Lens – Nantes 2:2 (kon.) | Rennes – Saint-Étienne 2:0 (kon.)
Stade Rennes
2:0 (1:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 30.04.2022, 21:00 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 35. kolo

90
    Střídání v týmu Stade Rennes FC:
    ze hřiště odchází Martin Terrier, přichází Lorenz Assignon.

85
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne:
    ze hřiště odchází Yvann Maçon, přichází Gabriel Silva.
    84. Lovro MAJER - 2:0

84
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Domácí docela šťastně zvyšují náskok a jdou si pro vítězství. Hamari Traoré poslal přihrávku do velkého vápna, kde se skluzem snažil zabránit šanci Eliaquim Mangala, jenže udělal to tak nešťastně, že míč doslova připravil na zlatém podnose soupeři, LOVRO MAJER se rázem ocitl sám před brankářem, kterého překonal nepříliš prudkou přízemní střelou do středu brány.

77
    ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Bakary Sako.

75
    ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Sehrou Guirassy.

73
    ze hřiště odchází Adil Aouchiche, přichází Zaydou Youssouf.

73
    ze hřiště odchází Lucas Douath, přichází Yvan Neyou.

73
    ze hřiště odchází Miguel Ángel Trauco, přichází Sada Thioub.

70
    Žlutá karta pro tým AS Saint-Étienne (Yvann Maçon).

67
    Žlutá karta pro tým AS Saint-Étienne (Lucas Douath).

65
    Žlutá karta pro tým AS Saint-Étienne (Mickael Nade), který poslal k zemi Traorého.

61
    Žlutá karta pro tým AS Saint-Étienne (Miguel Ángel Trauco). Zřejmě za nemístné poznámky.

61
    Žlutá karta pro tým Stade Rennes FC (Jonas Martin), jenž fauloval Camaru.

56
    ze hřiště odchází Adrien Truffert, přichází Birger Meling.
    41. Lovro MAJER - 1:0

41
    Domácí jdou v závěru první půle do vedení. LOVRO MAJER si v pokutovém území převzal míč od Terriera a střelou po zemi do protipohybu brankáře na bližší tyč otevírá gólový účet tohoto střetnutí.

Petr Frömel

Branky: 41. Majer (Terrier), 84. Majer

Karty:   61. Martin (REN) – 61. Trauco (SET), 65. Nade (SET), 67. Douath (SET), 70. Maçon (SET)

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:15.
    Stade Rennes: Alemdar – H. Traoré (C), Omari, Martin, Truffert (56. Meling) – Majer, Santamaría, Tait – Bourigeaud, Laborde (75. Guirassy), Terrier (90. Assignon).
    Náhradníci: Salin – A. Diouf, Ugochukwu, Belocian, Doku, Tchaouna.

Trenér: B. Génésio.

AS Saint-Étienne: Bernardoni – Nade, Mangala (C), Moukoudi – Maçon (85. G. Silva), Camara I, Douath (73. Neyou), Trauco (73. Thioub) – Aouchiche (73. Youssouf) – Bouanga, Nordin (77. Sako).
    Náhradníci: Green – Kolodziejczak, Sai. Sow, Dioussé.

Trenér: P. Dupraz.