Toronto – Colorado 3:6 (kon.) | Philadelphia – Minnesota 7:4 (kon.) | Washington – St. Louis 1:4 (kon.)
New Jersey – Chicago 8:5 (kon.) | Boston – Montreal 2:3 (po pr.) | Edmonton – Buffalo 7:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
7:4 (2:2, 3:1, 2:1)
Minnesota Wild
Úterý 15.01.2019, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Minnesotu čeká v úterý v noci zápas ve Wells Fargo Center a velkou pozornost poutá hostující útočník Mikko Koivu, který bude proti Philadelphii usilovat o jubilejní 200. gól a může se stát druhým hráčem v historii organizace Wild, jenž tohoto milníku dosáhl.

PHILADELPHIA FLYERS

Philadelphia má nejhorší přesilovou hru v celé NHL, když využila pouze 12,8 procent všech početních výhod. Flyers se na ranním rozbruslení této činnosti speciálně věnovali a střední útočník Jakub Voráček nastupoval po křídlech s Jamesem van Riemsdykem a Waynem Simmondsem. Vylepší si Flyers svá čísla?

MINNESOTA WILD

Mikko Koivu byl Wild draftován jako šestý hráč v roce 2001 a během 964 zápasů vstřelil v dresu Minnesoty 199 gólů. Finský útočník se může stát po Mariánovi Gáboríkovi druhým hráčem, který za Minnesotu vstřelil 200 a více gólů. Slovenský útočník za Wild odehrál 502 utkání, během nichž nastřílel 219 gólů. Velký milník.

Předpokládané úvodní sestavy:

Philadelphia Flyers: Hart (McKenna) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, MacDonald, Hägg, Gudas – J. van Riemsdyk, Giroux, Konecny – Lindblom, Couturier, Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds – M. Raffl, Varone, Weise.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Spurgeon, Brodin, Pateryn, Seeler, Prosser – Zucker, M. Koivu, Mikael Granlund – Greenway, E. Staal, Niederreiter – Parise, Coyle, Kunin – Hendricks, J. Eriksson Ek, M. Foligno.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Philadelphia Flyers: Hart (McKenna) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, MacDonald, Hägg, Gudas – J. van Riemsdyk, Giroux (C), Konecny – Lindblom, Couturier (A), Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds (A) – M. Raffl, Varone, Weise. Hlavní trenér: Scott Gordon.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Pateryn, Seeler, Prosser – Zucker, M. Koivu (C), Mikael Granlund – Greenway, E. Staal, Niederreiter – Parise (A), Coyle, Kunin – Hendricks, J. Eriksson Ek, M. Foligno. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodčí: Dean Morton, Ghislain Hebert. Čároví: Brad Kovachik, Darren Gibbs.

00:01

00:01
    Sean Couturier vyhrál úvodní vhazování zápasu a střetnutí mezi Flyers a Wild bylo zahájeno. Mezi zahajovacími pětkami na straně domácího týmu nechybí Jakub Voráček.

00:41
    Dvě táhlé střely Flyers z vrcholu mezikruží byly zablokovány a Minnesota mohla rychle udeřit střelou z levého křídla, Carter Hart ale ránu Mikaela Granlunda z vrcholu levého kruhu parádně vyrazil vyrážečkou mimo.

01:02
    Travis Konecny na pravém křídle odpověděl střelou z úhlu, kterou Devan Dubnyk snadno ukryl v lapačce.

01:42
    Nino Niederreiter nemohl na pravém křídle pokračovat v útoku, protože se ocitl v postavení mimo hru, které navíc bylo posouzeno jako úmyslné.

02:03
    Oba týmy bojovaly o puk ve středním pásmu a kotouč skončil na střídačce domácí Philadelphie.

02:11
    Michael Raffl se dostal na levém křídle k nahození, které se stalo snadnou kořistí Devana Dubnyka.

02:15
    Travis Sanheim na pravém křídle ihned po vhazování vypálil od modré čáry a Devan Dubnyk puk vkleče zastavil.

02:37
    Ivan Provorov se na levém křídle neprosadil a z vrcholu levého kruhu pouze nahodil puk za bránu Wild.

03:17
    Jared Spurgeon na pravém křídle pronikl do útočného pásma a od hrazení napřáhl k táhlé střele, která sice mířila těsně nad ledem ke vzdálenější levé tyči brány, pozorný brankář Carter Hart ji ale vyrazil pravým betonem.

