Admira Praha – Plzeň B 3:1 (kon.) | Povltavská – Dukla B 0:0 (kon.)
FK Admira Praha
3:1 (1:1)
FC Viktoria Plzeň B
Neděle 21.08.2022, 10:15 • Na Pecích, Praha 8–Kobylisy • Česká fotbalová liga (A) • 3. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Příjemné nedělní ráno! Třetí hrací víkend dnes ve skupině A ČFL uzavřou dva zápasy, v tom dopoledním se proti sobě postaví Admira Praha a Plzeň B.

FK ADMIRA PRAHA
    7. místo | 2 Z, 2–0–0, 3:2 (+1), 4 body

Celek ze severu hlavního města má za sebou relativně povedený vstup do nové sezóny, z prvních dvou kol vydřel hned čtyři body. Na úvod ročníku doma přetlačil rezervu Dukly 2:1 díky zásahům Vojtěcha Vence a Štěpána Zahálky, zatímco minulý víkend vybojoval remízu 1:1 na půdě Sokolova. Pod jediný gól hostů se tehdy podepsal Viktor Záruba.

Nejlepší střelci
    V. Venc, Š. Zahálka a V. Záruba – 1 gól

FC VIKTORIA PLZEŇ B
    9. místo | 2 Z, 1–0–1, 2:1 (+1), 3 body

Mladíci z Plzně mají bilanci o trochu horší, jejich úspěšnost je jen padesátiprocentní. Západočeský Baník sice na jeho půdě na rozdíl od Admiry porazili 2:0, v domácí premiéře proti záloze Bohemians si ale vylámali zuby a padli těsně 0:1. Uvidíme, jestli se jim dnes podaří si spravit chuť v pražských Kobylisích.

P. Gaszczyk, A. Sojka – 1 gól

POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ ZÁPASY

Dnešní soupeři působili ve stejné skupině ČFL i v uplynulém ročníku. Viktoria úvodní klání v polovině loňského srpna vyhrála těsně 3:2, zatímco jarní odveta na západě Čech skončila remízou 1:1.

DNEŠNÍ DELEGACE

Na dodržování pravidel bude dnes v areálu Na Pecích dohlížet hlavní rozhodčí Marek Pilný, roli asistentů budou plnit Ivan Klečka a Jakub Matějka.

FK Admira Praha: Keller – Herc, Fric, Martinic (C), Venc, Čácha, Trajhan, Douděra, Mráz, Čížek, Zahálka.
    Náhradníci: Karmazín – Mathauser, Mošna, Michálek, Konejl, Záruba, Kunc.
    Trenér: František Peřina.

FC Viktoria Plzeň B: Mrózek – Fišer, Qose, Pešek, Gaszczyk, Pospíšil, Sojka, Aubrecht, Trusa, Čihák (C), Kaša.
    Náhradníci: Daněk – Vach, Vrba, Kronus, Vacek, Oravec, Falout.
    Trenér: Josef Parlásek.

Rozhodčí: Pilný – Klečka, Matějka.

Ještě jednou vás zdravím a přeji vám příjemné nedělní ráno, duel mezi Admirou a Viktorií začíná za půl hodiny! Níže si můžete prohlédnout dnešní sestavy.

Technické důvody nám momentálně bohužel neumožňují z utkání poskytnout podrobný komentář, budeme se nicméně snažit vám přinést všechny podstatné informace. Děkujeme za pochopení.

1

13
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Martin Čácha).

15
    Plzeň B právě vstřelila branku!
    Autorem branky je TADEÁŠ POSPÍŠIL.

18
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Ondřej Herc).

31
    Viktorka měla hodně blízko k druhému gólu, střela jednoho z hráčů ale trefila jen tyč!

39
    Hosté si v průběhu první půle vyzkoušeli už pět rohů, z toho hned tři v posledních dvou minutách. Ani jeden z nich ale v další trefu nepřetavili.

59
    Žlutá karta pro tým FC Viktoria Plzeň B (Filip Kaša).

62
    Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Jakub Mráz, přichází Viktor Záruba.

63
    Žlutá karta pro tým FC Viktoria Plzeň B (Kristi Qose).

63
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým FC Viktoria Plzeň B (Kristi Qose). Hosté v deseti!

67
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B:
    ze hřiště odchází Robert Aubrecht, přichází Petr Falout.

76
    ze hřiště odchází Jáchym Trajhan, přichází Jakub Michálek.
    ze hřiště odchází Michal Douděra, přichází David Konejl.

76
    ze hřiště odchází Tadeáš Pospíšil, přichází Adam Vrba.
    ze hřiště odchází Matej Trusa, přichází Adam Kronus.

Dnešní utkání sleduje 220 diváků.

86

89
    ze hřiště odchází Alexandr Sojka, přichází Tomáš Vach.

90
    Závěr utkání se protáhne o 3 minuty.

90+1
    Autorem branky je MARTIN ČÁCHA.

90+1
    ze hřiště odchází Jan Martinic, přichází Tomáš Mathauser.
    ze hřiště odchází Martin Čácha, přichází Jiří Mošna.

90+3

Kobylisy hlásí dohráno! Plzeňská rezerva se sice hned zkraje utkání dostala do vedení, Admira však ještě před poločasem srovnala a v samotném závěru střetnutí otočila stav ve svůj prospěch. Domácím bezpochyby pomohlo vyloučení jednoho z hostů v 63. minutě, Západočeši hráli takřka půl hodiny v oslabení.

Pražany výhra katapultovala na druhé místo tabulky skupiny A, příští víkend se budou snažit na tento úspěch navázat proti Vltavínu. Viktorka pak bude hostit další tým z hlavního města, a to čtvrtý Motorlet. Uvidíme, jestli se jí podaří si spravit chuť.

To je ode mne z tohoto utkání vše, přeji vám příjemný zbytek neděle. Napočtenou někdy příště! (12:11:22)