Rayo Vallecano – Valencia 1:2 (kon.) | Real Madrid – Atlético 4:1 (kon.) | Getafe – Barcelona 1:0 (kon.)
Rayo Vallecano
1:2 (0:1)
Valencia CF
Sobota 26.11.2011, 18:00Španělská LaLiga

93
    NO TO SE NEDÁ POCHOPIT! Tito byl úplně sám za obranou Valencie s dalšími dvěmi spoluhráči a svým brankářem, ale místo přihrávky volil střelu z úhlu a přestřelil o několik metrů! Tak tohle se pochopit nedá...

93
    Běží nám poslední minuta. Tito faulován kus za půlící čarou Adurizem, který za to vidí žlutou kartu. Možná poslední šance na vyrovnání, do pokutového území míří i Cobeňo.

84
    Vallecano právě vstřelilo branku!

Hernandéz fauloval, standardka rychle rozehrána a gól! Tak nutno říct, že tohle si Vallecano zasloužilo. Posledních 15 minut bylo jediným týmem na hřišti a RAÚL TAMUDO dostal míč před branku, kde ještě obehrál jednoho z obránců a po zemi se trefil přesně ke vzdálenější tyči.

78
    Fuego vhazoval od rohového praporku, našel jen obránce Valencie, ale míč se dostal k Titovi, který z první trefil pár centimetrů vedle brány Valencie. Tak Vallecano ke konci zápasu konečně začíná něco hrát.

76
    A největší šance Vallecana v celém zápasu. Jeden z obránců Valencie špatně přihrál hlavičkou malou domů Alvesovi a Lass se tak mohl dostat k míči, ovšem svůj skok nenačasoval dobře a vůbec míč netrefil.

71
    A máme tu i poslední střídání Vallecana. Movillu nahradil Trashorras.

69
    Jonase střídá Pablo Hernandéz. To je poslední střídání Valencie v tomto zápase.

65
    A je to právě Piti, který odchází ze hřiště. Nahrazuje ho Brazilec Botelho.

60
    Ze hřiště odchází Soldado a nahradí ho Aduriz. To máme druhé střídání Valencie.

57
    Valencia právě vstřelila branku!

A zasloužený gól Valencie. Mathieu přenechal míč na za sebe nabíhajícího TINO COSTU a ten vstřelil po zemi přesně k levé tyčce Cobeňovi branky.

55
    První střídání Vallecana. Odešel útočník Delibašić a nahradil ho útočník Tamudo.

46
    K druhému poločasu došlo ke změně. Na hřišti se zjevil Alba, který nahradil Albeldu.

48
    Tohle je Vallecano, které jsme za celý první poločas neviděli. Ovšem Fuego to teď s aktivitou přehnal a vidí žlutou kartu za zbytečné kopnutí protihráče po odehrání míče.

46
    Diego Alves teď předvedl brilantní zákrok proti Michuovi!

41
    A tohle bude zajímavé. Michu byl faulován pár metrů před pokutovým územím. Albedo dostává žlutou kartu a je tu dobrá příležitost pro vstřelení branky do šatny.

38
    Soldado málem unikl všem, ale parádní skluz Tita mu vzal míč z kopaček a ten následně našel Cobeňo.

21

GONCALVES OLIVEIRA JONAS dostal míč od Costy na hranici pokutového území a trefil těsně nad zemí přesně k pravé tyči Cobeňovi branky. Zasloužený gól Valencie, která je čím dál víc aktivnější.