Ml. Boleslav B – Benešov 1:0 (kon.) | Kolín – Most/Souš 6:0 (kon.) | Živanice – Zápy 2:2 (kon.)
Ústí n. L. – Přepeře 2:2 (kon.) | Velvary – Teplice B 0:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:2 (1:1)
FK Přepeře
Sobota 13.08.2022, 17:00 • Městský stadion, Ústí nad Labem • Česká fotbalová liga (B) • 2. kolo

80
    Tomáš Bulíř (PRP) naskočil do utkání v 57. minutě a přibližně o dvacet minut později vyfasoval žlutou kartu.

56
    Svou první žlutou kartu v utkání si vysloužil Tomáš Jiránek (UNL).

45
    Ještě před koncem prvního poločasu tu máme třetí žlutou kartu, tentokrát na straně hostí. Provinil se kapitán Přepeř Jaroslav Nesvadba (PRP).

39
    Druhá žlutá karta pro domácí mužstvo, tentokrát pro kapitána ústeckého celku Vojtěcha Čítka (UNL).

32
    Máme tu první žlutou kartu v tomto utkání. Tu vyfasoval od rozhodčích domácí fotbalista Marek Vobecký (UNL).