Vyšehrad – Karlovy Vary 0:0 (zruš.) | Rakovník – Příbram B 2:1 (kon.) | Králův Dvůr – Motorlet 3:1 (kon.)
FK Králův Dvůr
3:1 (1:0)
FK Motorlet Praha
Sobota 09.04.2022, 10:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga (A) • 20. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (13:02:42)

Utkání sledovalo 150 diváků.

Utkání je u konce a domácí Králův Dvůr se může těšit z výhry a tří bodů. I ve druhé půli jsme nejprve sledovali plno neúspěšných pokusů o zakončení, což se zlomilo v 61. minutě, když nařízenou penaltu proměnil Martin Kraus. O osm minut později navíc dal dnes svou druhou branku Kryštof Krátký a bylo prakticky rozhodnuto. Na výhře domácích už nezměnilo nic ani snížení Michala Vaňka na konečných 3:1.

90+2

90+2
    K ohrožení branky už nedošlo, čeká se na závěrečný hvizd.

90+1
    Králův Dvůr v úplném závěru rozehraje ještě jeden rohový kop.

90
    Budou se nastavovat dvě minuty.
    90. Michal VANĚK - 3:1

90
    Motorlet právě vstřelil branku!
    Tak se hosté dočkali alespoň snížení a to po individuální akci, zakončené střelou po zemi podél vyběhnutého gólmana. Autorem branky je MICHAL VANĚK a upravil tak na 3:1.

88
    Motorlet mohl alespoň korigovat výsledek přímým kopem, potřebovalo to však lepší centr.

87
    Filip Sabou se uvedl opravdu nepovedeně, za faul byl hned potrestán žlutou kartou.

86
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Kryštof Krátký, přichází Filip Sabou.

85
    Domácí chystají ještě jednu změnu, do hry se alespoň na chvíli dostane Filip Sabou.

84
    Po centru byl k vidění pokus o střelu, ta se však zastavila o obranný val před malým vápnem.

83
    Rohový kop pro Králův Dvůr.

83
    Žlutá karta i na straně Králova Dvora, za faul na unikajícího hráče ji dostal Philipp Tvaroh.

81
    Mihálek vyběhl ven ze své branky a rázným odkopem do autu zastavil rodící se brejk Králova Dvora.

80
    Pokračuje územní převaha Králova Dvora, před branku hostů se hráči v bílém snaží posílat co nejvíce míčů.

78
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Martin Kraus, přichází Vojtěch Krejča.