Bayern – Mönchengladbach 3:1 (kon.) | Bochum – Augsburg 1:1 (kon.) | Darmstadt – Leverkusen 0:2 (kon.)
Freiburg – Stuttgart 1:3 (kon.) | Mohuč – W. Brémy 0:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Frankfurt 2:0 (kon.)
Bayern Mnichov
3:1 (1:1)
Borussia Mönchengladbach
Sobota 03.02.2024, 15:30 • Allianz Arena, Mnichov • Německá Bundesliga • 20. kolo

86
    Bayern právě vstřelil branku!
    O vítězi je zřejmě rozhodnuto. Sané rozehrál standardku a míč adresoval přesným centrem před malé vápno, kde se k hlavičce dostal nepokrytý MATTHIJS DE LIGT. Moritz Nicolas se míče dotkl, ovšem stačil jej tečovat jenom do břevna, od kterého se balón odrazil do sítě.

70
    Favorit přidává druhý gól a poprvé strhává vedení na svoji stranu. Leon Goretzka odcentroval do vápna, kde se nepovedlo míč lapit vyběhnutému Nicolasovi, k balónu se posléze dostal HARRY KANE, jenž jej hlavou adresoval do sítě.

45
    Domácí se přeci jen také prosazují a těsně před odchodem do kabin srovnávají, když v 45. minutě střílí gól hráč s č. 45 ALEKSANDAR PAVLOVIĆ. Tomu se po pěkné kombinaci povedlo dostat před Nicolase a překonat jej střelou na vzdálenější stranu jeho svatyně.

35
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    Hosté přečkali několik kritických chvil a deset minut před koncem první půle jdou do vedení. Vše začalo Neuerovou chybou při rozehrávce, míč se zmocnil soupeře a po kombinaci střílel pravačkou po zemi do bližšího dolního rohu NICO ELVEDI.

Petr Frömel

Branky: 45. Pavlović (T. Müller), 70. Kane, 86. de Ligt (Sané) – 35. Elvedi (Siebatcheu)

Karty:   30. Neuhaus (MNC)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 15:7. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:9.
    Bayern Mnichov: Neuer (C) – Mazráwí (62. Boey), de Ligt, Dier, Davies (86. Guerreiro) – Pavlović, Goretzka – Sané, T. Müller (71. Tel), Musiala – Kane.
    Náhradníci: Ulreich – Aznou, Zvonarek, Krätzig, Choupo-Moting, Zaragoza.

Trenér: T. Tuchel.

Borussia Mönchengladbach: Nicolas – Scally, Friedrich, Elvedi – Honorat (89. Ranos), Reitz (85. Fukuda), Weigl (C), Neuhaus (62. Koné), Netz (62. Lainer) – Siebatcheu, Ngoumou (62. Hack).
    Náhradníci: Olschowsky – Chiarodia, Jantschke, Kramer.