Sassuolo – Cagliari 1:0 (kon.) | Inter – Empoli 3:2 (po pr.)
1:0 (1:0)
Cagliari Calcio
Středa 19.01.2022, 17:30Italský pohár • Osmifinále

Ode mne je to pro dnešek vše a u dobrého fotbalu zase někdy příště na viděnou. (19:43:14)

Zápas končí a moc šancí k vidění nebylo. Padla pouze jedna branka a to z kopačky Harrouiho v prvním poločase. Po zbytek zápasu už pak šlo jen o hru plnou chyb a nepřesností bez většího množství kvality. Sassuolo tak postupuje do čtvrtfinále Coppa Italia, kde se střetne s Juventusem.

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:6. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 9:13.

90+5

90+4
    Sassuolo drží míč daleko od vlastní brány, soupeř už je bezradný a hvizd rozhodčího znamená konec utkání.

90+3
    V útoku to znovu zkoušel Defrel. Kombinoval ještě s Raspadorim, který raději uklidnil hru a vypadá to, že poslední naděje hráčů Rossoblu jsou tabu.

90+2
    Střílený pas Desoguse z přímého kopu proskákal překvapivě až k levé tyči, kde zakročil Pegolo.

90+1
    Konečně je v souvislém náporu i Cagliari. Bránu Pegola okopává jedním centrem za druhým.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

89
    Po pravé lajně uháněl Defrel. Byl až příliš sobecký, vzal to na sebe a také to se mu vymstilo. Obert zakročil a rozehrává dopředu.

88
    Kdy jindy než teď by měli hosté vyrazit vpřed. Útok táhne Nandez, avšak neohřáli se ve předu nadlouho.

87
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Ladinetti, přichází Cavuoti.

86
    Žlutou kartu dostává Ferrari (US Sassuolo Calcio).

86
    Fratessi byl ve vápně zastaven hodně diskutabilně a říká si o penaltu. Ta se rozhodně pískat nebude. Zanedlouho stejným úmyslem padal k zemi tentokrát na druhé půlce hřiště Altare, rovněž se nepíská.

85
    Místo snahy o vyrovnání vidíme tlak celku druhého. Defrelovi chybělo k lepším zítřkům kvalitnější zpracování, právě proto ani nevystřelil.

83
    Hostův už v obraně moc hráčů nezbývá a postupně se celá záloha vysouvá striktně do ofenzivy.

82
    Fratesssi povedeným obloučkem nabízel gólovou šanci. V prostoru, kam centroval, nikdo nebyl a to bylo dané akci osudné.

80
    Druhý poločas se nám chýlí ke konci. Zbývá už jen deset minut s případným nastavením a nevypadá to, že by Cagliari ještě našlo dostatek sil k pokusům o snížení.