Kladno – Pardubice 2:6 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 5:4 (kon.) | Sparta – Třinec 3:2 (po pr.)
Olomouc – Motor ČB 5:2 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 2:3 (kon.)

50:24
    Karlovy Vary se budou muset znovu bránit početní výhodě domácích. V signalizované výhodě ještě Lintuniemi vyzval ke střele z voleje Holíka, Frodl střelu brněnského útočníka zneškodnil. Nyní už ale na trestné lavici sedí Matěj Stříteský, který nafasoval menší trest za krosček.

40:47
    Karlovy Vary se budou muset bránit početní výhodě domácích, dvě minuty za nedovolené bránění pro Jana Hladonika.

17:37
    Poprvé si přesilovou hru v utkání vyzkouší také hosté. Dvě minuty za podrážení nafasoval Rhett Holland.

11:42
    Ondřej Beránek – 2 min., hrubost.

10:39
    Brno bude mít první přesilovou hru dnešního utkání. Menší trest za sekání obdržel Michal Plutnar.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 9. Ščotka (Zaťovič, Lintuniemi), 21. Marcinko (Kohout, Kučeřík), 31. Holík (Zaťovič, Flek)

HC Kometa Brno: Furch (Lukeš) – Ščotka (A), Lintuniemi, Kučeřík, Holland, Ďaloga, Gazda, Kaňák – Pospíšil, Cingel, Moses – Kohout, Marcinko (A), Zbořil – Zaťovič (C), Holík, Flek – Okál, Vincour, Kratochvíl.
    Trenér: Modrý

HC Energie Karlovy Vary: Frodl (Habal) – Plutnar, Huttula, Mikyska, Stříteský, Havlín, Dlapa, Benda – Jiskra, Černoch (C), O. Beránek (A) – Rachůnek (A), Gríger, Hladonik – O. Procházka, Kofroň, Koffer – Redlich, R. Přikryl, Zetterberg.