Boston – Minnesota 3:4 (po pr.) | Buffalo – Columbus 4:9 (kon.) | Carolina – Vegas 6:3 (kon.)
New Jersey – Philadelphia 2:3 (po pr.) | Tampa – St. Louis 6:1 (kon.) | Toronto – NY Rangers 2:5 (kon.)
NY Islanders – Edmonton 3:1 (kon.) | Nashville – Vancouver 2:5 (kon.) | Chicago – Colorado 3:2 (kon.)
Arizona – Ottawa 4:3 (kon.) | San Jose – Los Angeles 1:4 (kon.)

Vegas právě vstřelilo branku!
    Golden Knights v samotném závěru znovu kosmeticky upravují výsledek. Po pěkné kombinaci se před Kočetkova dostal WILLIAM CARRIER, který po pohledné kličce zakončil do odkryté klece. Asistence: Brett Howden a Michael Amadio.
    Carrier W., Howden B., Amadio M., McNabb B., Hutton B., Patera J.
    Chatfield J., Orlov D., Kočetkov P., Kotkaniemi J., Teräväinen T., Nečas M.
    58:36 Nicolas HAGUE - 6:2

58:36
    6/6
    Malá skvrna na výkonu Kočetkova. NICOLAS HAGUE od modré čáry nahodil puk na branku a ruský brankář smolně zasáhl lapačkou, puk mu následně propadl za záda. Asistence: Mark Stone a Jack Eichel.
    Hague N., Stone M., Eichel J., Whitecloud Z., Patera J., Barbašev I.
    Burns B., Drury J., Svečnikov A., Kočetkov P., Slavin J., Teräväinen T.

52:27
    Za krosček usedá na trestnou lavici Nečas. Vegas si zahraje přesilovou hru.

44:44
    Střídání v týmu Vegas Golden Knights:
    ze hřiště odchází Logan Thompson, přichází Jiří Patera.
    44:44 Brady SKJEI - 6:1

44:44
    6/6
    Carolina právě vstřelila branku!
    Chyba v obraně Golden Knights a šestý gól Hurricanes je na světě. BRADY SKJEI zachytil na modré čáře puk, najel si na modrý kruh a tvrdou střelou nad lapačku se nemýlil. Bez asistence.
    Skjei B., Staal J., Pesce B., Martinook J., Kočetkov P., Fast J.
    McNabb B., Eichel J., Hutton B., Thompson L., Barbašev I., Stone M.
    40:10 Seth JARVIS - 5:1

40:10
    6/5
    Horším způsobem Vegas do třetí třetiny vstoupit nemohlo. SETH JARVIS se na hranici brankoviště dostal k dorážce a nasměroval puk do odkryté klece. Asistence: Michael Bunting a Sebastian Aho.
    Jarvis S., Bunting M., Aho S. II, Burns B., Svečnikov A., Kočetkov P.
    McNabb B., Pietrangelo A., Eichel J., Thompson L., Karlsson W.

40:04
    Roy krátce po vhazování trefil holí do obličeje Svečnikova a Carolina si zahraje přesilovou hru.

34:21
    Přesilovou hru si nyní zahrají Golden Knights. Za nedovolené bránění míří na trestnou lavici Skjei.
    32:39 Michael BUNTING - 4:1

32:39
    6/5
    Přesilová hra je využita a Hurricanes vedou o tři góly. Střelu Aha vyrazil Thompson pouze před sebe, kde se k dorážce dostal MICHAEL BUNTING a propasíroval puk do branky. Asistence: Sebastian Aho a Brent Burns.
    Bunting M., Aho S. II, Burns B., Jarvis S., Svečnikov A., Kočetkov P.
    Pietrangelo A., Eichel J., Martinez A., Thompson L., Karlsson W.

31:47
    Za hákování je vyloučen na dvě minuty McNabb a Carolina si zahraje přesilovou hru. Podaří se jí vstřelit čtvrtý gól?
    30:11 Jesperi KOTKANIEMI - 3:1

30:11
    6/6
    Silný tlak Caroliny přináší třetí branku v síti Vegas. Z levého kruhu vystřelil zápěstím JESPERI KOTKANIEMI a trefil se naprosto parádně. Asistence: Jalen Chatfield a Michael Bunting.
    Kotkaniemi J., Chatfield J., Bunting M., Orlov D., Kočetkov P., Nečas M.
    Pietrangelo A., Howden B., Amadio M., Martinez A., Carrier W., Thompson L.
    24:36 Jordan STAAL - 2:1

24:36
    6/6
    Domácí se podruhé v zápase dostávají do vedení. Fast parádním pasem z pravého kruhu našel u vzdálenější tyčky JORDANA STAALA a ten pohotovým zakončením poslal puk za Thompsona. Asistence: Jesper Fast a Jordan Martinook.
    Staal J., Fast J., Martinook J., Burns B., Kočetkov P., Slavin J.
    Whitecloud Z., Eichel J., Hague N., Thompson L., Barbašev I., Stone M.

18:42
    Fast trefil holí do obličeje jednoho ze soupeřů a je vyloučen na dvě minuty.
    13:15 William CARRIER - 1:1

13:15
    6/6
    Na ledě Caroliny je vyrovnáno. Střela McNabba od modré čáry byla sražena na hokejku WILLIAMA CARRIERA, který z předbrankového prostoru překonal Kočetkova. Asistence: Brayden McNabb a Brett Howden.
    Carrier W., McNabb B., Howden B., Hutton B., Amadio M., Thompson L.
    Chatfield J., Orlov D., Kočetkov P., Bunting M., Kotkaniemi J., Nečas M.
    10:27 Andrej SVEČNIKOV - 1:0

10:27
    6/5
    Hurricanes přesilovou hru přetavují v úvodní branku. ANDREJ SVEČNIKOV vystřelil z pravého kruhu a jeho rána se zastavila až v síti. Asistence: Brady Skjei a Sebastian Aho.
    Svečnikov A., Skjei B., Aho S. II, Jarvis S., Kočetkov P., Bunting M.
    Whitecloud Z., Eichel J., Hague N., Thompson L., Stone M.

09:04
    Za sekání je vyloučen na dvě minuty Cotter a přesilovou hru si nyní zahraje Carolina.

06:36
    Bunting smolně vyhodil kotouč do hlediště a je vyloučen na dvě minuty. Golden Knights si zahrají přesilovou hru.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 11. Svečnikov (Skjei, S. Aho II), 25. J. Staal (Fast, Martinook), 31. Kotkaniemi (Chatfield, Bunting), 33. Bunting (S. Aho II, Burns), 41. Jarvis (Bunting, S. Aho II), 45. Skjei – 14. W. Carrier (McNabb, Howden), 59. Hague (Stone, Eichel), 60. W. Carrier (Howden, Amadio)

Carolina Hurricanes: Kočetkov (Perets) – Burns, Slavin (A), Pesce, Skjei, Chatfield, Orlov – Jarvis, S. Aho II (A), Noesen – Nečas, Kotkaniemi, Bunting – Fast, J. Staal (C), Martinook – Teräväinen, Drury, Svečnikov.
    Trenér: Rod Brind'Amour

Vegas Golden Knights: L. Thompson (45. Patera) – Pietrangelo (A), Martinez, B. Hutton, McNabb, Whitecloud, Hague – Stone (C), Eichel, Barbašev – Marchessault, Stephenson, Dorofejev – N. Roy, W. Karlsson (A), Cotter – Amadio, Howden, W. Carrier.
    Trenér: Bruce Cassidy

Rozhodčí: Sutherland, Lambert – Tobias, MacPherson

Diváci: 18 848