Irsko – Island 1:2 (kon.) | Nizozemsko – Bělorusko 5:0 (kon.) | Lucembursko – Itálie 0:4 (kon.)
Portugalsko – Kypr 2:1 (kon.)
Nizozemsko
5:0 (2:0)
Bělorusko
Neděle 15.11.2020, 14:30 • Yanmar stadium, Almere • Kvalifikace ME U21 • Skupina 7

Nizozemsko, dle očekávání rozdrtilo v poklidném tempu Bělorusko 5:0. A přitom na to stačili pouze dva střelci Sierhuis 3x a Boadu 2x. Mějte hezký zbytek dne. (16:23:56)

Držení míče: 78 % : 22 %.
    Střely na branku: 17:0. Střely mimo: 7:3. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 7:10.

90+3

90+3
    Posledním činem v tomto utkáním před hvizdem rozhodčího se stal faul autora hattricku Sierhuise.

90+1
    Volkov v souboji faulem nedovoleně zastavil Jordana Tezeho.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty!

89
    Dilrosun se řadí na dlouhý seznam neúspěšných střelců, co netrefili prostor tří tyčí.

88
    Vegerja ukázal v souboji, že mu hra od podlahy není vůbec cizí.

87
    Zeefuikovo zakončení nebylo rozhodně z těch přesných.

86
    Průnik Floranuse zastaviol jen za cenu faulu Śevćenko.

85
    Zeefuik poslal nedovoleně k zemi soupeře Solanoviće.

84
    Snaživý Kluivert trefuje sice branku, ale míč nekončí za Plotnikovem v síti.
    83. SIERHUIS - 5:0

83
    Nizozemsko právě vstřelilo branku!
    Nicméně pátý zásah Nizozemců přichází vzápětí, kdy po nahrávce Floranuse, svůj hattrick zkompletoval přesným zakončením KAJ SIERHUSI – 5:0!

82
    Kluveirtovu střelu Plotnikov dokázal zkrotit.

81
    Sergej Volkov si v souboji vyšlápl na agilního Jürgena Ekkelenkampa.

80
    Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Maksim Mjakiś, přichází Roman Vegerja.

78
    Bogomolskij byl nedovoleně faulován v souboji jeden na jednoho záložníkem Reisem.

76
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Azor Matusiwa, přichází Justin Kluivert.

74
    Po rohovém kopu zakončení Zirkzeeho musle vytěsnit na rohový kop pohotovým zásahme brankář Plotnikov.

73
    Sergej Volkov se svou nepřesnou střelou také neuspěje ve snaze aspoň zkorigovat nepříznivý stav utkání.

72
    Floranus si v souboji ve středu hřiště msule pomoci faulem.

70
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Roman Davyskiba, přichází Dmitri Borodin.

70
    Reis vyslal střelu, která letěla mimo branku Běloruska.

68
    Dilrosun byl nedovoleně atakován.

66
    Plotnikov ve druhém poločase nemá ani chvíli na odpočinek, nyní ho zaměstnala střela čerstvého Zirkzeeho, kterou vyrazil na rohový kop.
    64. SIERHUIS - 4:0

64
    Sherei Floranus přesně našel přihrávkou KAJE SIERHUISE a ten svou druhou brankou v utkání navyšuje skóre na 4:0!

62
    Reiosvo zakončení končí opět pouze u Plotnikova.

60
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Mitchel Bakker, přichází Sherei Floranus.
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Myron Boadu, přichází Joshua Zirkzee.
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Justin Hoogma, přichází Deyovaisio Zeefuik.

60
    Nećajev se dopustil nedovoleného přestupku v souboji.

59
    Ludovit Reis se pokusil o navýšení skóre, nicméně Plotnikov se postavil proti.

58
    Vzápětí si opět pomohl útočným faulem Jegor Bogomolskij.

57
    Solanović si v souboji nedovoleně vyšplápl na Tezeho.

56
    Mitchel Bakker to zkusil střeleckým pokusem na branku, nicméně na brankáře Plotnikova si nepřišel.

55
    Rohový kop pro Nizozemsko.

54
    První roh v utkání si rozehrají také reprezentanti Běloruska.

52
    Po rohovém kopu nepřesně mimo branku zakončoval Ludovit Reis.

51
    Plotnikov opět uspěl v souboji ve stejném složení. Nicméně Boadu je velmi hladový po zaznamenání hattricku do hisztorických spisů. Pokud nebude vystřídán, tak má ještě spoustu času na splnění tohoto svého cíle.

