Itálie – Bosna | 1:1 (kon.) | | | Nizozemsko – Polsko | 1:0 (kon.) |
Rumunsko – Sev. Irsko | 1:1 (kon.) | | | Norsko – Rakousko | 1:2 (kon.) | | | Skotsko – Izrael | 1:1 (kon.) |
Slovensko – Česko | 1:3 (kon.) |
Litva – Kazachstán | 0:2 (kon.) | | | Bělorusko – Albánie | 0:2 (kon.) |
Lotyšsko – Srbsko | 2:2 (kon.) | | | Bosna – Wales | 1:0 (kon.) | | | Rusko – Bulharsko | 2:0 (kon.) |
Estonsko – Polsko | 0:6 (kon.) | | | Bělorusko – Nizozemsko | 0:7 (kon.) | | | Kypr – Portugalsko | 0:4 (kon.) |
Norsko – Gibraltar | 6:0 (kon.) | | | Finsko – Rumunsko | 1:3 (kon.) | | | Dánsko – Ukrajina | 1:1 (kon.) |
Malta – Sev. Irsko | 0:2 (kon.) | | | Island – Švédsko | 1:0 (kon.) | | | Rakousko – Albánie | 1:5 (kon.) |
Švýcarsko – Slovensko | 4:1 (kon.) | | | Gruzie – Francie | 0:2 (kon.) | | | Kosovo – Anglie | 0:6 (kon.) |
Turecko – Andorra | 1:0 (kon.) |
Králův Dvůr – Písek | 0:0 (2:4 po pen.) |
Hlučín – Vel. Meziříčí | 1:0 (kon.) | | | Zlín B – Olomouc B | 2:2 (kon.) |
Liberec – Hr. Králové | 3:2 (kon.) | | | Jablonec – Varnsdorf | 3:1 (kon.) | | | Příbram – Vyšehrad | 1:2 (kon.) |
Opava – Prostějov | 0:2 (kon.) | | | Chrudim – Žižkov | 1:2 (kon.) | | | Blansko – Třinec | 0:1 (kon.) |
Jan Prošek
Branky:
49. Yalçın
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 6:1. Rohy: 6:12. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 18:17.
Rozhodčí:
Diváci:
Karty: 33. Özdemir (TUR), 45. Sinik (TUR), 45+2. Balcı (TUR), 90+1. Beyaz (TUR) – 12. Izquierdo (ANR), 85. Vales (ANR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 6:1. Rohy: 6:12. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 18:17.
Turecko:
Destanoglu – Balci, Turkmen, Tagir, Yilmaz – Guneren (46. Süer), Ozdemir, Sinik (75. Oğulcan Ülgün) – Beyaz (92. Kutlu) – Dervisoglu (64. Karakaş), Yalcin (92. Metehan Güçlü)
Náhradníci: Tepe – Guclu, Karakas, Kaya, Kutlu, Ozcan, Sertel, Suer, Olgun
Trenér:
Andorra: Pires – Torres, Jimenez, Ramos, Da Cunha Costa Gomez – Guilen – Gomes Rebelo (70.Pubill), Izquierdo (79. Bernat Bonell), Fernandez (85. Torres), Rosas Ubach – Cucu
Náhradníci: Carvalho – Alonso Guerrero, Bernat Bonnel, Dos Santos, Martinez, Rodriguez Casanovas, Suares, Viva
Trenér:
Náhradníci: Tepe – Guclu, Karakas, Kaya, Kutlu, Ozcan, Sertel, Suer, Olgun
Trenér:
Andorra: Pires – Torres, Jimenez, Ramos, Da Cunha Costa Gomez – Guilen – Gomes Rebelo (70.Pubill), Izquierdo (79. Bernat Bonell), Fernandez (85. Torres), Rosas Ubach – Cucu
Náhradníci: Carvalho – Alonso Guerrero, Bernat Bonnel, Dos Santos, Martinez, Rodriguez Casanovas, Suares, Viva
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Beyaz, přichází Kutlu.