.

72
    Willem II Tilburg si není schopný přihrát, hosté jsou častěji u míče a ženou se k dalšímu gólu.

70
    Domácí jsou jak opařeni horkou vodou. Heracles teď dominuje, i když hraje v deseti. Teď to ale nejde moc poznat.
    69. Robin GOSENS - 1:3

69
    Heracles právě vstřelil branku! ROBIN GOSENS vyskočil nejvýš ze všech a střílí třetí branku svého týmu v pouhých sedmi minutách.

68
    Další rohový kop pro Heracles.

67
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Thom Haye, přichází Jordy Croux.
    66. Kristoffer PETERSON - 1:2

66
    Heracles právě vstřelil branku! Po mnoha odrazech v pokutovém území se k míči dostal KRISTOFFER PETERSON, který po třech minutách na hřišti střílí vedoucí branku svého mužstva, které hraje v deseti. Neuvěřitelné!

65
    Heracles je v laufu. Po dalším zdařilém brejku získávají výhodu rohového kopu.

64
    Rohový kop pro domácí mančaft.

63
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Brahim Darri, přichází Kristoffer Peterson.
    62. Peter van Ooijen - 1:1

62
    Heracles právě vstřelil branku! PETER VAN OOIJEN napřáhl z čtyřiceti metrů a strefil přesně levou šibenici. Neskutečná branka hostujícího týmu!

60
    Rychlý protiútok Heraclesu chtěl zakončit Vermeij, jenže k němu přiběhli tři hráči a neměl šanci.

59
    Další nepřesný oblouček do hostujícího pokutového území.

58
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Obbi Oularé, přichází Erik Falkenburg.

57
    Heracles se snaží kombinovat na polovině hřiště, aby si jejich obránci odpočinuli. To se jim na chvilku podařilo, avšak domácí jsou po minutě opět u míče.

56
    Samotný roh nic nepřinesl, jenže domácí zůstali u míče a a Haye znova odcentroval. Tentokrát míč přistál na hlavě Sola, jenže ten jen těsně míjí bránu soupeře.

55

54
    Další centr už byl nepřesný. Fij drží balón v rukavicích.

53
    Hlavička Oularého nijak zvlášť neohrozila hostujícího brankáře, protože byla velmi pomalá a letěla vysokým obloučkem přesně na Fija.

52
    Heracles se dlouho neohřál u míče a hned o něho přichází.

50
    Nepřesná přihrávka na domácí obránce končí až u brankáře Lamproua, který zakládá akci od začátku.

49
    Pěkná kombinace Heraclesu končí zblokovanou střelou od Kuwase.

48
    Skvělý postavený blok hostů ubránil i další útok. Domácí budou vhazovat.

47
    Na zemi leží jeden z domácích hráčů. Po chvíli se zvedá a hosté sportovně vrací míč soupeři.

46
    Ani jeden z trenérů nevystřídal, a tak pokračujeme ve stejném složení jako o prvním poločase.

46

Sledovali jsme první půli, která na úvod byla velmi vyrovnaná. Poté ovšem hosté udělali chybu v rozehrávce a brankář Castro dostal červenou kartu. Penaltu nakonec proměnil Sol. Zbytek poločasu domácí dominovali, i když hosté se dostali do dvou zajímavých šancí.

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+1
    Velmi pěkná akce hostů! Tu táhl po pravém křídle Kuwas, který odcentroval do pokutového území na Vermeije. Jeho hlavička byla ovšem slabá a gólman ji neměl problém zneškodnit.

45
    Rozhodčí Lindhout se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

44
    Heracles drží míč a doufají, že sudí rychle ukončí první půli.

43
    Rozehrávky se ujal Haye. Ten vyslal skvělou ránu k levé tyči, jenže střídájící brankář Fij vyrazil míč na břevno a poté hostující obránci odkopli míč do bezpečí.

42
    Žlutou kartu dostává Wout Droste (Heracles Almelo).

41
    Útočný faul domácího hráče. Fij bude odkopávat od místa přestupku.

40
    Nepřesná přihrávka van Anholta, který se snažil nalézt úplně volného Tshimangu.

39
    Následná střela Pelupessyho z dvaceti pěti metrů končí hodně nad horní tyčí Lamprouovy brány.

38
    Heracles se po skvělé práci Kuwase dostal k pokutovému území, kde alespoň vybojoval vhazování.

37
    Lachman skvělým obranným zákrokem zastavil domácí nájezdníky. Vhazování pro domácí Willem.

36
    Nepřesná přihrávka Kaliho do pokutového území Heraclesu. Fij bude odkopávat od brány.

35
    Oním zraněným byl útočník Oularé. Ten už vypadá, že je v pořádku a tak hra pokračuje dál.

34
    Na zemi leží jeden z domácích hráčů. Hra je přerušena.

32
    Další střela domácích. Tentokrát se k odraženému míči dostal Koppers, jehož rána jen těsně míjí horní tyč.

31
    Domácí fanoušci i hráči se dožadovali písknutí druhé penalty v krátkém sledu, jenže rozhodčí měl jiný názor a myslel si, že domácí hráč akci přihrál.

