W. Brémy – Augsburg 2:0 (kon.) | Frankfurt – Bayern 5:1 (kon.) | Heidenheim – Darmstadt 3:2 (kon.)
Union Berlín – Mönchengladbach 3:1 (kon.) | Wolfsburg – Freiburg 0:1 (kon.) | Dortmund – RB Lipsko 2:3 (kon.)
1.FC Heidenheim 1846
3:2 (1:0)
SV Darmstadt 98
Sobota 09.12.2023, 15:30Německá Bundesliga • 14. kolo

90+5
    Marvin Pieringer mohl na závěr ještě potvrdit výhru, když sám šel na golmana, ale proti zmenšenému úhlu při vyběhnutí zahodil šanci.

88
    Střídání v týmu SV Darmstadt 98:
    ze hřiště odchází Emir Karić, přichází Mathias Honsak.

88
    ze hřiště odchází Tim Skarke, přichází Fabio Torsiello.

88

88

82
    Po tvrdé skluzu vidí žlutou barvu i Emir Karič.

74
    ze hřiště odchází Tobias Kempe, přichází Andreas Müller.

74
    ze hřiště odchází Thomas Isherwood, přichází Matej Maglica.

70
    Heidenheim právě vstřelil branku!
    Identická situace, tentokrát rohový kop z levé strany a znova nejlépe vyskočil PATRICK MAINKA, který tak kompletuje hattrick a otáčí během dvou minut skóre ve prospěch Heidenheimu. Asistence: Jan-Niklas Beste.

67
    Po centru z rohového kopu se hlavičkou prosazuje PATRICK MAINKA
    a domácí vyrovnávají duel. Asistence: Jan-Niklas Beste.

67
    Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846:
    ze hřiště odchází Eren Dinkci, přichází Kevin Sessa.

67
    ze hřiště odchází Lennard Maloney, přichází Adrian Beck.

63
    Rozhodčí zatímco v první půli neudělil ani jednu kartu nyní nešetří, tentokrát žloutou vidí Dinkci.

62
    Za podražení ještě vyfasoval kartu Muller.

62
    Žlutá karta pro tým SV Darmstadt 98 (Jannik Müller).

60
    Darmstadt právě vstřelil branku!
    Do střílené přihrávky Darmstadtu vstoupil LENNARD MALONEY, který tak nechtěně tečoval míč do vlastní brány.

57
    ze hřiště odchází Omar Haktab Traoré, přichází Norman Theuerkauf.

55
    Hlavní rozhodčí se rozhodl uděluje žlutou kartu Timu Kleindienst z Heidenheimu.

52
    Autorem branky je TIM SKARKE. Asistence: Fabian Holland.

42
    Beste na podruhé uspěl, skvělým centrem našel JANA SCHOPPNERA, který hlavičkou ve výskoku posílá domácí do vedení. Asistence: Jan-Niklas Beste.

32
    Faul a Heidenheim bude kopat přímý kop těsně před šestnáctkou.

16
    Osamoceně běžel Marvin Pieringer na bránu, ale Schuhen stačil vyběhnout a zmenšit úhel.

10
    Naopak nyní Heidenheim se mohl radovat, ale přihrávku téměř do prázdné brány skvěle přečetl stoper.

8
    Obrovská šance Darmstadt, v protiútoku dva na dva šli hráči, ale levé křídlo
    Luca Pfeiffer uklouzl, a tak akci zpomalil a s následnou střelou si golman poradil.

Kryštof Morong

Branky: 42. Schöppner (Beste), 67. Mainka (Beste), 70. Mainka (Beste) – 52. Skarke (Holland), 60. Maloney (vla.)

Karty:   55. Kleindiens (HEI), 63. Dinkci (HEI) – 62. J. Müller (DAM), 62. J. Müller (DAM), 82. Karić (DAM)

1.FC Heidenheim 1846: K. Müller – Traoré (57. Theuerkauf), Mainka, Gimber, Föhrenbach – Schöppner, Maloney (67. Beck), Dinkci (67. Sessa), Beste – Pieringer, Kleindienst.
    Náhradníci: Eicher – Siersleben, Pick, Dovedan, Schimmer, Thomalla.

SV Darmstadt 98: Schuhen – Karić (88. Honsak), J. Müller, Isherwood (74. Maglica), Holland – Kempe (74. A. Müller), Gjasula, Skarke (88. Torsiello), Vilhelmsson – Seydel, L. Pfeiffer.
    Náhradníci: Brunst – Klarer, Ronstadt, Riedel, Schnellhardt.