Bohemians 1905 – Pardubice 0:0 (kon.) | Olomouc – Opava 2:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Zlín 1:0 (kon.)
Prostějov – Kroměříž 2:0 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
1:0 (0:0)
FC Zlín
Sobota 13.01.2024, 13:00 • Mestský štádión Skalica • Tipsport liga • Skupina C

89
    A obrovská šance i na druhé straně! Po průniku Reitera zakončoval sám Akhvlediani, po něm se k balonu dostal také Reiter, avšak ani jeden z nich brankáře Zlatých Moravců nepřekonali.

88
    V 88. minutě mohl dát rozhodující branku Meszáros, který obešel dva hráče Zlína a zakončil těsně vedle branky!

83
    Po rohovém kopu vznikla v šestnáctce skrumáž, ve které se nejlépe zorientoval Martin Cedidla a zakončil, s jeho slabou střelou si gólman Zlatých Moravců poradil.

81
    Matúš Čonka fauloval unikajícího hráče Zlína a vidí také žlutou kartu.

70
    K penaltě se postavil Karol Mondek, avšak brankář Bachůrek jeho střelu chytá!

69
    Žlutá karta pro tým FC Zlín (Cedidla).

69
    A další problém pro Zlín! Martin Cedidla fauloval v pokutovém území jednoho z domácích fotbalistů, na světě je penalta!

65
    Zlaté Moravce daly gól!
    Domácí jdou do vedení! Na přesný centr z pravé strany si naskočil SERGO KUKHIANIDZE a přesnou hlavičkou posílá svůj tým do vedení! Brankář Bachůrek se natahoval marně.

61
    Zlínský brankář Bachůrek zachyboval při rozehrávce a nabídl balon Kukhianidzemu, ten však hostujícího gólmana nepřeloboval.

39
    Alexander Bužek vidí za faul na polovině hřiště kartonek žluté barvy.

27
    Vukadinović se dostal k odraženému balonu a udělal kličku brankáři Lukáčovi, poté ještě zakončoval z téměr nulového úhlu, před brankou navíc čekal Bužek, ten se ale k balonu přes dobrý zákrok obránce nedostal.

26
    Jeden z hráčů ViOnu viděl za faul na půli hřiště žlutou kartu, jméno hříšníka doplníme později.

21
    Asi největší šance zápasu. Tomáš Čelůstka přesně přihrál na Jakuba Janetzkého, který z voleje pálil k levé tyči, gólman Lukáč však úspěšně zasáhl.

Matěj Skula

Branky: 65. Kukhianidze

Karty:   26. doplníme (ZMO), 81. Čonka (ZMO) – 39. Bužek (ZLN), 69. Cedidla (ZLN)

Neproměněná penalta: 70. Mondek (ZMO), brankář Bachůrek zneškodnil

FC ViOn Zlaté Moravce: Lukáč – Brenkus, Majdan, Hodúr, Duga, Jinjolava, Nagy, Dulay, Dramé, Tabatadze, Balaj
    Střídali: Richter, Moško, Meszáros, Tumma, Suľa, Mondek, Čonka, Kukhianidze, Švec M., Švec J.

Trenér: Michal Hipp

FC Zlín: 1. poločas: Dostál – Simerský (C), Čelůstka, Didiba, Akhvlediani, Polášek, Bobčík, Bužek, Bartošák, Janetzký, Vukadinović
    2. poločas: Bachůrek – Cedidla, Kolář, Jura, Bartošák (66. Hamalčík), Reiter, Kulíšek, Janetzký (66. Akhvlediani), Švach, Fantiš, Ikugar

Trenér: Bronislav Červenka