Rayo Vallecano – Valencia 1:2 (kon.) | Real Madrid – Atlético 4:1 (kon.) | Getafe – Barcelona 1:0 (kon.)
Rayo Vallecano
1:2 (0:1)
Valencia CF
Sobota 26.11.2011, 18:00Španělská LaLiga

Valencia zaslouženě vítězí, ale kdyby Vallecano vyrovnalo, nikdo by se divit nemohl. V posledních 30ti minutách naprosto dominovalo a o vyrovnání si doslova říkalo. Ovšem minela Tita pár vteřin před koncem utkání rozhodla o vítěztví Valencie 1:2. (19:53:25)

93
    NO TO SE NEDÁ POCHOPIT! Tito byl úplně sám za obranou Valencie s dalšími dvěmi spoluhráči a svým brankářem, ale místo přihrávky volil střelu z úhlu a přestřelil o několik metrů! Tak tohle se pochopit nedá...

93
    Běží nám poslední minuta. Tito faulován kus za půlící čarou Adurizem, který za to vidí žlutou kartu. Možná poslední šance na vyrovnání, do pokutového území míří i Cobeňo.

92
    Příšerná hlavička Lasse akorát darovala další míč Valencii...

92
    Vallecano má míč a útočí!

92
    Míč má Valencia a hodně zdržuje. Teď jí trvalo 20 vteřin vhodit míč do hřiště. Vallecanu se čas krátí velmi rychle.

91
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

91
    Nic z toho. Roh byl znovu odvrácen prvním obráncem a Alves rozehrává.

90
    Roh se bude opakovat.

90
    A máme tu roh Vallecana, naděje stále žije.

89
    Vallecano je teď příliš nervózní a přihrává si velmi nepřesně.

87
    Vallecano otevřelo obranu a Valencia byla hodně blízko vstřelení branky. Ovšem centr Adurize byl příliš nepřesný a Costa na něj nedosáhl.

84
    Vallecano právě vstřelilo branku!

Hernandéz fauloval, standardka rychle rozehrána a gól! Tak nutno říct, že tohle si Vallecano zasloužilo. Posledních 15 minut bylo jediným týmem na hřišti a RAÚL TAMUDO dostal míč před branku, kde ještě obehrál jednoho z obránců a po zemi se trefil přesně ke vzdálenější tyči.

82
    A další gólovka Vallecana. Centr našel Botelha, ale ten vůbec netrefil míč... vlastně ani nechápu, jak se mu to povedlo, protože netrefit ten míč muselo být těžší, než ho trefit.

81
    Michu faulován Albou.

80
    Brejk Adurize zastaven pomezním rozhodčím. Těsný, ale přeci jen to byl offside.

78
    Fuego vhazoval od rohového praporku, našel jen obránce Valencie, ale míč se dostal k Titovi, který z první trefil pár centimetrů vedle brány Valencie. Tak Vallecano ke konci zápasu konečně začíná něco hrát.

76
    A největší šance Vallecana v celém zápasu. Jeden z obránců Valencie špatně přihrál hlavičkou malou domů Alvesovi a Lass se tak mohl dostat k míči, ovšem svůj skok nenačasoval dobře a vůbec míč netrefil.

75
    Konečně nějaká šance. Botelho se zjevil v pokutovém území, chytil centr, ale míč netrefil dobře.

74
    Tak teď je to strašná nuda. Vallecano jde do útoku, za pár vteřin ztratí míč, Valencie podnikne rychlý protiútok a dopadne to stejně. Jestli v tomto utkání ještě padne gól, bude se moct mluvit o zázraku.