04:33
    Oskar Lindblom spěchal u levé tyče za pukem, jenže byl dobře pokryt dvojicí protihráčů Minnesoty.

04:47
    Puk byl sražen mimo ledovou plochu krátce poté, co na vrcholu levého kruhu vypálil na straně Minnesoty útočník Matt Hendricks a jeho střela byla zablokována.

05:08
    Wild nepřesně rozehráli podél trestných lavic, kotouč byl ale pomalý a Travis Sanheim musel hrát.

05:29
    Jakub Voráček na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a jeho pokus minul vzdálenější levou tyč brány.

06:05
    Wayne Simmons se ocitl po diagonální přihrávce z pravého kruhu, které předcházel skvělý pas zpoza brány, ocitl ve velké šanci, jenže mu k puku scházel krok.

06:08
    Hra byla přerušena a jeden z týmů si po krátké reklamní přestávce zahraje přesilovou hru. Wayne Simmonds zbytečně fauloval na levé straně útočného pásma a byl vyloučen na dvě minuty za sekání.

06:30
    Mikael Granlund v levém kruhu rozjel krásnou kombinační akci na jeden dotek, Wild se ale v mezikruží po přihrávce zpoza brány ke střele nedostali a puk skončil ve středním pásmu, kam pro něj hosté rychle spěchali.

07:04
    Ivan Provorov odvedl na levé straně obranného pásma skvělou práci a podél trestných lavic puk vyhodil.

07:34
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Nino Niederreiter sice u levé tyče nedokázal puk zpoza brány zasunout do sítě, poté se ale dostal k dorážce JASON ZUCKER a mezi betony Cartera Harta doslova procedil puk do sítě! Brankář Flyers inkasoval hodně smolný gól a Wild vedou po využití přesilové hry na ledě Philadelphie 1:0. Asistence: Nino Niederreiter a Mikko Koivu.
    07:34 Jason ZUCKER - 0:1

08:26
    JOEL ERIKSSON EK se dostal na bodu levého kruhu ke střele zápěstím, která byla tečována jedním z hráčů Flyers, od jehož hole se puk mezi pravým betonem a vyrážečkou Cartera Harta odrazil k přední levé tyči! V hale nastalo hrobové ticho a je to 2:0. Asistence: Matt Hendricks.
    08:26 Joel ERIKSSON EK - 0:2

10:34
    Markus Foligno se dostal v blízkosti pravé tyče do zakončení a Carter Hart vyrazil puk za svou bránu.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

10:40
    Greg Pateryn vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a Carter Hart puk podržel v lapačce. Po přerušení hry dostává prostor krátká reklamní přestávka.

11:02
    Sean Couturier na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Devan Dubnyk puk vyrazil pravým betonem.

11:09
    Greg Pateryn fauloval před vlastní bránou a dostal dvě minuty za hrubost. Přesilová hra pro domácí Flyers.

11:45
    Před bránou Devana Dubnyka vznikl po ráně od modré čáry závar, Flyers se ale k dorážce nedostali.

12:04
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Jakub Voráček na ose útočného pásma vypálil bez přípravy po přihrávce z levého kruhu s příklepem a JAMES VAN RIEMSDYK jeho ránu před bránou ve vzduchu usměrnil čepelí hole přesně do pravého horního rohu brány! Flyers využili přesilovou hru, zkoumá se ovšem video kvůli postavení mimo hru. Gól byl uznán a je to 2:1! Asistence: Jakub Voráček a Sean Couturier.
    12:04 James VAN RIEMSDYK - 1:2

12:04
    Hlavní trenér Bruce Boudreau neuspěl s Coach challenge a hostující lavice Minnesoty dostala dvě minuty za zdržování hry. Odpyká je Jordan Greenway.

13:59
    Devan Dubnyk vyrazil ránu Flyers od modré čáry a Minnesotě se opět podařilo puk vyhodit z pásma.

14:07
    Vyloučený Jordan Greenway odpykal trest po neúspěšné Coach Challenge hostujících Wild a vracíme se zpět po krátké reklamní přestávce. Skóre: 1-2.

14:55
    Carter Hart se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Wild a jeho spoluhráči mohli rozehrát.

15:11
    Michael Raffl na levém křídle vystřelil od hrazení před kruhem pro vhazování a Devan Dubnyk puk bez problému na přední tyči podržel v náručí.

