Ufa – Domžale 0:0 (kon.) | Ventspils – Bordeaux 0:1 (kon.) | Tobol Kostanaj – Pjunik 2:1 (kon.)
Jūrmala – La Fiorita 6:0 (kon.) | Constanta – Arnhem 2:2 (kon.) | Kajrat – Alkmaar 2:0 (kon.)
Rudar Velenje – FCSB 0:2 (kon.) | Kutaisi – Víkingur Reykjavík 3:0 (kon.) | Čichura – Maribor 0:0 (kon.)
H. Haifa – Hafnarfjördur 1:1 (kon.) | Balzan – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Dudelange – KF Drita 2:1 (kon.)
RB Lipsko – Häcken 4:0 (kon.) | APOEL – Flora 5:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Valletta 1:1 (kon.)
Djurgården – Mariupol 1:1 (kon.) | Honvéd – Niederkorn 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – Admira 3:0 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Niš 2:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Vaduz 1:0 (kon.) | Molde – Laçi 3:0 (kon.)
Jagiellonia – Rio Ave 1:0 (kon.) | Soligorsk – Lech Poznaň 1:1 (kon.) | Dinamo Brest – Atromitos 4:3 (kon.)
Linz – Lillestrøm 4:0 (kon.) | Nordsjaelland – AIK Stockholm 1:0 (kon.) | Olimpija Lublaň – Crusaders 5:1 (kon.)
Sutjeska – Alaškert 0:1 (kon.) | FC Santa Coloma – Valur 1:0 (kon.) | New Saints – Lincoln 2:1 (kon.)
Hajduk Split – Slavia Sofia 1:0 (kon.) | Genk – Fola 5:0 (kon.) | Zabrze – Trenčín 0:1 (kon.)
B36 Tórshavn – Besiktas 0:2 (kon.) | St. Gallen – Sarpsborg 2:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Apollon Limassol 1:2 (kon.)
Partizan Bělehrad – Riteriai 1:0 (kon.) | Atalanta BC – FK Sarajevo 2:2 (kon.) | Hibernian – Asteras 3:2 (kon.)
Osijek – Rangers 0:1 (kon.) | Spartak Subotica – Sparta 2:0 (kon.) | Dundalk – Larnaka 0:0 (kon.)
Aberdeen – Burnley 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Dinamo Minsk 1:3 (kon.) | Stjarnan – Kodaň 0:2 (kon.)
Sevilla – Újpest FC 4:0 (kon.)
HŠK Zrinjski Mostar
1:1 (0:0)
La Valletta FC
Čtvrtek 26.07.2018, 19:00 • Stadion pod Bijelim Brijegom, Mostar • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Ve 2. předkole Evropské ligy se proti sobě utkají týmy HŠK Zrinjski a La Valletta FC. Tato mužstva se spolu ještě neutkala a čeká je tak premiéra. Utkání se bude hrát na stadionu pod Bijelim Brijegom v Mostaru. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Neil Doyle a jeho asistenti Emmet Dynan a Allen Lynch (vš. IRL).

HŠK Zrinjski:

Premier League Bosny a Hercegoviny má za sebou první kolo, ve kterém Zrinjski brala tři body po výhře 1:0 nad Slobodou. Zrinjski si díky prvnímu místu v domácí lize v loňské sezóně zajistila první předkolo Ligy mistrů, ovšem tam narazila na slovenskou Trnavu, se kterou prohrála první zápas na její půdě 0:1. V odvetě šla Trnava už v 15. minutě do vedení a Zrinjski tak musela dát tři branky. První dal až v 58. minutě Todorovič a poté už gól nepadl. Zrinjski tak remizovala 1:1 a celkově prohrála 1:2, ale zahraje si toto druhé předkolo Evropské ligy.

La Valletta FC:

La Valletta rovněž vyhrála domácí ligu a zajistila si tak první předkolo Ligy mistrů, ve kterém narazila na Kukesi. První zápas na půdě soupeře skončil bezbrankově, což víc vyhovovalo La Vallettě. A ta taky šla do vedení v 67. minutě po brance Malana. Očekávalo se prodloužení, ale v 84. minutě spasil hosty Dzaria a Kukesi tak díky lepšímu venkovnímu zápasu postoupilo dál. La Valletta si tak zahraje alespoň druhé předkolo Evropské ligy.

HŠK Zrinjski: Brkič – Galič, Jakovljevič, Barišič, Stojkič (C) – Pezer, Cirjak – Filipovič, Bilbija, Todorovič – Bekič
    Náhradníci: Soldo – Acimovič, Barič, Bencun, Kadušič, Lastro, Rustemovič

La Valletta FC: Bonello – Saleh, Borg S., Camilleri (C), Zerafa – Alba, Malano, Muscat – Fontanella, Nwoko, Piciollo
    Náhradníci: Cini – Borg J., Dimech, Fenech, Gavrila, Gill, Pulis

Rozhodčí: Neil Doyle – Emmet Dynan, Allen Lynch (vš. IRL).

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1

2
    Domácí získali rohový kop z levé strany.

4
    Z následného rohu ovšem nic nebezpečného nevzniklo, ale následně domácí získali opět míč na své kopačky po faulu hostů.

7
    Valletta se sice dostala dopředu, ovšem obrana domácích skvěle zasáhla a založila nový útok.

10
    Domácí se vydali dopředu po pravé straně a následně přišel i centr, po kterém se útočník Zrinjski dostal do zakončení, ovšem hostující brankář tuto střelu vyrazil.