71
    A máme tu i poslední střídání Vallecana. Movillu nahradil Trashorras.

71
    Aktivnější do útoku stále vedoucí Valencie. V dnešním zápase se už žádný zázrak nejspíše nestane.

69
    Jonase střídá Pablo Hernandéz. To je poslední střídání Valencie v tomto zápase.

68
    Zajímavě zatočený míč těwsně nad zemí sbírá obránce Casado a odkopává ho na půlící čáru.

68
    Roh pro Valencii. Rozehrávat ho bude Costa.

66
    Faul na Jonase nezůstal nepovšimnutý, ale karta pro Tita z toho nebude.

65
    A je to právě Piti, který odchází ze hřiště. Nahrazuje ho Brazilec Botelho.

64
    Střídání chystá i Vallecano. Mezitím se Tito pokusil rozrazit obranu Valencie, ale neúspěšně.

62
    A jak to většinou dopadá, opět našel pouze prvního obránce Valencie.

62
    Piti jde rozehrávat sedmý rohový kop Vallecana.

60
    Ze hřiště odchází Soldado a nahradí ho Aduriz. To máme druhé střídání Valencie.

59
    A Valencie nadále válí. Především Soldado vymýšlí jednu útočnou akci za druhou. Teď ho zastavil jeden z Vallecanských obránců na hranici pravidel v pokutovém území. Penalta se pískat nebude.

57
    Valencia právě vstřelila branku!

A zasloužený gól Valencie. Mathieu přenechal míč na za sebe nabíhajícího TINO COSTU a ten vstřelil po zemi přesně k levé tyčce Cobeňovi branky.

55
    První střídání Vallecana. Odešel útočník Delibašić a nahradil ho útočník Tamudo.

54
    Barragán výborně zakročil proti postupujícímu Titovi a získal míč.

53
    Nástup Vallecana už opadl. Teď už je znovu lepším týmem na hřišti Valencia.

51
    Roh Valencie se nezdařil.

46
    K druhému poločasu došlo ke změně. Na hřišti se zjevil Alba, který nahradil Albeldu.

49
    Lass dnes nemá svůj zápas. Teď dvakrát za sebou zbytečně přišel o míč.

48
    Tohle je Vallecano, které jsme za celý první poločas neviděli. Ovšem Fuego to teď s aktivitou přehnal a vidí žlutou kartu za zbytečné kopnutí protihráče po odehrání míče.

46
    Diego Alves teď předvedl brilantní zákrok proti Michuovi!

46
    Vallecano do zápasu vlétlo a 20 vteřin po začátku druhého poločasu zahraje rohový kop.

46

Valencie je zatím lepší a zaslouženě po prvním poločase vede. Vallecano mělo více ze hry jen v pár úsecích, ale nebezpečnější bylo zatím duo Jonas - Soldado. Zda jim to vydrží teprve uvidíme.

45
    Tentokrát Piti centroval mnohem lépe a našel hlavu Michua, který ovšem napálil pouze tyč. Vzrušení bylo zbytečné, protože se nacházel v offsidu.

43
    A i teď, snad už třetí, Pitiho roh byl velmi nepovedený. Vždy ho pošle rovnou na hlavu jednomu z obránců Valencie.

42
    Další roh domácích.

42
    A centr tu byl povedený, ovšem hlavičku Figuerase zblokoval jeden z hostujících obránců na roh.

41
    A tohle bude zajímavé. Michu byl faulován pár metrů před pokutovým územím. Albedo dostává žlutou kartu a je tu dobrá příležitost pro vstřelení branky do šatny.

40
    Valencie se dostala k míči první a dostává ho až na Cobeňa.

40
    Lass vybojoval roh pro svůj celek.

39
    Další akce Soldada tentokrát končí v autu a rozehrávat se bude od domácí branky.

38
    Soldado málem unikl všem, ale parádní skluz Tita mu vzal míč z kopaček a ten následně našel Cobeňo.

38
    Teď to ovšem Piti přehnal a daroval míč Valencii. Ta se ale místo rychlého útoku rozhodla pro šetření času.

36
    Parádní akce Pitïho, kdy přešel přes 2 záložníky zároveň, končí centrem do rukavicí Alvese.

35
    Další z mnoha pokusů o útok Vallecana a znovu neúspěšný. Obrana Valencie funguje na jedničku.

33
    Velmi hluchá pasáž... další faul na půlící čáře, tentokrát Lass fauloval pro změnu Soldada.

31
    Další z mnoha faulů na půlící čáře. Tentokrát to odnesl Figueras po zákroku Soldada.

29
    Michu se pokusil kličkovat před pokutovým územím, ale nakonec byl o míč obrán jedním z hostujících obránců. Tady měl volit přihrávku.

