Salzburg – HC Litvínov 9:7 (kon.) | Jihlava – Kladno 2:5 (kon.) | K. Vary – Zlín 5:2 (kon.)
Olomouc – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 5:2 (kon.) | Chomutov – Přerov 3:4 (kon.)
Č. Budějovice – Plzeň 5:9 (kon.) | Havířov – Mountfield HK 0:6 (kon.) | Liberec – Sparta 3:4 (kon.)
Vsetín – Vítkovice 5:6 (po pr.) | Slavia – Pardubice 3:9 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:2 (1:0, 4:1, 0:1 - N 0:1)
Berani Zlín
Sobota 02.02.2019, 12:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • Skupina o 13. - 24. místo

Konec zápasu. (14:14:22)

62:14
    Zlín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je HEFKA. Asistence: Talafa.

56:23
    Berani ještě chtějí něco udělat se stavem, v tom jim ale brání domácí obrana.

53:55
    Po Fajkusově přihrávce vyslal tvrdou střelu od modré MATYÁŠ HAMRLÍK, který vymetl pravý horní roh Kašparovy svatyně. Asistence: Fajkus.

53:35
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Hotěk – 2 min., sekání).

52:55
    Ani jednomu z dnešních soupeřů se nedaří pořádně rozehrát.

49:29
    Se střelami Beranů měl Kašpar plné ruce práce, za svá záda ani jednu střelu však nepustil.

48:10
    Zápas se teď spíše dohrává, moc šancí k vidění není.

46:56
    Zlínští jsou stále v obranném pásmu.

45:57

44:45
    Karlovarští v přesilovce ještě neohrozili branku hostí.

43:57
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Talafa – 2 min., podrážení).

43:20
    Zlínským se nedaří v klidu a pořádně rozehrát.

42:24
    Karlovarští stále drží kotouč ve své moci.

40:36
    Úvod třetiny vyšel opět lépe energetikům.

40:01
    Střídání v týmu PSG Berani Zlín: ze hřiště odchází Kořének, přichází Šarman.

40:01

Skončila divoká druhá třetina. V té padlo celkově pět branek. O tu první se postaral už v první minutě Daniel Zavřel. V šesté minutě ještě snížil zlínský útočník Dominik Luža. Poté už ale přišly tři branky energetiků od Daniela Černého, Davida Novotného a Filipa Bernátha. Další třetina začne v 13:39.

40:00

39:26
    Energie je stále v útočném pásmu.

38:13

36:48
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Po Proškově přihrávce se ke kotouči dostal FILIP BERNÁTH, který přesně trefil levý roh Kořénkovy svatyně.

36:23
    Je odpískána hra vysokou holí, a tak se vhazuje v obranném pásmu Energie.

36:13
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Hamrlík – 2 min., sekání).

35:34
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Sebera – 2 min., nedovolené bránění).

34:25
    Je odpískán úmyslný ofsajd hostů.

32:02
    V přečíslení dva na jednoho jeli David Holub a DAVID NOVOTNÝ a druhý jmenovaný se trefil z první přesně mezi Kořénkovy betony. Asistence: Holub.

30:31
    Zlínští nevystřídali úplně nejlépe, a tak byl na levé straně Richard Záruba, kterého střelu nejprve Kořének odrazil, ale s dorážkou DANIELA ČERNÉHO už si neporadil, Asistence: Záruba, Novák.

29:55
    Střelu Černého zblokovala obrana.

29:00
    Ofsajd hostů.

27:49
    Berani jsou stále zamčeni v obranném pásmu.

26:48
    Energie chce zvýšit, v tom jim ale zabraňuje Kořének a hra se přesouvá na stranu domácích hokejistů.

25:20
    Z pravého kruhu vyslal přihrávku před branku Vojtěch Riedl, kde čekal DOMINIK LUŽA a s jeho střelou do odkryté branky nemohl Kašpar nic dělat. Asistence: Riedl, Dobiáš.

25:03
    Útok domácích přerušuje ofsajd.

24:48
    Novákovu střelu od modré Kořének vytěsnil nad.

24:02

23:28
    Hosté z přesilovky moc nemají, domácí výborně brání.

22:43
    Po Kořánově tvrdém hitu se na zem skácel Sebastian Fajkus, který za pomoci spoluhráčů odchází ze hřiště.

22:02
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Stejskal – 2 min., podrážení).

20:40
    Karlovarští využívají podruhé v zápase přesilové hry. Po Kořánově přihrávce střílel z levého kruhu DANIEL ZAVŘEL, který vymetl levý roh Kořénkovy svatyně. Asistence: Kořán, Záruba.

20:01

Je za námi první třetina! Do té vstoupili trochu lépe hosté, pak ale převzali iniciativu domácí. Hned v šesté minutě skóroval karlovarský útočník Tomáš Křehlík. Domácí měli ještě několik příležitostí, všechny ale pokryl Michal Kořének. Další třetina začne v 12:48.

