Hannover – Mönchengladbach 3:0 (kon.) | RB Lipsko – Rostock 2:0 (kon.) | Hertha – Union Berlín 2:3 (kon.)
Hoffenheim – Freiburg 1:4 (kon.)
Hannover 96
3:0 (2:0)
Borussia Mönchengladbach
Středa 19.01.2022, 18:30 • HDI-Arena. Hannover • Německý pohár • Osmifinále

To je z mé strany dnes vše, přeji hezký večer. (21:40:08)
    Domácí Hannover se postaral o velké překvapení. Mönchengladbach porazil jasně 3:0 a zcela zaslouženě postoupil do další fáze poháru.

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 9:8.

90+4

90+3
    Utkání se už pouze dohrává, nic se už nestane. Do další fáze postoupí domácí Hannover, což je samozřejmě velké překvapení.

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Zakaria to zkoušel téměř z poloviny hřiště, ale jeho pokus byl hodně nepřesný a od své branky bude rozehrávat Zieler.

87
    Po přihrávce před branku se do zakončení dral Embolo, ale nakonec se k míči nedostal a stav se nemění.

85
    Po několika faulech jsou u míče hostující hráči, kteří kombinují na polovině soupeře.

83
    Po centru se do zakončení dral jeden z domácích hráčů, ale skvěle zasáhl Sommer, který míč sebral.

81
    Je před námi posledních zhruba deset minutek. O postupujícím je rozhodnuto, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.

79
    Z rohu ale nic nebylo a dopředu už pospíchají hostující fotbalisté.

78
    Domácí celek vybojoval rohový kop.

76
    Žlutou kartu dostává Embolo (Borussia Mönchengladbach).

74
    Obraz hry je nyní stále stejný. Hosté se tlačí dopředu, ale domácí obrana funguje skvěle a Zieler tak stále drží čisté konto.

71
    No, hosté mají posledních dvacet minutek na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem, ale vypadá to, že do další fáze postoupí překvapivě Hannover.