Newport County AFC – Newcastle 1:1 (4:5 po pen.) | Burnley – Manchester City 0:3 (kon.) | Brighton – Manchester Utd. 0:3 (kon.)
Everton – West Ham 4:1 (kon.)
Brighton & Hove Albion
0:3 (0:1)
Manchester United
Středa 30.09.2020, 20:45 • Amex Stadium, Falmer • Anglický Ligový pohár • Osmifinále

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera. (22:41:35)

Fauly: 12:8

Zápas je u konce, Manchester United vyhrává 3:0 na hřišti Brightonu a postupuje do čtvrtfinále. Na konci prvního poločasu United otevřeli skóre, když centr Maty proměnil v branku Scott McTominay. Ve druhém poločase byl dlouho Brighton hodně aktivní, ale nedokázal své šance využít. United si na své šance počkali a v 73. minutě se trefil Juan Mata po kombinaci s van de Beekem. Definitivu na výhru United pak přidal parádním gólem z trestného kopu střídající Paul Pogba.

90+3

90+2
    Brighton ještě nevzdává snahu alespoň o čestný gól, ale United si poradili i s dalšími centry do vápna.

90+1
    Ze střední vzdálenosti se opřel do míče Pascal Gross, ale branku Hendersona přestřelil.

90+1
    Nastavovat se budou jen dvě minuty.

90
    Mata si chtěl ve vápně narazit míč s Rashfordem, ale mladý anglický útočník mu míč nedal zpět a pak přihrával nepřesně.

89
    Na hřišti teď trochu létaly jiskry v hádce o autové vhazování. Nakonec ho měl Brighton, ale o míč pak velmi rychle přišel.

88
    Po pravém křídle unikal kupředu Lingard. Zasekl si míč na levačku, ale jeho zakončení směrem na zadní tyč nebylo přesné.

87
    Žlutou kartu dostává švédský obránce Manchesteru Victor Lindelöf.

85
    United už se nyní snaží utkání hlavně v klidu dohrát, náskok by měli být dostatečný.

84
    Trossard z levé strany sice ještě stihl přes Dalota odcentrovat, ale jeho oblouček do vápna nikoho nenašel.

83
    Paul Pogba v posledních týdnech a měsících schytával celkem velkou kritiku od fanoušků i odborníků. Prožíval těžké období i proto, že byl dlouho zraněný, ale pokud se dostane do tempa, mohl by být stálou oporou Manchesteru United.

81
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Fred, přichází Jesse Lingard.
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Dan Burn, přichází Max Harrison Sanders.
    81. Paul POGBA - 0:3

81
    Manchester United právě vstřelil branku!
    Taky že ano! Do míče se ze přímého kopu opřel PAUL POGBA a trefil se parádně přes zeď a přesně pod břevno. Steel zůstal stát jako opařený a jen se podíval, jak míč letí neomylně do jeho brány. Teď už je o postupujícím do čtvrtfinále Carabao Cupu zřejmě rozhodnuto. Bez asistence.

80
    United dostává šanci možná definitivně rozhodnout o svém vítězství, má k dispozici zajímavou standardní situaci z levé strany.