Litvínov – Liberec 3:2 (po s.n.) | Zlín – Kladno 3:2 (kon.) | Plzeň – Chomutov 2:1 (po pr.)
Pardubice – Vítkovice 3:1 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 3:4 (po pr.) | Třinec – Motor ČB 5:0 (kon.)

Litvínov právě vstřelil branku!

VIKTOR HÜBL podobně jako Lukeš nic nevymýšlel a prostřelil Pince mezi betony!

Nedvěd předvedl ukázkový blafák a je srovnáno 1:1!

Lukeš nic nevymýšlel a ranou mezi Pincovi betony promněňuje!

64:19
    Počet hráčů na ledě se srovná, vyloučen Víšek, který zastavil pronikajícího Hanzla.

60:13
    Obrovská příležitost pro Litvínov, vyloučen liberecký kapitán Nedvěd na dvě minuty za sekání!

55:21
    Černý skvěle našel Baláže, diváci už zvedali ruce nad hlavu, ale Pinc našel puk mezi svými betony!

53:21
    Pinc teď špatně rozehrál puk, Černý jeho vyhození zastavil,a le už ho nedokázal vrátit na najíždějícího Baláže.

50:44
    Liberec bude mít výhodu přesilové hry, Baláž zasáhl někoho z libereckých hráčů do obličeje a bude vyloučený na 2+2 minuty za hru vysokou holí.

41:48

Litvínov v přesilové hře přece jen vyrovnává. ROSTISLAV MARTYNEK skvěle vystihl rozehrávku hostů a prostřelil Pince.
    Bez asistence.

40:00
    Až po hvizdu rozhodčích atakoval Čutta domácího hráče, dostal za to trest. Odpyká si dvě minuty za krosček.

39:58
    Martynek se natlačil před hostující beky, bekhendem nezakončil přesně!

38:50
    Majdan ve velké šanci, do jeho střely padl Výtisk!

38:00
    Filippi z Duškem se dostali do situace 2 na 1, ale Dušek nedokázal procpat přihrávku na Filippiho!

34:50
    Litvínov má šanci na vyrovnání, Kudrna bránil nedovoleně domácího hráče a jde na trestnou lavici na dvě minuty.

32:47
    Další únik hostů, tentokrát neúspěšný!

32:03
    Liberec právě vstřelil branku!

Liberečtí se ujímají vedení. PETR NEDVĚD si zkušeně počkal za domácí obranou na přihrávku Duška a forhendovým blafákem nedal Francouzovi žádnou šanci!
    Asistence: Dušek, Havíř.

30:23

Urban našel krásnou přihrávkou MICHALA BÁRTU, ten si položil Francouze a mezi betony zakončuje!
    Asistence: Urban, Derner.

26:08
    Domácí tým si zahraje přesilovou hru, vyloučen Bárta na dvě minuty za sekání!

23:24
    Přesilová hra pro hosty, Posmyk přišpendlil nedovoleně na mantinel jednoho z hostujících hráčů, a tak si odpyká dvouminutový trest.

19:37

Litvínov dobře rozehrál přesilovou hru, Hübl našel na modré čáře MARKA POSMYKA, ten trefil bránícího hráče, ale puk se došoural až za dezorientovaného Pince!
    Asistence: Hübl, Ručinský.

19:21
    Přesilová hra pro domácí, Dušek zasáhl holí někoho z domácích hráčů. Je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

18:45
    Ručinský našel v oslabení skvěle najetého Trávníčka, jeho dělovku Pinc chytá!

17:20
    Liberec si zahraje přesilovou hru, vyloučený je Martinka, který podrazil před brankou Duška.

09:06
    Marek Posmyk zastavil na poslední chvíli libereckého hráče a jde si odsedět dvě minuty za hákování.

07:07
    Dušek se v přesilovce natlačil až před Francouze, ten ho skvěle vychytal betonem!

07:15
    Liberecká přesilovka končí, Dušek si počínal nedovoleně, a tak připravil svůj tým o výhodu přesilové hry.

06:24
    Přesilová hra pro Liberec, Kamil Černý nedovoleně zastavil Nedvěda a je vyloučen na dvě minuty.

00:35
    Litvínov si zahraje přesilovou hru, hostující Dušek přidržel unikajícího litvínovského hráče a jde si odpykat dvouminutový trest.

Ondřej Vlk

Branky a nahrávky: 20. Posmyk (Hübl, Ručinský), 42. Martynek, 65. Hübl - 31. Bárta (Urban, Derner), 33. Nedvěd (Dušek, Havíř)

HC VERVA Litvínov: Francouz - Hora, Černý K., Stříteský, Kubát, Posmyk, Gula, Martinka, Sklenička, Trávníček, Ručinský, Pšurný, Lukeš, Černý J., Hübl, Martynek, Majdan, Frolík, Hanzl, Rapáč, Baláž.
    Bílí Tygři Liberec: Pinc - Šmíd, Čakajík, Derner, Čutta, Výtisk, Cebák, Havíř, Dušek, Nedvěd, Bulíř, Špaček, Filippi, Urban, Víšek, Vlach, Kudrna, Kica, Galamboš, Krejčík, Bárta.

Rozhodčí: Lacina, Hodek - Štofa, Beneš