Empoli – Pescara 1:1 (kon.) | Atalanta BC – Sassuolo 1:1 (kon.) | Juventus – Chievo 2:0 (kon.)
Atalanta Bergamo
1:1 (0:1)
US Sassuolo Calcio
Sobota 08.04.2017, 18:00 • Atleti Azzutti d'Italia (Bergamo) • Italská Serie A • 31. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Atalanta Bergamasca Calcio: Berisha – Tolói, Caldara, A. Masiello – Conti, Cristante, Freuler, Spinazzola – Petagna, Kurtić, A. Gómez.
    Náhradníci: Rossi, Gollini – Migliaccio, Pešić, E. Zukanović, D'Alessandro, Hateboer, Konko, Raimondi, Paloschi, Grassi, Mounier.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Adjapong, Cannavaro, Acerbi, Dell'Orco – Pellegrini, Sensi, Missiroli – D. Berardi, Defrel, Ragusa.
    Náhradníci: Pomini – Antei, Iemmello, Matri, Politano, Peluso, Lirola, Aquilani, L. Mazzitelli, Ricci, Duncan, Letschert.

Oba týmy nastupují na trávník, utkání za malý okamžik začne.

1

2
    Autové vhazování hostů, z pravé strany na útočné polovině.

4
    Nepřesná kombinace domácích u vápna Sassuola, Andrea Consigli vykopává od své branky.

6
    Zatím hodně nepřesností k vidění na obou stranách, co nyní předvedou hosté? Nic, domácí gólman stihl míč odkopnout.

8
    Andrea Petagna (Atalanta BC) se dostal ke střele z levé strany, Andrea Consigli chytá.

9
    Po zákroku na domácího Gómeze má Atalanta výhodu volného kopu z levé strany, v blízkosti šestnáctky, Sassuola.

10
    Andrea Masiello (Atalanta BC) se po volném kopu Gomeze dostal do zakončení, ale branku soupeře netrefil.

11
    Rohový kop pro Atalantu, domácí rozehrávají z pravé strany, ale obránce Sassuola odhlavičkovává do bezpečí.

13
    Souboj ve středu hřiště, hostům se zatím vůbec nedaří a míče jim často odskakují.

14
    Hosté získali rohový kop, který bude rozehrávat Stefano Sensi.

15
    Stefano Sensi (Sassuolo) rozehrál, ale akce hostů končí odpískaným útočným faulem.

17
    Bryan Cristante (Atalanta BC) rozehrává z vlastní poloviny, po dalším útočném faulu soupeře.

19
    Za ohlušujícího pískotu kombinují nyní hosté na útočné polovině.

20
    A po zákroku bránícího Caldary na útočné polovině také zůstanou, budou totiž zahrávat volný kop ze vzdálenosti necelých pětadvaceti metrů.

21
    Domenico Berardi (Sassuolo) rozehrál a donutil Berishu k zákroku, domácí gólman musel vytěsnit míč nad břevno!
    21. Domenico Berardi (Sassuolo) prověřil domácího gólmana

22
    Rohový kop pro Sassuolo, z levé strany rozehraje Stefano Sensi.

23
    Sassuolo se sice z rohového kopu nedostává do zakončení, ale ještě drží míč na útočné polovině. Již to neplatí, odpískán útočný faul.

24
    Hosté získávají další standardní situaci, tentokrát ale ve středovém kruhu.

25
    Francesco Acerbi (Sassuolo) rozehrál, je to nákop na pravou stranu, kde ale získávají míč domácí.

27
    Žlutou kartu dostává Bryan Cristante (Atalanta Bergamasca Calcio).

