Rayo Vallecano – Valencia 1:2 (kon.) | Real Madrid – Atlético 4:1 (kon.) | Getafe – Barcelona 1:0 (kon.)
Rayo Vallecano
1:2 (0:1)
Valencia CF
Sobota 26.11.2011, 18:00Španělská LaLiga

93
    Běží nám poslední minuta. Tito faulován kus za půlící čarou Adurizem, který za to vidí žlutou kartu. Možná poslední šance na vyrovnání, do pokutového území míří i Cobeňo.

48
    Tohle je Vallecano, které jsme za celý první poločas neviděli. Ovšem Fuego to teď s aktivitou přehnal a vidí žlutou kartu za zbytečné kopnutí protihráče po odehrání míče.

41
    A tohle bude zajímavé. Michu byl faulován pár metrů před pokutovým územím. Albedo dostává žlutou kartu a je tu dobrá příležitost pro vstřelení branky do šatny.