28
    Pokutovým územím se probil Lass, ale z úhlu branku vůbec netrefil. Vallecano se po inkasované brance probouzí.

28
    Lass fauloval na půlící čáře a o minutu později Arribas nádherně zasimuloval před svým pokutovým územím pád a rozhodčí písknul Soldadovi faul.

26
    A další rána zpoza pokutového území Fuega. Tentokrát to zkoušel po zemi, ale místo přestřelení střílel pár metrů vedle levé tyče Alvesovi branky.

25
    Vše řešil střelou z voleje záložník Fuego, ale branku o pár metrů přestřelil.

24
    Po předlouhé době dostalo Vallecano míč na půlku Valencie a vybojovalo vhazování u rohového praporku.

23
    Ruka Tita na půlící čáře rozhodčímu neunikla a Valencie tak může stupňovat svůj tlak.

23
    Otázka, kdo se dostane k míči dřív, zda brankář Cobeňo, nebo útočník Soldado, vyřešil praporek pomezního rozhodčího. Offside útočníka Valencie.

21

GONCALVES OLIVEIRA JONAS dostal míč od Costy na hranici pokutového území a trefil těsně nad zemí přesně k pravé tyči Cobeňovi branky. Zasloužený gól Valencie, která je čím dál víc aktivnější.

20
    Míč mají na kopačkách sice hráči Vallecana, ale je skoro stále na jejich polovině, což spíše nahrává Valencii.

19
    Costova střela tentokrát mířila do výšky přibližně deseti branek stojících na sobě.

18
    Faulován Fuego na půlící čáře.

18
    Cobeňo špatně rozehrál, ale u míče byl naštěstí pro něj nejdříve obránce Arribas a šanci Valencie tak zastavil.

17
    Valencia teď začíná srovnávat hru, ale Vallecano má míč na kopačkách častěji.

16
    Nádherná rána Costy zpoza pokutového území Vallecana vyprášila rukavice Cobeňa.

14
    Míč vhodil do hry Soldado, ale pouze na obránce Tita, který ho uklízí do bezpečí.

13
    Tak vhazování Valencie u rohového praporku Vallecana. Dočkáme se první útočné akce hostí?

12
    Další centr před bránu Diega Alvese a znovu nikoho nenašel. Tentokrát ho měl na svědomí Piti.

11
    Míč stále na kopačkách Vallecana, které rozehrává další útočnou akci.

10
    Centr Arribase nikoho v pokutovém území Valencie nenašel.

10
    Hra je plná nepřesností, ale lepším týmem je zatím stále domácí Vallecano.

8
    Domácí útočník Piti rozehrával roh, ale doslova příšerně. Hostující obránci neměli problém s odkopnutím míče.

6
    A je tu první střela zápasu. Na svědomí ji měl jeden z domácích útočníků, ale Alvese neohrozil.

5
    Ale sám špatně vhodil, k míči se dostal Jonas, který zkusil centrovat, ale nikoho nenašel.

5
    Útok skončil dřív než začal výbornou prací Tita, který získal vhazování pro svůj tým.

4
    Záložník Valencie Feghouli byl faulován a ta se tak může pokusit zaútočit.

1

2
    Aktivněji začalo domácí Vallecano, ale přes obranu Valencie se zatím neprobojovalo.

Na stadioně už zní hymna, utkání začne za pár minut.