28
    Bojuje se na polovině Atalanty, ale hosté se nyní jako by nemohou zkoncentrovat, míč jim odskakuje.

29
    Andrea Petagna (Atalanta BC) si šel pro penaltu, ve vápně Sassuola padá, ale sudí nepíská.
    29. Andrea Petagna místo penalty vybojoval sám pro sebe karetní trest

29
    Andrea Petagna dostává za nafilmovaný pád žlutou kartu.

30
    Je za námi první půl hodina hry, domácí nyní přebírají aktivitu.

31
    Domácí vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.

32
    Po rohovém kopu Gómeze šli hosté do rychlého brejku, který se ale domácím podařilo zastavit.

33
    Rafael Tolói (Atalanta BC) ostře zastavil Defrela u postranní čáry, ten poté oplácel a je mu odpískán faul.

35
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Matteo Politano.

36
    Sassuolo právě vstřelilo branku!
    Hrubou chybu Caldary v rozehrávce trestá LORENZO PELLEGRINI prvním gólem.
    36. Lorenzo PELLEGRINI - 0:1

37
    Obrana Atalanty je nyní trochu pod tlakem, hosté dobře napadají.

39
    Spíše propagační střela Alejandro Gómeze míří několik metrů vedle branky Sassuola.

40
    Posledních pět minut prvního poločasu, odkop od branky Atalanty.

42
    Atalantě se nyní nedaří dostat na polovinu soupeře a podržet tam míč.

43
    Ofsajd Gómeze ukončil akci Atalanty, míč tak zadarmo získávají hosté.

44
    Andrea Consigli (Sassuolo) poslal míč na polovinu Atalanty, kde ale získávají míč domácí.

45
    Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, míč získává Andrea Consigli.

45+1
    Rozhodčí nastavil dvě minuty, šance domácích na srovnání ještě do poločasové přestávky tak stále trvá.

45+2

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

První poločas nenabídl nijak pohledný fotbal, naopak. Byl to typicky průměrný italský prvoligový zápas, který zdobily bezhlavé nákopy na nikoho a zbytečné ztráty míčů. Přece jenom jsme se ale dočkali gólu, když chybu v domácí rozehrávce dokázal potrestat ve 36. minutě Pellegrini.
    Po prvním poločase vedou hosté 1:0

Druhý poločas začne přibližně v 19:04.

Hráči přicházejí z kabin, druhý poločas za malý okamžik začne.

46

46
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Leonardo Spinazzola, přichází Alberto Grassi.

48
    Hosté se nyní budou bránit, domácí mají k dispozici rohový kop z levé strany.

49
    Alejandro Gómez (Atalanta BC) rozehrál z levé strany, na zadní tyči hlavičkuje Andrea Masiello, který ale branku netrefuje.

50
    Atalanta má aktivní nástup do druhého poločasu, Alberto Grassi padá v pokutovém území soupeře, ale není to faul, penalta se nepíská.

52
    Atalanta stále na útočné polovině, ale ve finální fázi to zatím není, v podání domácích, ono.

54
    Atalanta získává volný kop na útočné polovině, z levé strany, rozhodně to ale není na přímou střelu.

55
    Andrea Consigli nemusel zasahovat, míč končí vedle branky, ale defenziva Sassuola se musí mít i nadále na pozoru, je tu roh Atalanty.

55
    Ale jak volný kop, tak roh zapadají do útočné mizérie domácího týmu...

55
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Jasmin Kurtić, přichází Marco D'Alessandro.

56
    Další roh pro Atalantu, hosté jsou od začátku druhé půle pod tlakem.

57
    Atalanta nakonec rozehrávala dva rohové kopy z levé strany, ale ani jednou branku Sassuola domácí neohrozili.

58
    Co je domácím platná převaha, když se nedokáží dostat do zakončení...

59
    Odkopem od branky Sassuola končí akce domácích po pravé straně, kdy se Bryan Cristante nedostal k míči.

61
    Hodina hry za námi, stále platí, že hosté překvapivě vedou na hřišti favorizované Atalanty 1:0.

62
    Hosté zalezlí na své polovině, Sassuolo urputné brání cenné vedení.

63
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Stefano Sensi, přichází Alfred Duncan.

