Watford – Leicester 1:1 (kon.) | Brighton – Arsenal 2:1 (kon.) | West Ham – Wolverhampton 0:2 (kon.)
Bournemouth – Crystal Palace 0:2 (kon.)
Watford FC
1:1 (0:0)
Leicester City
Sobota 20.06.2020, 13:30 • Vicarage Road, Watford • Anglická Premier League • 30. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (15:38:49)

Utkání se hrálo z důvodu boje proti koronaviru bez diváků.

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 4:13. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 15:12.

Je dobojováno. Druhý poločas přinesl rozhodně akčnější fotbal z obou stran, oba celky se snažily strhnout výhru na svou stranu. Dlouho to ale vypadalo na bezbrankovou remízu. Ta padl v 90. minutě, kdy se parádně trefil hostující Ben Chilwell a Leicester se už viděl se třemi body. Jenže ve třetí minutě nastavení rozehrál Watford roh, míč propadl ke Craigu Dawsonovi a ten akrobatickým pokusem překonal Schmeichela. Zápas tak vítěze nepoznal, týmy se rozešly po výsledku 1:1.

90+6

90+5
    Leicester to chtěl ještě jednou zkusit, akce ale skončila těsně za středovým kruhem.

90+4
    Opět se hraje na půlce hostujícího celku, Leicester ale vhazuje.
    90+3. Craig DAWSON - 1:1

90+3
    Watford právě vstřelil branku!
    Neskutečný závěr utkání! Domácí rozehráli rohový kop, míč se v pokutovém území odrazil od Kabaseleho, CRAIG DAWSON se akrobaticky položil do zakončení a zblízka prostřelil Kaspera Schmeichela. Je srovnáno na 1:1!

90+2
    Chalobah v obklíčení vystřelil, trefil ale pouze Grayovy nohy.

90+1
    Domácí jsou sice jako opaření inkasovanou brankou, přesto se už probouzí a snaží se s tím něco udělat.

90
    Bude se nastavovat pět minut.
    90. Ben CHILWELL - 0:1

90
    Leicester právě vstřelil branku!
    No vida a vše je jinak! Hosté předvedli nenápadnou akci, BEN CHILWELL si opět řekl o přihrávku na levou stranu a poté parádní křížnou ranou trefil horní roh Fosterovy branky – 0:1!

89
    Hosté kombinují na půlce, docela to vypadá, že jsou již s remízou smíření.

88
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Adam Masina, přichází José Holebas.

87
    Opět Chilwell, nyní odcentroval lépe a před číhajícím Vardym musel odvracet Craig Dawson.

86
    Chilwell si mávnutím řekl o přihrávku na levou stranu, poté ale sám nepřesně centroval. Míč skončil za brankou Watfordu.