15:44
    Jakub Voráček se po diagonální přihrávce z osy útočného pásma dostal na bodu levého kruhu ke střele zápěstím, kterou Devan Dubnyk vkleče podržel.

16:13
    Mikael Granlund byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Flyers mají dobrou šanci vyrovnat na 2:2.

16:29
    Jakub Voráček na ose útočného pásma vypálil od modré čáry a Devan Dubnyk opět puk zachytil.

17:06
    Sean Couturier na vrcholu levého kruhu vystřelil zápěstím a jeho pokus minul vzdálenější pravý horní roh brány. Devan Dubnyk tentokrát nezasahoval.

18:13
    Vyloučený Mikael Granlund je zpět na ledě a Minnesota tentokrát přesilovou hru přečkala.

18:15
    Flyers se nepodařilo přenést hru z levého křídla doprava a kotouč skončil v ochranné síti.

18:48
    JAMES VAN RIEMSDYK se sice na pravém křídle mezi dvěma protihráči před bránu neprotáhl, Claude Giroux ale volný puk převzal a střelou zápěstím z vrcholu pravého kruhu pro vhazování zamířil mezi betony Devana Dubnyka – je to 2:2! Gól byl poté připsán Jamesovi van Riemsdykovi, protože puk před bránou jemně tečoval a od jeho nohy se puk odrazil mezi betony brankáře Wild. Asistence: Claude Giroux a Radko Gudas.
    18:48 James VAN RIEMSDYK - 2:2

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Minnesota se po necelých devíti minutách hry ujala na ledě Philadelphie dvoubrankového vedení, když se v rozpětí pouhých 52 sekund trefili Jason Zucker a Joel Eriksson Ek. Flyers ale vrátil během přesilové hry rychle do zápasu James van Riemsdyk a krátce před přestávkou navíc vyrovnal Claude Giroux. Skóre po první třetině. Philadelphie Flyers 2 Minnesota Wild 2.

Druhá třetina začne přibližně v 2:10.

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 14-12; Zablokované střely: 4-4; Vhazování: 77%-23%; Hity: 8-4; Přesilové hry: 1/3-1/1; Trestné minuty: 2-6.

20:01

20:01
    Wells Fargo Center je dnes svědky krásného zápasu, které během první třetiny nabídlo čtyři góly a týmy vstupují do prostřední části za vyrovnaného skóre 2:2.

20:31
    Flyers těsně nestihli vyklidit útočné pásmo, a tak se proti nim pískalo postavení mimo hru.

20:52
    Robert Hägg se dostal u levé tyče ke střele, která byla přizvednuta do ochranné sítě. Hra byla přerušena.

21:37
    Flyers se dostali na levém křídle k další střele, která tentokrát byla sražena za bránu Minnesoty.

22:14
    Greg Pateryn na pravém křídle vypálil tvrdě od modré čáry a jeho rána minula vzdálenější levý roh.

22:23
    Útočník MARCUS FOLIGNO si najel v mezikruží na přihrávku zpoza brány od Erica Staala a poté nadvakrát puk bekhendem poslal za záda dezorientovaného Cartera Harta! Minnesota znovu vede. Asistence: Eric Staal a Jonas Brodin.
    22:23 Marcus FOLIGNO - 2:3

23:23
    Ryan Suter se dostal na bodu levého kruhu ke střele s příklepem, která minula vzdálenější pravou tyč.

24:02
    Mikael Granlund napřáhl na vrcholu levého kruhu k nádherné střele, která mířila přesně do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, puk se ale od tyče odrazil zpět do hry! Velká šance.

24:33
    Jason Zucker se dostal na vrcholu mezikruží ke střele, kterou Carter Hart po zákroku hrudí zastavil.

24:59
    NOLAN PATRICK si najel v levém kruhu na žabku Scotta Laughtona od hrazení a skvělou tečí poslal puk pod pravým betonem Devana Dubnyka k přední levé tyči! Je vyrovnáno! Asistence: Scott Laughton a Ivan Provorov.
    24:59 Nolan PATRICK - 3:3

25:23
    Před bránou Cartera Harta vznikl obrovský závar a všichni hráči Flyers se vrhli na brankovou čáru, aby puk nepustili do sítě! To bylo hodně těžké.

