Cádiz – Real Betis 1:2 (kon.) | Mallorca – Atlético 1:0 (kon.) | Villarreal – Ath. Bilbao 1:1 (kon.)
Real Madrid – Getafe 2:0 (kon.)
Cádiz CF
1:2 (0:0)
Real Betis
Sobota 09.04.2022, 14:00 • Estadio Nuevo Mirandilla • Španělská LaLiga • 31. kolo

Je konec! Cádiz nakonec ztratil slibně rozehrané utkání a s Real Betis prohrává 1:2. Domácí se přitom dostali do vedení po hodině hry, kdy se prosadil Iván Alejo. Deset minut před koncem se hostům vyplatilo střídání a Tello vyrovnal. O pět minut později navíc dostali hosté jako dárek penaltu a Borja Iglesias rozhodl. (15:58:32)

90+6

90+4
    Hra je přerušena! Jeden z hostů nyní zůstává ležet na trávníku a potřebuje ošetření.

90+3
    Cádiz už vrhá všechny síly do ofenzivy, jenže ze strany domácích teď hra spíše připomíná křeč.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Žlutou kartu dostává Marc Bartra (Real Betis).

89
    Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Oussama Idrissi, přichází Anthony Lozano.

88
    Rubén Alcaraz poslal před branku hostů prudký centr z pravé strany, jenže nikdo ve žlutém na jeho pobídku nedoskočil.

87
    Domácí fotbalisté už potřebují vrhnout všechny síly do ofenzivy. Pro Cádiz by porážka po tomto průběhu zápasu byla další velkou ránou.

85
    Real Betis právě vstřelil branku!
    Real Betis se pět minut před koncem dostává do vedení! K penaltě se postavil BORJA IGLESIAS, který penaltu tvrdou střelou proměnil.

84
    Je to tak! Penalta pro hostující Real Betis!

84
    Sudí se jde podívat na video! Bude Betis kopat pokutový kop?

83
    Tak pozor! VAR řeší jednu ze situací v blízkosti velkého vápna Cádizu.

82
    Tello předvedl další individuální akci po pravé straně, ale jeho další pobídka skončila v rukavicích připraveného brankáře.

80
    Je vyrovnáno! Favorizovaný celek se deset minut před koncem dočkal vyrovnávací branky! Ke střele zpoza velkého vápna napřáhl střídající CRISTIAN TELLO a jeho rána zapadla do dolního rohu!

79
    Betis se usadil na polovině soupeře, ale kombinace hostů skončila přihrávkou do míst, kde číhali zadáci ve žlutém.

78
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Juanmi, přichází Cristian Tello.

77
    Rubén Alcaraz dloubl míč do pokutového území, ale ojedinělý útočný výpad Cádizu skončil zásahem obránců.

76
    Betisu se při kombinaci na polovině soupeře vůbec nedaří. Pobídka adresovaná pro Iglesiase skončila v zámezí.