Zlín – Litoměřice 4:1 (kon.) | Jihlava – Sokolov 2:3 (kon.) | Vsetín – Prostějov 1:2 (kon.)
Frýdek-M. – Slavia 7:2 (kon.) | Pardubice B – Kolín 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – Třebíč 1:0 (kon.)

60:32
    Draci právě vstřelili branku! Tak to byla rychlost a máme rozhodnuto! Vojtěch Šuhaj poslal z pravého kruhu střílenou přihrávku na teč přesně na hokejku FILIPA ELIÁŠE, a ten vybojoval bonusový bod pro domácí 4:3! Asistence: Vojtěch Šuhaj

60:05
    Prodloužení je před námi a u puku je Šumperk.

60:01

Přerov sice dokázal otočit skóre zásluhou Svobody, ale Lukáš Žalčík svým hattrickovým gólem srovnal a poslal zápas do prodloužení!

60:00

59:49
    Jelínek vypálil z mezikruží a našel hruď Postavy.

58:55
    Žalčík si mohl připsat čtvrtou branku, ale puk netrefil!

58:48
    Nahození za branku Postavy radši přerovský brankář přikryl.

57:42
    Okál ujížděl sám na branku a Hamalčík vyrazil jeho střelu ramenem!
    57:00 Lukáš ŽÁLČÍK - 3:3

57:00
    Draci právě vstřelili branku! Je srovnáno a máme tu hattrick! Hosté začali být pasivní a vůbec se jim to nevyplatilo! David Bartoš našel z levé strany volného LUKÁŠE ŽALČÍKA, který zakončil tuto parádní akci střelou do poloodkryté klece 3:3! Asistence: David Bartoš a Jiří Průžek.

56:30
    Hosté poslali svoji přihrávku pouze na zakázané uvolnění a vhazuje se před Postavou.

55:35
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu, bez větších šancí. Více na puku jsou domácí, kteří by chtěli vyrovnat.

54:54

54:20
    Až teď jsou domácí v pásmu. Z levého kruhu vystřelil jeden z útočníků, jenže Postava v brance kryje.

53:40
    Skoro minuta z přesilovky pryč a domácí se stále nedokázali usadit v útočném pásmu.

Daniel Tichý

Branky a nahrávky: 8. Žálčík (Průžek, Dudycha), 21. Žálčík (Průžek, Dudycha), 57. Žálčík (Bartoš, Průžek), 61. Eliáš (Šuhaj) – 25. Pechanec (Březina, Svoboda), 25. Kratochvil (R. Černý), 50. Svoboda (Kratochvil)

DRACI PARS ŠUMPERK: Hamalčík (Lackovič) – Dudycha, Drtil (A), Eliáš, Kadeřávek, Kunst, Hrachovský – Průžek, Bartoš (A), Žálčík (C) – Kohút, Šuhaj, Jelínek – Bernat, Svoboda, Jouza – Horký, Čermák, Křemen.
    Trenér: Lukáš Majer

HC ZUBR Přerov: Postava (Žurek) – R. Černý, Kudělka (A), Chroboček, Gréč, Krisl (C), Ševčík – Svoboda, Kratochvil, Indrák – Březina, Svoboda, Goiš – Macuh, Pechanec, Okál – Ministr, Dobša, Tarnoczy.
    Trenér: Robert Svoboda

Rozhodčí: Radek Wagner, Ondřej Šudoma – Petr Maštalíř, Aleš Roscheil