Everton – Manchester Utd. 1:0 (kon.) | Arsenal – Brighton 1:2 (kon.) | Southampton – Chelsea 0:6 (kon.)
Watford – Leeds 0:3 (kon.) | Aston Villa – Tottenham 0:4 (kon.)
Aston Villa FC
0:4 (0:1)
Tottenham Hotspur
Sobota 09.04.2022, 18:30 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League • 32. kolo

To bude ode mě vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:33:16)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 5:1. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:14.

Konec zápasu je zde a i když statistiky tak nevypadají, Spurs dokázal převálcovat Aston Villu čtyřmi brankami. Po prvním poločase to vypadalo, že Aston Villa bude pokračovat v tlaku, ovšem přišli další 3 góly Spurs z protiútoků, o 2 z nich se postaral Hueng-Min Son, a tím stanovili skóre na 0:4. Byla to poměrně krutá porážka pro domácí, hosté jim ovšem dali lekci z produktivity a zůstávají v Top 4 Premier League, i díky dnešní porážce Arsenalu.

90+5

90+4
    Zápas se dohrává už v pomalejším tempu, každý si je zřejmě vědom, jak tento zápas dopadne.

90+2
    K jemné teči se po rohovém kopu dostal Buendia, Lloris si tento pokus ale znovu pohlídal.

90+1
    Žlutou kartu dostává Harry Kane (Tottenham Hotspur).
    89. Bailey mířil těsně vedle

89
    Bailey se ocitnul v největší šanci za posledních zhruba deset minut, když po nepřesné přihrávce Llorise se rozhodnul ihned vystřelit. Jamajský fotbalista nedokázal ovšem ani namířit míč mezi tři tyče, tudíž jeho pokus končí někde v hledišti.

86
    Konec zápasu se blíží a Aston Ville se nedaří dostat do tak mocného tlaku, jako v prvním poločase. Jejich kombinace kazí nepřesné přihrávky nebo obrana soupeře.

84
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Dejan Kulusevski, přichází Steven Bergwijn.

83
    A aby toho nebylo málo, tak pro změnu je ošetřován Harry Kane, který také vypadá na vystřídání.

82
    Žlutou kartu dostává Ashley Young (Aston Villa FC).

81
    Týmy nám v posledních minutách nepředvádí takové představení, jako v prvním poločase, útoky týmů jsou zastaveny obránci, jak povoleně nebo s pomocí faulu.

80
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Lucas Digne, přichází Ashley Young.

79
    Hra je znovu přerušená, protože na trávníku je další hráč v péči lékařů. Tentokrát je to Lucas Digne, který vypadá, že bude vystřídán. Nevypadá to vůbec dobře.

78
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Son Hung-min, přichází Lucas Moura.

74
    Žlutou kartu dostává Emerson (Tottenham Hotspur).

73
    Ne, Aston Ville dnes není zřejmě přáno. Na rozdíl od prvního poločasu se její hráči ani nedostávají do slibných situací.

Matyáš Trbušek

Branky: 3. Son Hung-min, 50. Kulusevski (Kane), 66. Son Hung-min (Kane), 72. Son Hung-min (Kulusevski)

Karty:   21. Ings (ASV), 82. Young (ASV) – 29. P.-E. Höjbjerg (TOT), 74. Emerson (TOT), 90+1. Kane (TOT)

Aston Villa FC: E. Martínez – Cash, Konsa, Mings (C), Digne (80. Young) – Douglas Luiz, J. McGinn, J. Ramsey – Coutinho (70. Buendía) – Ings (70. Bailey), Watkins.
    Náhradníci: Olsen – Bailey, Buendía, Chambers, Carney Chukwuemeka, Nakamba, M. Sanson, B. Traoré, Young.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Romero, Dier, B. Davies – Emerson, P.-E. Höjbjerg, Bentancur, Doherty (21. Reguilón) – Kulusevski (84. Bergwijn), Kane, Son Hung-min (78. Lucas Moura).
    Náhradníci: Gollini – Bergwijn, Lucas Moura, Reguilón, Rodon, D. Sánchez, R. Sessegnon, White, Winks.

Rozhodčí: G. Scott – H. Lennard, M. Scholes