64
    Alejandro Gómez (Atalanta BC) bude moci rozehrát další rohový kop domácího týmu.

65
    Ale jak je již zvykem v dnešním utkání, domácí ani neohrozili branku Sassuola.

67
    Simone Missiroli (Sassuolo) nyní netrefil z levé strany branku Atalanty, ale nemusí ho to mrzet, stejně byl pískán ofsajd.

68
    Jeden z domácích borců bojuje nyní u branky Sassuola s křečí.
    Před začátkem druhého poločasu

70
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Andrea Conti, přichází Anthony Mounier.

72
    Paolo Cannavaro (Sassuolo) fauluje a domácí tak zůstanou na útočné polovině.

73
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Snad vůbec první povedená standardka domácích končí vyrovnávacím gólem! Po volném kopu Gómeze se dostal k hlavičce BRYAN CRISTANTE, který chytře změnil směr míče a ten propadl Consiglimu do branky.
    73. Bryan CRISTANTE - 1:1

75
    Atalanta nyní na své polovině, aktivita domácích neustává.

76
    Nyní domácím utíká míč do autu a hosté si mohou na chvíli oddechnout.

77
    Žlutou kartu dostává Paolo Cannavaro (US Sassuolo Calcio).

78
    Míč končí v autu, domácí budou vhazovat na své polovině, z pravé strany.

79
    Hosté připravují střídání, do hry se chystá Peluso.

80
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Federico Peluso.

81
    Alejandro Gómezov (Atalanta BC) odpískán útočný faul, míč mají hosté.

81
    Žlutou kartu dostává Alejandro Gómez (Atalanta Bergamasca Calcio).

83
    Atalanta drží míč u půlící čáry, hosté již několik desítek minut pod drtivým tlakem soupeře.

84
    Další rohový kop pro Atalantu, tlak domácích sílí.

85
    Tentokrát to na sebe vzal Remo Freuler, ale ani jemu se příliš nezadařilo.

86
    Atalanta opět na polovině soupeře, ten se brání odkopem míč na půlící čáru.

88
    Hosté nyní šetřili čas na útočné polovině, nyní ale již musí znovu zformovat defenzivní blok.

89
    Andrea Consigli (Sassuolo) má míč ve svém moci, po dobrém zákroku a bude moci rozehrát od branky.

90
    Žlutou kartu dostává Simone Missiroli (US Sassuolo Calcio).

90+1
    Čas domácím na dokonání ještě zbývá, sudí nastaví pět minut!

90+2
    Žlutou kartu dostává Alfred Duncan (US Sassuolo Calcio).

90+3
    Sassuolo na polovině soupeře, domácí se snaží aktivně napadat.

90+5
    Žlutou kartu dostává Domenico Berardi (US Sassuolo Calcio).

90+5

Utkání je za námi, oba týmy berou po bodu a zejména pro Sassuolo je to velmi cenný bod, byť hosté dlouhou dobu vedli. Atalanta byla ve druhém poločase jasně lepší, svého soupeře tlačila, ale domácí dnes doplatili na mizernou koncovku.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:56:14)

Martin Dvořák

Branky: 73. Cristante (A. Gómez) – 36. Pellegrini

Karty:   27. Cristante (ABC), 29. Petagna (ABC), 81. A. Gómez (ABC) – 77. Cannavaro (SAS), 90. Missiroli (SAS), 90+2. Duncan (SAS), 90+5. D. Berardi (SAS)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:1. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 12:13.
    Atalanta Bergamo: Berisha – Tolói, Caldara, A. Masiello – Conti (70. Mounier), Cristante, Freuler, Spinazzola (46. Grassi) – Petagna, Kurtić (55. D'Alessandro), A. Gómez.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Adjapong, Cannavaro, Acerbi, Dell'Orco – Pellegrini (80. Peluso), Sensi (63. Duncan), Missiroli – D. Berardi, Defrel (35. Politano), Ragusa.

Rozhodčí: Nicola Rizzoli