Spal – Sassuolo 1:2 (kon.) | Brescia – Udinese 1:1 (kon.) | Janov – Cagliari 1:0 (kon.)
Neapol – Lecce 2:3 (kon.) | Parma – Lazio 0:1 (kon.) | Inter – AC Milán 4:2 (kon.)
Janov CFC
1:0 (1:0)
Cagliari Calcio
Neděle 09.02.2020, 15:00 • Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov • Italská Serie A • 23. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:56:09)

Je za námi utkání, v němž Janov vydřel nesmírně důležité tři body v duelu s Cagliari, které tak pokračuje ve výsledkové mizérii. První poločas byl v podání hostů doslova katastrofální, ale v tom druhém to by již mnohem lepší výkon, který ale i tak to alespoň na vyrovnání nestačilo. Janov ve druhé půli přečkal hned několik šancí soupeře a může slavit cenné tři body.

90+4
    90+3. Radja Nainggolan (Cagliari) trefuje, s přispěním bránícího hráče, břevno domácí branky!

90+3
    Šance hostů, Radja Nainggolan vypálil z pravé strany, zpoza vápna, střelu tečuje bránící hráč Janova a míč končí na břevně!

90+2
    Žlutou kartu dostává Stefano Sturaro (Janov CFC).

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

89
    Stefano Sturaro (Janov) šetří čas, sedí na trávníku a naznačuje, že asi bojuje s křečí.

88
    Mattia Perin (Janov) si křikl a lapil centr soupeře z levé strany.

87
    Domácí rozehráli roh z levé strany, míč míří do vápna, kde ale dobře zahrál obránce Cagliari.

86
    Goran Pandev (Janov) přestřeluje branku Cagliari, ale ne o moc... navíc míč tečoval gólman, takže domácí získávají roh.

85
    Útočným faulem končí akce Francesca Cassaty (Janov), míč tak získávají hosté.

84
    Alessio Cragno (Cagliari) volí trochu riskantní odkop od své branky, kam míří míč, brankář hostujícího mužstva z voleje odkopává míč, kdyby minul...

83
    Velký počet karetních trestů jen dokladuje to, jak ostře se dnešní zápas hraje...

82
    Žlutou kartu dostává Ivan Radovanović (Janov CFC).

81
    Poslední minuta jsou opět hodně nervózní, často je hra přerušována, což samozřejmě více svědčí domácím.