Jihlava – Třinec 0:0 (kon.) | Líšeň – Chrudim 0:0 (kon.) | Prostějov – Vlašim 3:2 (kon.)
Příbram – Dukla Praha 2:3 (kon.)
1. SK Prostějov
3:2 (1:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Sobota 09.04.2022, 16:30 • Za místním nádražím, Prostějov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 22. kolo

Je tu konec. Sledovali jsme opravdu dramatické utkání, se kterého odcházejí jako vítězové domácí fotbalisté. Ti po poločase vedli 1:0, avšak v průběhu druhé půle hosté vývoj otočili a s Prostějovem to nevypadalo vůbec dobře. Do hry je ale vrátil Amobi a pět minut před koncem Prostějov dokonal druhý obrat v zápase a vyhrál nakonec 3:2! (18:28:21)

90+2

90+2
    Hosté jsou ještě natlačeni na polovině Prostějova, čas se jim ale krátí a už toho moc nestihnou.

90+1
    To je závěr! Hosté dokázali potřetí dopravit míč do brány, jenže gól nakonec nebyl uznán a stav zápasu je tak nadále 3:2!

90+1
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Hraje se poslední minuta normální hrací doby.

88
    Hosté samozřejmě nesloží zbraně a budou se snažit ještě alespoň jednou srovnat.

88
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Nedžad Zinhasović, přichází Marek Icha.

88
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází David Broukal, přichází Adam Toula.

88
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Jan Koudelka, přichází Daniel Bialek.

85
    Prostějov právě vstřelil branku!
    To je něco! Domácí prohrávali 1:2, ale podařilo se jim vývoj zápasu otočit a nyní vedou 3:2! Trefil se ROBERT BARTOLOMEU.

83
    Domácí ožili a snaží se dostat k zakončení.

81
    Žlutou kartu dostává Vasil Kušej (1. SK Prostějov).

81
    Žlutou kartu dostává Michal Hošek (FC Sellier & Bellot Vlašim).

80
    Deset minut do konce zápasu a stav zápasu je nyní nerozhodný.

78
    Tak domácí se přeci jen prosazují a srovnávají stav zápasu na 2:2! Autorem branky je střídající IFECHUKWU OKEWUKWU AMOBI.

75
    Až nyní se domácí začali tlačit k bráně soupeře. Vlašim ale zatím v defenzivě drží.

73
    Středočeši jsou nadále aktivnější a mají otěže zápasu pevně ve svých rukou.

71
    Po rohu hostujícího celku se domácí opět urputně bránili, tentokrát svou bránu ale ustřežili.