25:55
    James van Riemsdyk napřáhl na bodu pravého kruhu k pěkné střele, Devana Dubnyka ale mezi betony překonal. Brankář Wild je sevřel a puk vkleče vyrazil.

26:02
    Wild se po protiútoku ocitli na levém křídle v postavení mimo hru a prostor dostává reklamní přestávka.

26:44
    Jason Zucker vystřelil na bodu levého kruhu, Carter Hart se ale mezi betony překonat nenechal.

26:59
    Wild po vhazování vypálili na bodu pravého kruhu a Carter Hart tentokrát na přední tyči puk vyrazil.

27:15
    Nolan Patrick se snažil prosadit u levé tyče, Devan Dubnyk u ní ale skvěle ucpal veškerý volný prostor.

28:12
    Marcus Foligno to přehnal s forčekingem a za bránou Flyers podrazil v rychlosti obránce Radka Gudase.

28:31
    Flyers na pravém křídle dobře vypálili od modré čáry, puk ale po teči skončil na ochranném skle.

28:55
    Mikko Koivu v pravém kruhu obranného pásma vybojoval puk a podél střídaček ho úspěšně vyhodil.

29:11
    A další vyhození Minnesoty, které tentokrát dokonce mířilo na bránu domácího Cartera Harta.

30:12
    Vyloučený Marcus Foligno je zpět a Minnesota úspěšně přečkala hru v oslabení. Stále je to 3:3.

30:46
    Wild mohli skórovat na levém křídle, jejich střela zápěstím ale skončila na hrudi Cartera Harta.

31:54
    Mikko Koivu vystřelil na bodu levého kruhu, Carter Hart ale vkleče sevřel betony, aby puk úspěšně vyrazil.

32:38
    Druhý gól Flyers byl nakonec připsán Jamesovi van Riemsdykovi, protože puk před bránou jemně tečoval a od jeho nohy se odrazil mezi betony brankáře Minnesoty Devana Dubnyka.

33:20
    Flyers se na levém křídle ocitli v postavení mimo hru a prostor dostává další krátká komerční přestávka.

33:42
    Greg Pateryn na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho rána byla na přední tyči zablokována.

34:43
    Nino Niederreiter se sice na pravém křídle ocitl sám proti čtyřem protihráčům, jenže Wild pásmo dokázali udržet a navíc na pravém křídle napřáhli k táhlé střele, která trefila přední tyč brány!

35:30
    Travis Sanheim sice tvrdou ránou od modré čáry minul levou tyč brány, puk se ale od hrazení za ní odrazil na hůl NOLANA PATRICKA, který z ostrého úhlu parádní střelou mezi nohama zamířil do vzdálenějšího pravého horního rohu prázdné brány! Flyers poprvé vedou. Asistence: Travis Sanheim a Shayne Gostisbehere. (4:3)
    35:30 Nolan PATRICK - 4:3

35:35
    Hra byla přerušena a za jednobrankového vedení domácích Flyers následuje reklamní přestávka.

35:59
    Za bránou Minnesoty vznikl obrovský závar poté, co brankář Devan Dubnyk napadl Scotta Laughtona! Až nyní si tedy odbudeme reklamní přestávku. Flyers vedou nad Wild těsně 4:3.
    35:59 Brankář Wild Devan Dubnyk napadl Scotta Laughtona!

35:59
    Scott Laughton byl vyloučen za nedovolené bránění brankáře, zatímco brankář Devan Dubnyk za hrubost. Trest za svého brankáře odpyká Jason Zucker.

36:44
    Travis Konecny napřáhl na bodu pravého kruhu ke tvrdé ráně s příklepem a Devan Dubnyk šel rychle do kolen, aby puk vkleče podržel v náručí a přerušil hru.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

39:54
    WAYNE SIMMONDS si na vzdálenější levé tyči najel na krásnou přihrávku Scotta Laughtona přes šířku útočného pásma a z úhlu zamířil mezi pravým podpaždím Devana Dubnyka do sítě! Asistence: Scott Laughton a Nolan Patrick.
    39:54 Wayne SIMMONDS - 5:3

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Marcus Foligno sice krátce po první přestávce vrátil Minnesotě vedení, jenže Flyers poté třemi góly v řadě dokázali zápas otočit, když se dvakrát v řadě prosadil Nolan Patrick a pouhých šest sekund před koncem prostřední části Wayne Simmonds. Skóre po druhé třetině utkání. Philadelphia Flyers 5 Minnesota Wild 3.