20:00

19:50

18:58
    Je odpískána hra vysokou holí a vhazuje se ve středním pásmu.

18:17
    Domácí se dopouštějí ofsajdu.

17:43

17:33

17:10
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Sebera – 2 min., podrážení).

16:05
    Prošek si vyšlápl na Zlínskou obranu a dostal se až ke Kořénkovi, jeho klička se mu ale nepovedla.

15:43

14:48
    Berani stále hrají v křeči.

13:56
    Útočnou akci domácích zastavuje ofsajd.

12:51
    Berani si nerozuměli v rozehrávce, a tak se domácí zmocňují kotouče.

12:25
    Bernáth si pohrál se Zlínskou obranou a dostal se až před Kořénka, ten si ale jho pokus pohlídal.

11:27
    Remeš to zkusil z pravého kruhu, jeho střelu ale obrana srazila do ochranné sítě.

10:56

10:25
    Energie zasypává Kořénka střelami, ten ale za svá záda žádný kotouč nepustil.

09:13
    Před branou hostí číhal Černý, přihrávku na něj od Křehlíka vypíchl Kořének.

08:56

07:45
    Karlovarští stále mají nad Berany navrch, těm se nedaří v klidu rozehrát.

06:55
    Křehlík vyslal na Kořénka střelu z mezikruží, jeho střelu ale zblokovala Zlínská obrana.

05:55
    Podešva si objel karlovarskou branku a zkusil překvapit Kašpara střelou zpoza branky, ten si ale střelu pohlídal.

05:01
    Po Zavřelově nahození před branku se Kořénkem utvořila menší skrumáž, ze které vytěžil gól TOMÁŠ KŘEHLÍK. Asistence: Kořán, Černý.

04:13
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Dobiáš – 2 min., sekání).

03:19

02:21
    Do přečíslení dva na jednoho se řítili Křehlík a Prošek. První jmenovaný přihrával Proškovi, jeho střelu ale Kořének vytěsnil těsně nad branku.

01:45
    Bachánek zkusil střílet od modré, střela mu ale nesedla a domácí vyhazují.

01:19
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Bernáth – 2 min., hákování).

00:41
    Hosté se dopustili zakázaného uvolnění.

00:35
    Úvod utkání patří hostům, v klidu rozehrávají a chystají se ohrozit Kašparovu svatyni.

00:01

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Horák) – Bernáth, Stejskal, Kořán, Pohanka, Novák, Zavřel – Záruba, Maydl, Novotný, Prošek (A), Rozhon, Halberštát, Hotěk, Křehlík (A), Holub (C), Černý, Remeš

PSG Berani Zlín: Kořének (Šarman) – Uhříček, Janošek (A), Hamrlík, Pavlas, Talafa – Hefka (C), Bachánek, Weintritt, Lekeš, Podešva, Handl, Kozubík, Luža, Dobiáš, Fajkus, Sebera

Rozhodčí: Glanc – Gerát, Juránek.

Karlovarští si ve skupině o 13. – 24. místo vedou výborně. Celou tabulku vedou o čtyři body před Piráty z Chomutova. Včera si hravě poradili s Přerovem, který přehráli poměrem 5:1. Energetici zvítězili ve čtyřech v posledních pěti zápasů. Energie si doma počíná nejlépe z celé soutěže a bude chtít tuto skutečnost potvrdit i proti Beranům ze Zlína.

PSG Berani Zlín
    Berani V tabulce obsazují čtvrtou pozici. Na lídra tabulky, tedy Energii ztrácí devět bodů. V jejich posledním utkání proti Chomutovu otočili stav z 0:1 na 2:1, Piráti ale zabrali a strhli vedení na svou stranu a vyhráli 3:2. Chomutovští tím přerušili Zlínskou vítěznou sérii tří zápasů v řadě.

Vzájemné zápasy
    Za celou letošní sezonu se dnešní celky spolu setkali jen jednou, když Energie přijela do Zlína. Berani vedli už o dva góly, když se energetikům povedlo snížit. Zlín ještě zvýšil na 3:1, víckrát se ale do listiny střelců nikdo ze Zlína nezapsal. Naopak karlovarským se povedlo srovnat a v nájezdech se jim podařilo i zvítězit. Jak si celky proti sobě povedou tentokrát uvidíme ve 12:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Vlastimil Mourek

Branky a nahrávky: 6. Křehlík (Kořán, Černý), 21. Zavřel (Kořán, Záruba), 31. Černý (Záruba, Novák), 33. Novotný (Holub), 37. Bernáth (Prošek) – 26. Luža (Riedl, Dobiáš), 54. Hamrlík (Fajkus), 63. Hefka (Talafa)

Berani Zlín: Kořének (40. Šarman) – Uhříček, Janošek (A), Hamrlík, Pavlas, Talafa – Hefka (C), Bachánek, Weintritt, Lekeš, Podešva, Handl, Kozubík, Luža, Dobiáš, Fajkus, Sebera

Rozhodčí: Glanc – Gerát, Juránek