49
    Plotnikov chtyil střelu, kterou vyslla opět od Boadua a zatím ho od hattricku drží na distanc.
    47. BOADU - 3:0

47
    Mitchel Bakker uvolnil přesně MYRONA BOADU a ten druhou brankou zvyšuje na 3:0 a Nizozemsko tak pokračuje i nadále v demolici Běloruska!

46
    Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Dmitri Přiśćepa, přichází Vladislav Solanović.

Fauly: 4:2

První poločas lépe zvládlo družstvo Nizozemska, když se během minutu po půlhodině hry trefili Sierhuis a Boadu. Druhý poločas začne cac v 15:32 hodin.

45+1

45
    Rozhodčí nastaví 1 minutu!

44
    Zakončení Hoogmy končí pouze u brankáře Plotnikova a do konceprvní půle tak nepřinese změnu stavu.

42
    Střela Jürgena Ekkelenkampa byla ublokována obranným valem Běloruska.

40
    Jegor Bogomolskij se provinil proti fotbalovým pravidlům útočným faulem.

37
    Střela Javairá Dilrosuna se nevešla do brankového prostoru.

36
    Reis se dopustil faulu proti soupeři.

33
    Boadu vyslal další střelu, ale tentokráte byl úspěšnější brankář Plotnikov. Myron Boadu si na svou dnešní, druhou trefu bude muset ještě počkat.
    31. BOADU - 2:0

31
    Hostující obrana se sesypala jak domeček z karet a brzký gól na 2:0 střílí MYRON BOADU, který šikovně vložil nohu do velmi špatného odkopu Volkova!
    30. SIERHUIS - 1:0

30
    Autorem branky je KAJ SIERHUIS a dostává Nizozemsko do vedení 1:0! Asistenci si připisuje Ekkelenkamp.

28
    Mimo tři tyče běloruské branky skončila střela vyslaná z kopačky Jürgena Ekkelekampa.

25
    První střelu na branku vyslal středopolař Ludovit Reis, nicméně brankář Plotnikov se nenachal překvapit.

22
    Hned tři rohové kopy si v krátkém časovém úseku zahráli Nizozemci, nicméně po třetím z nich byl pískán útočný faul Hoogmy na bránícího Grečicha.

20
    Další snaha běloruského výběru ztroskotala na nepřesnosti při zakončení Danila Nećejeva a branku Paese neohrozila.

18
    I hostující Bělorusko se osmělilo ke střeleckému pokusu. Nicméně autor Maksim Mjakiś si nevedl vůbec úsoěšně.

16
    Ani po dalším rozehrání rohového kopu se nepovedlo Nizozemcům ohrozit branku Plotnikova.

15
    Myron Boadu byl chycen do dalšího ofsajdu na nizozemské straně.

15
    Domácí celek je jasně aktivnější, nicméně Bělorusové i po patnácti odehraných minutách drží zatím stále čisté konto.

12
    Druhý rohový kop Nizozemska rozehraje od rohového praporku záložník Jürgen Ekkelenkamp.

10
    První rohový kop v utkání si zahrají mládežníci reprezentující Nizozemsko.

8
    Nedovoleného přestupku se vůči protihráči dopustil obránce Mitchel Bakker.

6
    Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Pavel Pavljućenko, přichází Maksim Plotnikov.

5
    A Bělorusko bude muset šáhnout k vynucené a brzké změně na brankářském postu.

4
    První střelu mimo branku si připisuje na své konto Nizozemsko po snaze zakončujícího Tezeho.

3
    Sergej Volkov nedovoleně atakoval útočníka Myrona Boadu.

2
    Krajní obránce Jordan Teze byl dle asistenta rozhodčího lapen do ofsajdové pasti.

1

Nizozemsko: Paes – Teze, Doekhi, Hoogma (C), Bakker – Reis, Matusiwa, Ekkelenkamp – Dilrosun, Sierhuis, Boadu.
    Náhradníci: Scherpen, Nijhuis – Kadioglu, Zeefuik, Schuurs, Floranus, Gakpo, Kluivert, Zirkzee.

Bělorusko: Pavljućenko – Přiśćepa, Mirośnikov, Śkurďjuk, Śevćenko (C) – Volkov, Mjakiś – Grećicho, Davyskiba, Nećajev – Bogomolskij.
    Náhradníci: Makavčćk, Plotnikov – Vegerja, Solanović, Borodin.

Rozhodčí: Maae – Skytte, Kronlykke.