Třetí třetina začne přibližně v 3:08.

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 20-24; Zablokované střely: 8-7; Vhazování: 66%-34%; Hity: 16-13; Přesilové hry: 1/4-1/1; Tr. minuty: 4-10.

40:01

40:01
    Střídání v týmu Minnesota Wild: ze hřiště odchází Devan Dubnyk, přichází Alex Stalock.

40:33
    Claude Giroux odrazil útok Wild, kteří sáhli ke změně brankáře poté, co Devan Dubnyk během 40 minut čelil přesně dvaceti střelám a inkasoval pět gólů.

41:13
    Mikael Granlund vypálil na vrcholu pravého kruhu s příklepem a jeho rána minula přední pravý horní roh brány.

42:19
    Michael Raffl na levém křídle nedokázal dobruslit puk a proti Flyers se pískalo zakázané uvolnění.

42:37
    Flyers vyrazili podél střídaček do přečíslení tři na dva a na pravém křídle se dostal k bekhendové střele Michael Raffl, jeho pokus byl ale sražen za bránu.

43:04
    Luke Kunin na vrcholu pravého kruhu napřáhl k nádherné střele zápěstím, která mířila do vzdálenějšího levého horního rohu brány, puk ale potřetí v zápase trefil tyč, od které se odrazil do ochranné sítě! Wild dnes mají velkou smůlu.

44:15
    Wild se před bránou Flyers ocitli ve velké šanci, Carter Hart ale jejich pokus z blízkosti skvěle vyrazil ramenem a poté si poradil i s dorážkou!

45:32
    Luke Kunin do toho dobře šlape a nyní se dostal na pravém křídle ke střele od hrazení, která skončila mezi rukavicemi domácího brankáře Cartera Harta.

46:01
    Claude Giroux po krátké výhodě dostal dvě minuty za držení hole a Wild si po krátké reklamní přestávce zahrají přesilovou hru, během které se mohou vrátit zpět do zápasu. Philadelphia vede 5:3.

46:27
    Flyers se podařilo podél střídaček vyhodit puk a hokejisté Wild nezačali přesilovou hru vůbec dobře.

47:29
    Mikael Granlund se dostal ke střele v pravém kruhu, jenže bránu Cartera Harta přestřelil.

48:01
    Claude Giroux je zpět na ledě a hokejisté Philadelphie přečkali jednu z klíčových chvil dnešního zápasu.

48:18
    Ryan Suter se prosadil z dorážky, jenže Eric Staal těsně předtím zboural brankáře Cartera Harta, kterého ho do něj natlačil Robert Hägg! Rozhodčí zkoumají video. Gól na ledě neplatil.

48:18
    RYAN SUTER se prosadil z dorážky poté, co Eric Staal atakoval brankáře Cartera Harta, jenže ho do něj natlačil Robert Hägg, takže rozhodčí rozhodnutí změnili a Minnesota prohrává pouze o gól! – 5:4 Asistence: Eric Staal a Zach Parise.
    48:18 Ryan SUTER - 5:4

49:19
    Flyers se nepodařilo podél trestných lavic přesně rozehrát a nepřesný pas skončil na zakázaném uvolnění.

50:08
    Další zakázané uvolnění proti domácí Philadelphii, která nepřesně rozehrála podél boxu časoměřičů.

50:43
    Greg Pateryn ve středovém kruhu zpracoval rukavicí bekhendový oblouk Scotta Laughtona z vlastního obraného pásma pouze pro WAYNEA SIMMONDSE, který se řítil sám na bránu a po parádní blafáku vymetl pravý horní roh brány! Asistence: Scott Laughton a Nolan Patrick.
    50:43 Wayne SIMMONDS - 6:4

52:03
    Jonas Brodin se v rychlém sledu dostal ke dvěma střelám, jenže Carter Hart jeho pokus od modré čáry vyrazil, zatímco střelu z pravého kruhu podržel. Po přerušení hry následuje krátká komerční přestávka.

52:30
    Jakub Voráček na pravém křídle předvedl skvělý sprint a z ostrého úhlu nahodil puk bekhendem před bránu, kde ho v jízdě těsně minul Oskar Lindblom.

52:33
    Ryan Suter byl vyloučen na dvě minuty za hákování poté, co před bránou fauloval Oskara Lindbloma.

