Boston – Minnesota 3:4 (po pr.) | Buffalo – Columbus 4:9 (kon.) | Carolina – Vegas 6:3 (kon.)
New Jersey – Philadelphia 2:3 (po pr.) | Tampa – St. Louis 6:1 (kon.) | Toronto – NY Rangers 2:5 (kon.)
NY Islanders – Edmonton 3:1 (kon.) | Nashville – Vancouver 2:5 (kon.) | Chicago – Colorado 3:2 (kon.)
Arizona – Ottawa 4:3 (kon.) | San Jose – Los Angeles 1:4 (kon.)

Minnesota právě vstřelila branku!
    Po velké šanci se hra otočila. Eriksson Ek vyvezl puk a našel rychlou přihrávkou KIRILLA KAPRIZOVA na kříž, který na nic nečekal a pohotově vystřelil a puk zamířil do prázdného místa, kde Ullmark nemohl být. Asistence: Joel Eriksson Ek.
    Faber B., Eriksson Ek J., Fleury M., Kaprizov K.
    Coyle C., Ullmark L., Grzelcyk M., DeBrusk J.
    58:54 Brad MARCHAND - 3:3

58:54
    6/5
    Boston právě vstřelil branku!
    Ve velké skrumáži před brankou si puk vytáhl o trošku více na kruhy BRAD MARCHAND a vyrovnal střelou pod víko. Fleury už jenom ležel v brankovišti, risk Bostonu vyšel. Asistence: Morgan Geekie a Charlie McAvoy.
    Marchand B., Zacha P., van Riemsdyk J., Geekie M., McAvoy C., Pastrňák D.
    Middleton J., Faber B., Duhaime B., Dewar C., Fleury M.
    55:08 Ryan HARTMAN - 2:3

55:08
    6/6
    Vypadalo to jako přesilovka hostů, ale nebyla. Přehrání puku přes deštník, střela z osy a RYAN HARTMAN se na hranici brankoviště ocitl sám a nekompromisně zakončil z otočky. Asistence: Marco Rossi a Brock Faber.
    Hartman R., Middleton J., Faber B., Foligno M., Rossi M., Fleury M.
    Frederic T., van Riemsdyk J., Ullmark L., Geekie M., Grzelcyk M., McAvoy C.
    53:12 Kirill KAPRIZOV - 2:2

53:12
    6/6
    Lindholm chtěl po buly vyhodit puk z pásma o plexi, ale Faber třetinu udržel společně s Kaprizovem. Následně se hra přelila na Middletona, který švihem orazítkoval tyč a puk přistál přímo na holi dobře stojícího KIRILLA KAPRIZOVA, který jen dorazil. Asistence: Jacob Middleton a Brock Faber.
    Middleton J., Faber B., Boldy M., Eriksson Ek J., Fleury M., Kaprizov K.
    Coyle C., Beecher J., Carlo B., Lindholm H., Ullmark L., DeBrusk J.
    19:59 David PASTRŇÁK - 2:1

19:59
    6/6
    Tak to byla česká paráda. DAVID PASTRŇÁK v posledních vteřinách třetiny předal puk v rohu Zachovi a jel se schovat za branku. Pavel Zacha s hráčem na zádech ještě vyjel před branku a jenom poslal puk do prostoru pro Pastňáky, který jej uklidnil do sítě 8 desetin do konce 1. třetiny. Asistence: Pavel Zacha a James van Riemsdyk.
    Zacha P., van Riemsdyk J., Carlo B., Wotherspoon P., Ullmark L., Pastrňák D.
    Faber B., Maroon P., Dewar C., Fleury M., Hunt Da., Kaprizov K.
    11:28 David PASTRŇÁK - 1:1

11:28
    6/6
    Beecher teď perfetkně vyvezl puk z vlastní třetiny. Prodral se podél mantinelu a vytvořil tak situaci 2 na 1 s DAVIDEM PASTRŇÁKEM. Ten ihned dostal puk a parádně vystřelil pod víko, na což Fleury nezareagoval, protože mu puk letěl kolem krku. Asistence: John Beecher.
    Shattenkirk K., Beecher J., Ullmark L., McAvoy C., DeBrusk J., Pastrňák D.
    Maroon P., Bogosian Z., Fleury M., Goligoski A., Gaudreau F., Johansson M.
    07:44 Marcus JOHANSSON - 0:1

07:44
    6/5
    Minnesota se poprvé usadila před Ullmarkem a ihned skórovala. Střílenou nahrávku Goligoského tečoval lehce MARCUS JOHANSSON, ke kterému se puk ještě odrazil puk od Ullmarkova betonu. Následovala lehká dorážka. Asistence: Alex Goligoski a Frederick Gaudreau.
    Frederic T., Beecher J., Wotherspoon P., Ullmark L., McAvoy C.

Karel Geba

Branky a nahrávky: 12. Pastrňák (Beecher), 20. Pastrňák (Zacha, J. van Riemsdyk), 59. Marchand (Geekie, McAvoy) – 8. M. Johansson (Goligoski, F. Gaudreau), 54. Kaprizov (Middleton, Faber), 56. Hartman (Rossi, Faber), 63. Kaprizov (Eriksson Ek)

Boston Bruins: Ullmark (Swayman) – Grzelcyk, McAvoy (A), H. Lindholm, Carlo, Wotherspoon, Shattenkirk – Marchand (C), Zacha, Pastrňák (A) – Heinen, Coyle, DeBrusk – J. van Riemsdyk, Geekie, Frederic – Lauko, Beecher, Steen.
    Trenér: Jim Montgomery

Minnesota Wild: M. Fleury (Gustavsson) – Middleton, Faber, Goligoski, Bogosian, Merrill, Da. Hunt – Kaprizov (A), Eriksson Ek (A), Boldy – M. Johansson, Rossi, Hartman – M. Foligno (A), F. Gaudreau, Maroon – Duhaime, Dewar, Lettieri.
    Trenér: John Hynes

Rozhodčí: Kea, Kozari – Alphonso, Kelly

Diváci: 17 850