Třinec – Zlínsko 5:0 (kon.) | Ostrava B – Vítkovice 0:0 (kon.) | Jihlava – Vyškov 6:3 (kon.)
Kroměříž – Slovácko 1:4 (kon.) | Dukla Praha – Chrudim 4:1 (kon.) | Teplice – Varnsdorf 5:1 (kon.)
Trenčín – Opava 1:0 (kon.) | Sokolov – Příbram 1:4 (kon.) | Hr. Králové – Vltavín 6:1 (kon.)
Třinec – Hlučín 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – B. Bystrica 4:1 (kon.) | Karviná – Puszcza 0:0 (kon.)
Olomouc – Ružomberok 1:1 (kon.) | Zlín – Nitra 5:0 (kon.) | Trenčín – Inter Bratislava 5:1 (kon.)
Slavia – Ústí n. L. 8:0 (kon.) | Amstetten – Č. Budějovice 3:2 (kon.) | Táborsko – Štěchovice 0:0 (zruš.)

Příbram právě vstřelila branku!
    V úplně poslední minutě přichází definitivní úprava dnešního skóre, IBRAHIM KEITA kompletuje svůj hattrick!

74
    Rychlá akce končí dalším gólem! Středočeši navyšují svůj náskok, podruhé se dnes trefil IBRAHIM KEITA!

50
    Po pěti minutách druhého poločasu jdou příbramští fotbalisté do vedení, jeden z fotbalistů Sokolova si totiž vstřelil vlastní branku!

36
    Svěřenci trenéra Csaplára se deset minut před koncem prvního poločasu prosazují, trefil se IBRAHIM KEITA, začínáme od začátku!

26
    Sokolov právě vstřelil branku!
    Baník se z první střely na bránu dostává do vedení! Na konci celé akce byl skórující MICHAL HLAVATÝ.