Pittsburgh – New Jersey 1:6 (kon.) | Florida – Columbus 3:6 (kon.) | NY Rangers – Washington 4:1 (kon.)
Toronto – Minnesota 3:1 (kon.) | Nashville – Dallas 2:1 (1:0 po s.n.) | Seattle – Boston 2:3 (po pr.)
Vancouver – Calgary 7:1 (kon.) | San Jose – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
Nashville Predators
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
Dallas Stars
Pátek 25.02.2022, 02:38 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (05:30:12)

Utkání přihlíželo 17 869 diváků.

Zápas mezi Nashvillem a Dallasem dospěl za stavu 1:1 až do samostatných nájezdů, v nichž se nakonec z bonusového bodu radovali domácí.

Skóre střetnutí otevřel ve 12. minutě Philip Tomasino, za hosty dokázal odpovědět krátce po startu prostředního dějství Jason Robertson. Ve zbytku základní hrací doby měli mírně navrch hosté, ale podruhé Sarose prostřelit nedokázali. Gól nepadl ani v prodloužení a šlo se do nájezdů. Rozhodnutí přišlo ve čtvrté sérii, kdy jako první z exekutorů uspěl Mikael Granlund. Za Dallas musel skórovat Peterson, ale branku nedal, střelu nasměroval jen do Sarosova pravého betonu.

Svěřenci kouče Hynese zvítězili podruhé v řadě a v tabulce Západní konference se přiblížili čtvrté Minnesotě na rozdíl jediného bodu. Dallas prohrál, přesto se zásluhou zisku bodu posunul ve vyrovnané tabulce na postupovou osmou příčku před Edmonton a Anaheim.

65:00 Mikael GRANLUND - 2:1

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
    Autorem vítězné branky je MIKAEL GRANLUND.
    Jacob PETERSON

4. série
    1:0
    Je konec! Jacob Peterson si na blafák nevěřil a volil střelu k pravé tyči. Neumístil ji ovšem dostatečně dobře a Sarose napálil do pravého betonu.
    Mikael GRANLUND

4. série
    1:0
    Mečbol pro Nashville! Mikael Granlund se rozjel z levé strany. Následovala rychlá klička do bekhendu a posunutí kotouče mezi Oettingerovy betony.
    Tyler SEGUIN

3. série
    0:0
    Zápas pokračuje! Taktéž třetí exekutor za Stars volil zakončení bez blafáku, Tyler Seguin napálil finského gólmana domácích do betonu.
    Roman JOSI

3. série
    0:0
    Ve vlastních kličkách se zamotal Roman Josi. Těsně před Oettingerem upadl, takže k zakončení vůbec nedošlo.
    Joe PAVELSKI

2. série
    0:0
    Joe Pavelski volil zakončení forhendem na vyrážečku. Jusse Saros reagoval včas a černou gumu odpálil do bezpečí.
    Filip FORSBERG

2. série
    0:0
    Neuspěl ani Filip Forsberg. Svůj nájezd provedl v rychlém tempu a Oettingera lehce rozhodil, leč nezvládl přehodit jeho levý beton.

Milan Huppert

Branky a nahrávky: 12. Tomasino (Fabbro), rozh. náj. Mikael Granlund – 22. J. Robertson (Pavelski, R. Suter)