FK Poprad
0:7 (0:4)
MFK Dukla Banská Bystrica
sk Sobota 20.06.2020, 17:00 • NTC Poprad • MONACObet liga • 2. kolo

Aj druhý polčas potvrdil suverenitu Banskej Bystrice, ktorá naložila Popradu poriadny sedemgólový výprask. V druhom polčase sme videli tri zásahy, najprv v 60. minúte skóroval Laksik, v 66. minúte sa pridal Starší a konečný stav 0:7 uzavrel v 77. minúte Nosko. (18:46:16)

90

90
    Súboj Kostúra s Luberdom priniesol nedovolený zákrok zo strany banskobystrického hráča, domáci zahrávajú z vlastnej polovice.

88
    Žltú kartu dostáva Prikryl (MFK Dukla Banská Bystrica).

88
    Zaujímavá prihrávka z pravej strany z kopačky Kollátiho skončila v malom vápne, kde bol pripravený na zakončenie Starší, no prvý pri lopte bol brankár Malec.

87
    Banská Bystrica získala štandardku tesne spoza šestnástky. Zahraté to bolo centrom pred bránku, ktorý domáci hráči odvrátili.

85
    Dukla zahrávala dva rohové kopy po sebe. Prvý zblokovali domáci a nastal druhý, ktorý okamžite vyboxoval spred bránky brankár Malec.

83
    Popred bránku sa z ľavej strany predieral Starší. Napokon sa do zakončenia nedostal, Popradčania mu v tom včas zabránili.

Dnešné stretnutie sleduje 420 divákov.

82
    Zákrok Luterána na hosťujúceho Baču bol napokon pre hlavného rozhodcu problémový, rozohrávku na útočnej polovici získavajú hostia.

80
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Ľuboš Kupčik, prichádza Erik Gaško.

79
    Slebodník zaujímavo prebehol popri Prikrylovi a dostal sa do dobrej streleckej pozície. Nôta šiel naproti, chcel ho prelobovať, no lopta skončila na vrchnej sieti bránky.

78
    Videli sme nejaký maličký náznak domácich o ofenzívu. Slebodník si nabiehal pred bránku a čakal na center od Šoltišika, ktorý však skončil bezpečne v rukách brankára Nôtu.

77
    Banská Bystrica dala gól!
    Demolácia Popradu stále pokračuje. Po rohovom kope dorazil do šestnástky center na hlavičku voľného JÁNA NOSKA, ktorého zakončenie zapadlo do brány.

76
    Do behu dostal od Staršieho dobrú prihrávku Peter Kolláti, ktorý sa rozhodol páliť už z vnútra pokutového územia, no napálil to priamo len do popradského hráča.

75
    Ostáva nám posledná štvrťhodina riadneho hracieho času. O víťazovi je rozhodnuté, Poprad už nejaví nejaké náznaky snahy o strelenie aspoň čestného gólu.