12
    Následně se dopředu dostala i Valletta, ale centr z pravé strany skončil v rukou brankáře Brkiče.

14
    Zrinjski získala odkop od své brány, ale následně skončil míč jen v moci soupeře.

16
    Domácí útočník nedostihl přihrávku do běhu a následuje tak odkop od brány Bonella.

18
    Nyní se domácí hráč dostal ke střele, kterou ovšem zlikvidoval Bonello.

20
    Domácí tým nyní získal volný kop ze solidní pozice a může tak ohrozit bránu Bonella.

23
    Hosté nyní získali volný kop ve středu hrací plochy po faulu domácího záložníka.

29
    Nyní se se Bilbija ocitl v ofsajdové pozici a nemohl tak pokračovat ve svém útoku dále.

32
    Nyní hostující tým získal rohový kop z levé strany, ale rozhodčí ve vápně ještě uklidňuje požďuchávací se hráče.

35
    Fontanella se provinil faulem ve středu hrací plochy, za který dostal žlutou kartu.

37
    Hosté získali autové vhazování na polovině soupeře a posléze odcentrovali míč do vápna, ovšem tam přišel faul La Valletty, po kterém na trávníku leží brankář Brkič.

39
    Domácí se dostali do velké šance, ovšem útočník domácího týmu si byl tak jistý gólem, že mu ho nakonec vypíchl hostující obránce a následná dorážka byla zblokována.

41
    Nyní La Valletta získala rohový kop z levé strany.

42
    Následný centr z rohu byl dobře kopnutý, ale nakonec ho odhlavičkoval domácí hráč.

43
    Následně La Valletta získala další roh, ale po něm skončil míč v zámezí a následuje odkop od brány Zrinjski.

44
    Todorovič ztratil míč a tak následně zajel do protihráče, za což uviděl žlutou kartu.

45
    Domácí brankář má zdravotní problém a vypadá to na střídání.

45
    Střídání v týmu HŠK Zrinjski: ze hřiště odchází Brkič, přichází Soldo.

45+1
    Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.

45+2
    Bilbija se nyní provinil faulem, když přižduchl hostujícího obránce.

45+2

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Při odchodu do šaten došlo k potyčce.

Při odchodu do šaten ještě došlo k potyčce mezi týmy, tak uvidíme co nabídne druhý poločas. V tom prvním jsme mohli vidět šance na obou stranách a utkání je tak velmi vyrovnané.

Druhý poločas začne přibližně v 20:03.

46

47
    Domácí vybojovali míč ve středu hrací plochy a posléze přišla střela Cirjaka, která ale letěla jen nad bránu Bonella.

49
    Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Borg, přichází Gill.

49
    Opět domácí poslali velmi dobrý centr do vápna, ale ten nakonec nic velkého nepřinesl, jelikož skonči v moci brankáře Bonella.

51
    Zrinjski právě vstřelil branku!
    Domácí jsou do vedení! NEMANJA BILBIJA si nejprve chtěl na hranici vápna vyměnit přihrávku se spoluhráčem, ovšem protihráč mu stopl míč akorát do cesty a tak následně vystřelil přesně k pravé tyči.
    51. Nemanja BILBIJA - 1:0

52
    Galič dostal za svůj faul žlutou kartu.

58
    Domácí se sice dostali ke střele, ovšem ta zpoza vápna letěla jen nad bránu La Valletty.

60
    Zrinjski získalo autové vhazování na své polovině.

61
    Alba za svůj zákrok zezadu obdržel kartu žluté barvy.

63
    Střela z kopačky hostujícího hráče skončila jen nad bránou Zrinjski.

64
    Todorovič se dostal do šance, když vypálil a brankářovi míč vypadl, následně se domácí hráč pokoušel z velkého úhlu trefit vracejícího se brankáře, ale to se mu nepovedlo!

64
    Střídání v týmu HŠK Zrinjski: ze hřiště odchází Filipovič, přichází Bencun.

65
    Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Nwoko, přichází Gavrila.

67
    Další velká šance domácích, když Bekič dostal skvělý pas za obranu, ale následně těsně minul pravou tyč!

70
    Střídání v týmu HŠK Zrinjski: ze hřiště odchází Bekič, přichází Ačimovič.

73
    Hosté nyní získali rohový kop, ovšem ten následně skončil pouze v moci brankáře Bonella.

76
    Domácí hráč neprošel po levé straně dál,, ale Zrinjski je u míče i nadále.

80
    Barišič dostal za svůj faul kartu žluté barvy.

82
    Gill nyní dostal hlavně za protesty žlutou kartu.

83
    Čirjak se nyní dostal ke střele, ovšem jeho pokus zpoza vápna skončil jen nad bránou soupeře.

83
    Žlutou kartu dostává Malano (La Valletta FC).

84
    Opět se domácí dostali ke střele, ale ta tentokrát skončila v moci brankáře Bonella.

86
    Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Alba, přichází Borg.

88
    Nyní potřeboval jeden z hráčů ošetření a hra tak byla na malou chvíli přerušena.

90
    Valletta právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Hosté z ničeho nic udeřili, když Zerafa poslal míč na levou stranu, odkud přišla okamžitá přihrávka před bránu, kde byl včas MARIO FONTANELLA, který zakončil k levé tyči!
    90. Mario FONTANELLA - 1:1

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90+2
    Domácí chtějí vstřelit vítěznou branku, jelikož remíza 1:1 z domácího zápasu není příliš příznivá do odvety.

90+4

Je konec. Toto utkání nakonec skončilo remízou 1:1, což je skvělý výsledek do odvety pro La Vallettu. V prvním poločase branka nepadla, ovšem v 51. minutě poslal domácí do vedení Bilbija. Následně se hodně faulovalo a už to vypadalo na výhru domácích, ovšem v 90. minutě se trefil Fontanella.

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 8:3. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:14.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:18:22)