Havířov – Kopřivnice 3:4 (kon.) | Hronov – Ústí n/L 1:6 (kon.) | Jablonec n/N – Benátky n/J 1:5 (kon.)
Kobra – Mostečtí Lvi 6:1 (kon.) | Klatovy – Tábor 1:5 (kon.) | Děčín – Letňany 1:4 (kon.)
Vel. Meziříčí – Znojmo 2:3 (kon.) | Žďár n/S – Vyškov 0:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – SHKM Hodonín 6:1 (kon.)
Příbram – Chomutov 6:3 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 3:2 (0:1 po s.n.) | Cheb – Písek 5:4 (1:0 po s.n.)
HC WIKOV Hronov
1:6 (1:1, 0:0, 0:5)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 05.10.2022, 18:00 • Hronov, Zimní stadion • 2. liga skupina Západ • 5. kolo

Hokejisté Ústí nad Labem dnes dokázali porazit Hronov 6:1. Ačkoliv výsledek vypadá jednoznačně, jednoznačný byl až průběh poslední třetiny, ve které loňský účastník druhé nejvyšší soutěže vsítil pět branek. Hattrick si dokonce připsal Martin Berčík, jenž se postaral o poslední tři góly Slovanu. Ústí tedy po dnešku v tabulce poskočilo, momentálně je na dvanácti bodech.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (20:22:25)

59:44

59:34
    Bon vystřelil z kruhu, ale po odrazu od hostujícího hráče kotouč vyletěl až do střední třetiny.

58:58
    Hronov nyní hraje zkrácenou početní výhodu. Teď jde jen o to, aby upravil velmi nelichotivé skóre.

58:09
    Kordule se po přihrávce spoluhráče dostával do šance. Těsně před gólmanem ale minul branku.

57:44
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem:
    Jakub Trefný – 2 min., nedovolené bránění.

57:09
    Slovan se zatím nedokázal pořádně usadit v útočném pásmu.

56:33
    Domácí se na začátku oslabení dokázali ubránit a krátce poté vyhodili hrací předmět přes všechny čáry.

56:02
    Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov:
    Richard Bořuta – 2 min., napadení.

55:41
    Dvakrát za sebou vypálil Tůma od modré čáry. Zvlášť jeho druhý pokus byl velmi povedený, ale Tichý se dokázal natáhnout skvěle.

55:01
    Ještě pět minut zbývá do konce dnešního utkání. Dlouho to vypadalo, že se může jít třeba až do prodloužení, ale třetí třetina je jasně v režii Slovanu.

54:19
    Rudovský si najel do velmi dobrého prostoru přesně mezi kruhy. Jeho rána zápěstím byla přizvednuta vysoko nad bránu domácích.

53:44
    Zdálo se, že si Funk sklepne kotouč do jízdy, avšak čárový rozhodčí si nakonec všiml, že se jednalo o ofsajd.

53:03
    Hronov se ve třetí dvacetiminutovce trápí. Opět vyhodil pouze na zakázané uvolnění.
    52:26 Martin BERČÍK - 1:6

52:26
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Hned po vhazování se Slovan dočkal dalšího gólu! Roubík vyhrál buly na Vodičku, poté zkompletoval rychlý hattrick MARTIN BERČÍK. 1:6. Asistence: Petr Vodička a Jaroslav Roubík.

52:22
    Dan Bartoš se proháčkoval až těsně před gólmana Jakuba Tichého, který jej ale dokázal zastavit.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 17. Yailov (Klíma, Heligr) – 16. Vodička (Drtina, Rudovský), 41. Trefný (Kučera, Smola), 43. Prošek (Kordule, Funk), 44. Berčík (Roubík, Rudovský), 51. Berčík (Roubík, Rudovský), 53. Berčík (Vodička, Roubík)

HC WIKOV Hronov: Tichý (Andrisík) – Heligr, Mikulec, Pavelka (A), Exner (C), Amirov – Hašlar, Bon, Štrombach, Yailov, Teuber, Bořuta, Veselý, Kubeček, Hovsepyan (A), Bondar, Klíma
    Trenér: Sergej Šošnikov

HC Slovan Ústí nad Labem: Cikánek (Stahl) – Vodička, Vacík, Drtina (A), Funk, Záruba, Šefl, Trefný (C) – Tůma (A), Roubík, Rudovský, Kordule, Daniel, Kučera, Berčík, Sýkora, Costa, Smola, Prošek, Bartoš
    Trenér: Jan Čaloun

Rozhodčí: Bernat – Brož, Figer