Detroit – Florida 2:3 (po pr.) | NY Rangers – Columbus 4:0 (kon.) | Washington – Arizona 2:0 (kon.)
Carolina – Chicago 6:3 (kon.) | Vegas – Anaheim 5:4 (2:1 po s.n.) | Dallas – Ottawa 1:4 (kon.)
Nashville – NY Islanders 3:2 (2:0 po s.n.) | Los Angeles – Montreal 5:2 (kon.)
Dallas Stars
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Ottawa Senators
Sobota 30.10.2021, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

57:35
    Domácí tým hraje v šesti, Holtby je na střídačce!
    51:26 Formenton neproměnil svůj únik

51:26
    Holtby udržel šance Dallasu na případný zvrat, když svým levým betonem zastavil Formentona a jeho bekhendový blafák po sólovém úniku! Tohle byla velká šance Ottawy na pojišťující gól.

45:07
    Vylučuje se na straně Dallasu, dvě minuty za krosček dostal Jamie Benn.
    43:11 Connor BROWN - 1:4

43:11
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Hosté se dostali do protiútoku a provedli ho na jedničku. Mete mohl v útočném pásmu sám zakončovat, ale celou akci vyšperkoval přihrávkou na CONNORA BROWNA a ten zblízka zametl puk za brankovou čáru – 1:4. Asistence: Victor Mete, Tim Stützle.

39:11
    Tlak domácích je teď otupen vyloučením, dvě minuty za podrážení dostal Joel Kiviranta.

34:15
    Je tu další vyloučení na straně Ottawy, dvě minuty za hákování obdržel Nick Holden.
    30:38 Joe PAVELSKI - 1:3

30:38
    Dallas právě vstřelil branku!
    Už to vypadalo, že když se Klingbergovi zamotal puk a nepovedlo se mu vystřelit, že je po akci, ale domácí zůstali u puku, rozjeli kombinaci na jeden dotek a po pasu skrz pásmo zakončil pohotovou ranou JOE PAVELSKI. Gustavsson se nestačil přemístit, Dallas využil přesilovku a je to 1:3. Asistence: Alexandr Radulov, Jason Robertson.

30:03
    Dallas si vybojoval alespoň přesilovou hru, dvě minuty za hákování dostal Nikita Zajcev.
    27:41 Josh NORRIS - 0:3

27:41
    Domácí se snaží o snížení, ale gól přichází na opačné straně. Hra se zpoza branky posunula k modré čáře, po nahození se puk odrazil na Bathersonovu hůl, který nesobecky přihrál za sebe a zcela volný JOSH NORRIS zakončením z první prostřelil Holtbyho – 0:3. Asistence: Drake Batherson, Arťom Zub.
    24:44 Za Holtbym cinkala tyčka

24:44
    Nechybělo mnoho a bylo to o tři branky, Holtbymu pomohla proti zakončení zblízkka jeho branková konstrukce!
    18:19 Holtby betonem zastavil velkou šanci hostů na navýšení náskoku

18:19
    Vynikající Holtby! Hosté se dostali do kontru, Tierneyho střela byla sražena na pravou stranu, kde byl volný Formenton, jeho dorážku ale přemisťující se gólman Dallasu vykopl betonem!
    09:15 Seguin byl centimetry od snížení

09:15
    Ne, ani tentokrát do Dallasu nevyšlo. Před Gustavssonem vznikl závar, diváci už vstávali a oslavovali gól, jenže Tyler Seguin z bezprostřední blízkosti svým zametením puku trefil pouze tyčku!
    07:55 Brady TKACHUK - 0:2

07:55
    No a je tu dokonce druhý gól hostujícího celku. Dallasu se nepovedlo dostat puk do středního pásma, BRADY TKACHUK jej zachytil mezi kruhy a měl dostatek času i prostoru na to, aby přes chumel hráčů zamířil přesně k tyčce Holtbyho branky – 0:2. Bez asistence.
    05:49 Josh NORRIS - 0:1

05:49
    Přesilovka je rychle využitá a hosté jdou do vedení. Po kombinaci v útočném pásmu přišel Bathersonův pokus, puk se odrazil na hůl JOSHE NORRISE a ten zblízka pohotovým švihem překonal Holtbyho – 0:1. Bez asistence.

05:34
    Je tu první vyloučení, přesilovku si zahrají hosté z Ottawy. Dvě minuty za krosček dostal Andrej Sekera.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 31. Pavelski (A. Radulov, J. Robertson) – 6. Norris, 8. B. Tkachuk, 28. Norris (Batherson, Zub), 44. C. Brown (Mete, Stützle)

Dallas Stars: Holtby (Chudobin) – M. Heiskanen, Lindell (A), J. Klingberg, R. Suter, Hanley, Sekera – Pavelski, Hintz, J. Robertson – A. Radulov, Jamie Benn (C), Gurjanov – Glendening, Seguin (A), Kiviranta – Comeau, Faksa, M. Raffl.
    Ottawa Senators: F. Gustavsson (A. Forsberg) – Zub, Chabot (A), N. Zajcev, Holden, J. Brown, Mete – Batherson, Norris, B. Tkachuk (A) – C. Brown, N. Paul (A), Stützle – Ennis, Tierney, Formenton – L. Shaw, Gambrell, Sanford.

Rozhodčí: Markovic, MacDougall – Tobias, O'Quinn

Diváci: 17 346