Konyaspor – Gençlerbirliği 1:1 (kon.) | Alanyaspor – Başakşehir 0:0 (kon.) | Trabzonspor – Göztepe 0:1 (kon.)
Antalyaspor – Besiktas 1:2 (kon.)
Alanyaspor
0:0 (0:0)
Istanbul Başakşehir FK
Sobota 02.11.2019, 15:30 • Alanya Oba Stadyumu, Alanya • Turecká Superliga • 10. kolo

V tomto utkání branka nepadla, soupeři se rozcházejí se smírnou remízou 0:0. Každý celek měl jednu gólovou šanci Alanyaspor hlavičku Welintona v prvním poločase a Basaksehir střelu Višči ve druhé půli. Všem čtenářům onlajnů přeji hezký večer. (17:36:41)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 13:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:10.

90+4

90+3
    Pobyt Alanyasporu na polovině soupeře končí kvůli nedovolenému zákroku.

90+2
    Od své branky uvede míč zpět do hry brankář Marafona.

90+1
    Alanyaspor se přes veškerou svou snahu nedokáže prosadit na své útočné polovině.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty!

89
    Střídání v týmu Istanbul Başakşehir FK: ze hřiště odchází Azubuike Okechukwu, přichází Demba Ba.

88
    Po rohovém kopu se hráči Istanbulu usadili na útočné polovině hřiště.

87
    Rohový kop pro hráče týmu Istanbul Basaksehir FK.

86
    Basaksehir to zkouší polevé straně hřiště.

84
    Střídání v týmu Alanyaspor: ze hřiště odchází Ceyhun Gülselam, přichází Salih Uçan.

82
    Hra se odvíjí převážně ve středu hřiště. Remíza a dělba bodů by pravděpodobně nevadila ani jednomu týmu.

80
    Cissé opět v záklonu posílá míč nad branku Basaksehiru.

78
    Višča se opět prosmýkl po pravé straně, ale nyní svou křižnou střelu neumístil do brankového prostoru.

77
    Cissé mohl sice zakončovat v dobré pozici, ale nepohlídla si své ofsajdové postavení, takže vše bylo předčasné.

75
    Střídání v týmu Alanyaspor: ze hřiště odchází Junior Fernándes, přichází Yacine Bammou.

73
    Snaha domácích zatím naráží na kompaktní obranu soupeře.

70
    Istanbul Basaksehir už vyloženě čeká pouze na brejky ke skórování. Aktivita je nyní jasně na domácích kopačkách.