Slavia – Chomutov 5:4 (po pr.) | Olomouc – Jihlava 5:2 (kon.) | Motor ČB – Zlín 2:3 (po pr.)
Třinec – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 1:2 (kon.) | Sparta – HC Kladno 2:1 (po pr.)
Liberec – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Vítkovice – HC Litvínov 2:1 (po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
HC Plzeň 1929
Sobota 06.10.2012, 16:00 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Hezké odpoledne z Pardubic. NOEN extraliga juniorů je v plném proudu a domácí celek HC ČSOB Pojišťovna Pardubice se bude snažit napravit dvě porážky z dvou předchozích kol. Naposledy svěřenci trenéru Šejby a Dinise podlehli Kladnu 4:3 v prodloužení. Plzeň naopak v posledním zápase vyhrála fotbalovým výsledkem 1:0 nad Olomoucí.

00:01

01:01
    Pardubice začly v útočném pásmu, ale nakonec plzenští ujížděly 3 na 1, ale skvělým obraným zákrokem se vytasil jeden z domácích obránců

01:55
    Zakázané uvolnění hostí

01:58
    Martin Havel střílel z hranice kruhů, hostující golman však střelu vyrazil do ochranné sítě

03:36
    Pardubice svírají Plzeň v jejím obraném pásmu, střela Březiny olízla břevno Brabcovi brány

04:03
    Michal Moravčík (PLZ) vyloučen za držení

06:03
    Domácí tým uzavřel hosty v jejich obraném pásmu, ale krom kombinace za bránou, se nic jiného nestalo - 5/5

07:35
    Hraje se ve vysokém tempu, ale převážně ve středním pásmu

08:12
    Zakázané uvolnění Plzně

08:59
    Patrik Moučka se prodíral před branku, ale bekhendovým pokusem trefil pouze připraveného Brabce

09:34
    Icing Pardubic

10:00
    Ve hře je mnoho nepřesností v posledních minutách a z toho vyplynulo další zakázané uvolnění Plzně

Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzenští přesilovku využívají, poté co se usídlili v útočném, střílel Jan Schleiss od modré a hůl MICHALA MORAVČÍKA tečovala kotouč za záda Jirouta. Moravčík tedy otevírá skore dnešního zápasu. Asistence: Jan Schleiss

17:58
    V oslabení ujížděli 2 plzenští na osamoceného Ladislava Havlíka (PCE), který zatáhl za záchtranou brzdu a jde si odpočinout na 2 minuty za hákování.

18:20
    Ofsajd Plzně.

18:55
    Ondřej Starý nastřelil pravou tyč Brabcovi brány!

19:22
    Moučka dobrým obraným zákrokem vytlačil hosty z pásma.

20:00

20:00
    Domácí HC ČSOB Pojišťovna Pardubice byla aktivnějším týmem, nastřelila dvě tyče, ovšem z jediného golu se radovaly hosté, když ve 14. minutě otevřel skore v přesilové hře Moravčík. Druhá třetina začne přibližně v 16:44.

00:00

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Jirout - Škvor, Pilný, Petira, Bureš, Havel, Chmelař, Vácha, Fridrich, Moučka, Robertson, Vachutka, Březina, Starý, Veselý, Havlík, Voženílek, Poulíček, Schneider, Řezníček, Moravec.

HC Plzeň 1929: Brabec - Marcel, Šmíd, Tichý, Slavík, Němec, Bastl, Pejchar, Šimandl, Moravčík, Mašek, Schleiss, Andrlík, Kubík, Zimmermann, Noga, Přikryl, Houfek, Kepka, Tulacha, Langer.

Rozhodčí: Doležal - Klouda, Křivohlavý.

20:01

20:34
    Zakázané uvolnění hostí.

21:10
    Sprinterský souboj přes půl hřiště teď předvedli Moučka s Němcem, Úspěšnější byl domácí bek a uchránil tak svůj tým od šance Plzně, ohrozit Jiroutovu bránu.

23:00
    Dalším vyloučeným je Andrlík (PLZ) za podražení.

23:33
    Plzeň se osvobozuje.

23:54
    Síly na ledě se vyrovnají, Za Pardubice si totiž odpyká dvouminutový trest Březina za faul kolenem - 4/4.

25:00
    Hosté hrají v plném počtu a začíná jejich zkrácená přesilovka.

25:38
    Škvor vyhazuje až k Brabcovi.

25:54
    5/5

27:13
    Michal Petira se uvolnil mezi kruhy a nebezpečně vypálil. Brabec kryje.

38:38
    Marek Voženílek (PCE) 2 minuty sekání.

28:45
    Tulačka vyprášil betony brankáře Jirouta.

29:17
    Ondřej Starý zabojoval a vyvezl puk až do útočné třetiny, kde ušetřil čas a oslabení je mezitim u konce.