53:47
    Markus Foligno vystřelil v oslabení na vrcholu levého kruhu, jenže Carter Hart byl pozorný a jeho pokus zápěstím úspěšně ukryl ve své lapačce.

54:08
    Oskar Lindblom nezpracoval puk u pravé tyče a Wild se podařilo podél střídaček kotouč vyhodit.

54:33
    Alex Stalock vyrazil střelu Flyers z pravého křídla a vyloučený Ryan Suter už je zpět na ledové ploše.

55:12
    Sean Couturier vypálil prudce z vrcholu mezikruží, jeho pokus ale na Alexe Stalocka neprošel.

56:18
    Nate Prosser na levém křídle vypálil od modré čáry a Carter Hart nadvakrát puk na přední tyči zastavil. Následuje poslední reklamní přestávka.

56:34
    Alex Stalock zůstal během komerční přestávky na lavičce a Flyers vyhodil puk na zakázané uvolnění! Minnesota to zkouší bez brankáře.

58:11
    Před bránou Cartera Harta vznikl obrovský závar a Flyers už byli hodně unavení, jenže Wild se ani nadvakrát z blízkosti neprosadili! Velká šance!

58:43
    JAMES VAN RIEMSDYK si mezi kruhy útočného pásma najel na nahození z obranného pásma a poté dovezl puk do prázdné brány, čímž zkompletoval hattrick! Philadelphia vede nyní 7:4. Asistence: Claude Giroux a Radko Gudas.
    58:43 James van Riemsdyk - 7:4

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

59:10
    Robert Hägg byl 50 sekund před koncem zápasu vyloučen na dvě minut po faulu za bránou za podražení.

Kapitán Mikko Koivu dnes na jubilejní 200. gól v dresu Minnesoty nedosáhl a nemohl se radovat dnes ani z vítězství, jelikož jeho tým v první třetině promarnil dvoubrankový náskok, a když už se po přestávce vrátil do vedení, Flyers skórovali třikrát v řadě a předvedli famózní obrat, o který se dvěma góly postaral Nolan Patrick a James van Riemsdyk, který střelou do prázdné brány zkompletoval hattrick. Jakub Voráček zaznamenal bod za asistenci, zatímco Radko Gudas se podílel na výhře Flyers dvěma asistencemi. Konečný výsledek zní. Philadelphia Flyers 7 Minnesota Wild 4.

Statistiky: Střely na bránu: 27-38; Zablokované střely: 20-9; Vhazování: 64%-36%; Hity: 17-21; Přesilové hry: 1/5-1/3; Trestné minuty: 8-12.

1. Nolan Patrick (PHI) 2+2
    2. James van Riemsdyk (PHI) 3+0
    3. Wayne Simmonds (PHI) 2+0

Československá stopa v utkání:

Jakub Voráček (PHI) 0+1, 3 střely, čas na ledě 22:16
    Radko Gudas (PHI) 0+2, 2 střely, čas na ledě 16:42 (03:54:11)

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 13. J. van Riemsdyk (Voráček, Couturier), 19. J. van Riemsdyk (Giroux, Gudas), 25. Patrick (Laughton, Provorov), 36. Patrick (Sanheim, Gostisbehere), 40. Simmonds (Laughton, Patrick), 51. Simmonds (Laughton, Patrick), 59. J. van Riemsdyk (Giroux, Gudas) – 8. Zucker (Niederreiter, M. Koivu), 9. J. Eriksson Ek (Hendricks), 23. M. Foligno (E. Staal, Brodin), 49. Suter (E. Staal, Parise)

Philadelphia Flyers: Hart (McKenna) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, MacDonald, Hägg, Gudas – J. van Riemsdyk, Giroux (C), Konecny – Lindblom, Couturier (A), Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds (A) – M. Raffl, Varone, Lehterä. Hlavní trenér: Scott Gordon.
    Minnesota Wild: Dubnyk (41. Stalock) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Pateryn, Seeler, Prosser – Zucker, M. Koivu (C), Mikael Granlund – Greenway, E. Staal, Niederreiter – Parise (A), Coyle, Kunin – Hendricks, J. Eriksson Ek, M. Foligno. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodčí: Dean Morton, Ghislain Hebert. Čároví: Brad Kovachik, Darren Gibbs

Diváci: 19123