30
    Další rohový kop pro domácí, kteří jsou po gólu naprosto dominantní.

29
    Haye obdržel přihrávku, nijak se nerozpakoval a vyslal pumelici z třiceti metrů. Střela jen těsně míjí bránu hostů.

28
    Hostující obrana si s tímto míčem poradila, protože byl příliš krátký.

27
    A další roh. Tentokrát z druhé strany.

26

25
    Nepovedený centr do pokutového území domácích. Lamprou si vyskočil pro míč a rychle rozehrává na své spoluhráče.
    24. Francisco SOL - 1:0

24
    Willem II Tilburg právě vstřelil branku! FRAN SOL se ujal rozehrávky pokutového kopu. Střela mířila k pravé tyči, brankář k levé. Domácí trestají zbytečný faul hostujícího brankáře Castra.

23
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Lerin Duarte, přichází Renze Fij.

22
    Byla nařízena penalta.
    21. Červená karta

21
    Červenou kartu dostává Bram Castro (Heracles Almelo).

20
    Hosté se kombinací dostali až k vápnu domácích. Zde si nevěděli rady a tak si přihráli zpátky.

19
    Heracles se snaží otupit nátlak domácích a kombinují převážně na své polovině hřiště.

18
    Domácí ztratili míč. Z následného útoku vytěžili hosté standardní situaci.

17
    Nepřesná kombinace Heraclesu končí v zázemí. Domácí budou vhazovat.

16
    Domácí začínají přitápět pod kotlem, ovšem hosté se zatím skvěle brání.
    14. Pokus Darriho

14
    Darri šel do rychlého protiútoku. Neviděl žádný pohyb svých spoluhráčů a tak vystřelil před vápnem domácích. Lamprou předvedl jistý zákrok.

13
    Oularé obdržel míč do pokutového území, jenže než se pořádně zorientoval, o míč přišel.

12
    Koppers teď dobrým obranným zákrokem zamezil rozvíjení hostujícího protiútoku.

11
    Centr do pokutového území Heraclesu nenašel dobře postaveného Sola, protože ho přeskočil obránce. Domácí fanoušci se dožadují odpískání ruky a tedy penalty.

10
    Domácí obrana si opět pohlídala nebezpečnou standardní situaci.

9
    Rohový kop pro Heracles Almelo.

8
    Domácí se dostali do první větší příležitosti, jenže hostující Hoogma vyrazil míč z brankové čáry.

7
    Nepřesná kombinace Heraclesu končí u brankáře Lamproua.

6
    Úvod zápasu je velmi nervózní. Jde o hodně, a ani jeden celek nechce udělat jako první chybu.

5
    Roh nepřinesl žádné vzrušení, avšak hosté jsou nadále u míče.

4
    Po dobré střele hostujícího hráče odehraje Heracles rohový kop.

3
    Do prvního náznaku šance se dostával domácí Sol, jenže hostující obránce ho zablokoval.

2
    Tribuny jsou z větší části zaplněny. Můžeme sledovat bouřlivou kulisu.

1
    Rozehrávku odehráli domácí, kteří kombinují na své polovině hřiště.

1

Tilburg nastoupí v pruhovaných dresech, Heracles v černé kombinaci dresu.

Hráči už jsou na hřišti.

Willem II Tilburg: Lamprou – van Anholt, Lachman, Peters (C), Tshimanga – T. Haye, Lieftink, Kali, Koppers – Sol, Oularé.
    Náhradníci: N. Bertrams, Branderhorst – Calcan, Croux, Falkenburg, Joppen, Schuurman, van den Boomen, D. Wuytens, Sakor.

Heracles Almelo: B. Castro – Droste, te Wierik, Hoogma, Gosens – Pelupessy, van Ooijen, L. Duarte – Darri, Kuwas, Vermeij.
    Náhradníci: Brouwer, Fij, Sander – Navrátil, Kada, Niemeijer, Peterson, R. Pröpper, van de Berg.

Rozhodčí: Allard Lindhout.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

25.10.14 Heracles-Willem II 1 : 3

Heracles se nachází o místo za Willemem. Mají o bod méně, tedy 21 bodů. Na svém kontě mají záporné skóre 23:32. Z posledních pěti zápasů dokázali získat pouze tři body za výhru 3:0 proti Zwolle. Nejlepší střelec týmu je s devíti góly Armenteros.

Willem II se momentálně nachází na 11.místě tabulky. Na svém kontě mají 22 bodů a záporné skóre 15:23. Z posledních pěti utkání dokázali získat 7 bodů za dvě výhry a remízu. Nejlepší střelec týmu je s osmi góly Sol.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky nizozemské Eredivisie. Dne se v 21. kole utká domácí Willem II přivítá Heracles. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45.