30:31
    Z ledu se těžce sbírá plzeňský Pejchar, který byl, dle sudích, čistým způsobem přikovaný k mantinelu. Vypadá to, že je jen lehce otřesen a bude v zápasu dále pokračovat.

31:49
    Za nedovolené bránění si jde odpočinout na dvě minuty Houfek (PLZ).

32:51
    Tvrdě, ale nepřesně pálil od modré Havlík.

33:59
    5/5.

34:08
    Další tyč domácích. Opět Ondřej Starý, ale tentokrát levá tyč Brabcovi svatyně!

34:40
    Od zákroku na plzeňského Pejchara se na ledové ploše přiostřují osobní souboje, uvidíme co všechno rozhodčí povolí.

37:28
    Hraje se dlouho bez přerušení a hra se přelévá ze strany na stranu, ovšem díky nepřesnostem bez výraznějších šancí na obou stranách.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

40:00

40:00
    Druhá třetina branku nenabidla. Pardubičtí, jmenovitě Ondřej Starý, opět jen orazítkoval tyč Brabcovi branky. Chvílemi se díky tvrdým zákrokům hraje na hranici pravidel, rozhodčí ovšem zatím nechávají tyto zákroky bez potrestání. Stav je tedy stále 0:1. Třetí třetina začne přibližně v 17:27.

40:01

41:01
    Zakázané uvolnění hostů.

41:24
    Havlík předvedl dobrý obraný zákrok na poslední chvíli, kdy vypíchl puk hostujícímu útočníkovi, který by šel sám na Jirouta.

42:28
    Pilař (PCE) dvě minuty za hrubost

43:21
    Mašek křižnou přihrávkou přes brankoviště hledal Němce, ten ale nestihl puk trefit.

44:28

46:02
    Kepka se krásnou kličkou zbavil domácího obránce a vystřelil jen těsně mimo.

46:29
    Trochu sporné vyloučení, ale protesty domácí lavičky jen těžko změní verdikt rozhodčího. Lukáš Bureš (PCE) je vyloučen na 2 minuty za faul kolenem.

46:55
    TOMÁŠ ANDRLÍK využívá druhou přesilovou hru v zápase. Asistence: Jan Schleiss

47:58
    Josef Zimmermann se zjevil sám před Jiroutem, ale ten jeho bekhendový pokus skvěle vychytal!

49:45
    Po delší době také přesilovka Pardubic. Za držení protihráče je vyloučen Slavík (PLZ).

50:14
    Další tyč Pardubic, tentokrát nastřelená Vachutkem! To už je smůla!

51:13
    Střelu Starého bezpečně kryje Brabec!

51:45

53:30
    Bureš zatáhl kotouč do útočného pásma, ten se ale nakonec dostal jen do připravené lapačky Brabce.

54:02
    Další přesilovka pro HC ČSOB Pojišťovnu Pardubice. Na trestnou míří Matyáš Kubík (PLZ), 2 minuty hákování

55:15
    Dnes velice aktivní Ondřej Starý to měl na střelu od modré, trefil však pouze prvního plzeňského hráče..

56:02

57:20
    Plzeň už hraje jen to co za tohoto stavu potřebuje. Vyhazuje kotouče a brání střední pásmo.

57:49
    Poslední šance pro domácí jak ještě zvrátit stav utkání. Rozhodčí vylučuje plzeňského Patrika Marcela za vysokou hůl.

57:49
    Oddechový čas pro domácí. A po něm zůstává pardubická brána prázdná! 6/4.

58:28
    Pardubice právě vstřelily branku!
    No vida zápletka je na světě! Několikrát tečovaný kotouč se dostal až za záda Brabce. Naposledy se ho dotkl DAVID BŘEZINA. Asistence: Daniel Vachutka

59:12
    Kotouč skončil mimo hrací plochu, Pardubice se tlačí dopředu!

59:40
    Havlík dvakrát napřáhl od modré a zvláště první střela nadělala starosti brankáři Brabcovi!

59:54
    Oddechový čas pro hosty.

60:00

Konec velmi kvalitního zápasu plného nasazení a agresivity nabídl několik šancí Pardubic alespoň na vyrovnání. Domacím se povedlo orazítkovat ve čtyřech případech tyč hostující branky. Hokej se ale hraje na goly a jeden navíc dnes dala hostujícín Plzeň. Ta si tedy z Pardubic odváží 3 body za výhru 2:1.
    Z Pardubic Vám přeji hezký zbytek dne. (18:07:44)

Ondřej Honig

Branky a nahrávky: 59. Březina (Vachutka) - 14. Moravčík (Schleiss), 47. Andrlík (Schleiss)

HC Dynamo Pardubice: Jirout - Škvor, Pilný, Petira, Bureš, Havel, Chmelař, Vácha, Fridrich, Moučka, Robertson, Vachutka, Březina, Starý, Veselý, Havlík, Voženílek, Poulíček, Schneider, Řezníček, Moravec.