Roudnice – Chomutov 2:1 (kon.) | Králův Dvůr – Chrudim 2:0 (kon.) | Č. Lípa – Kunice 3:0 (kon.)
Zápy – H. Měcholupy 0:0 (kon.)
FK Arsenal Česká Lípa
3:0 (0:0)
TJ Kunice
Neděle 28.10.2012, 14:30 • Městský stadion, Česká Lípa • Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Příjemné odpoledne z Městského stadionu v České Lípě, kde je dnes na programu utkání 12. kola ČFL, v němž domácí Arsenal hostí Kunice. Středočeši jsou se ziskem 30 bodů lídrem celého třetiligového pelotonu, zato Česká Lípa se nachází až na 11. místě.

Arsenal Česká Lípa: Bojčuk - Broschinský, Štálík, Beran, Bína - Bohata, Schön, Kučera, Ježdík, Řehák - Gibala. Trenér: Radim Nečas

TJ Kunice: Šebek - Radoš, Kopta, Hell, Hyský - Lička, Balšánek, Tenkl, Engelmann - Jíra, Rejhon. Trenér: Zdeněk Hašek

Rozhodčí: Makovička - Němec, Kotalík

Hlavní rozhodčí spolu se svými asistenty už přivádí oba týmy na hrací plochu a utkání za malou chvíli začne.

1

3
    První větší šanci zápasu si vypracovali hosté, Balšánek z rychlého výpadu trefil břevno! Teď měli domácí hodně velké štěstí.

5
    Tenkl se pokusil založit další útok Kunice, tentokrát Středočechy zastavil odmávaný a odpískaný ofsajd.

7
    Ježdík nejprve předvedl čistý obranný zákrok, načež poslal míč do běhu Gibalovi. Ten však přes clonícího soupeře zakončit nedokázal.

9
    Nyní ale Ježdík vyprodukoval nepřesnou přihrávku, naštěstí pro Českou Lípu pokazil souhru i hostující Lička.

11
    Z dobrých dvaceti metrů napřáhl Balšánek, jehož pozdrav se mezi tři tyče vůbec nevešel. Bojčuk tak bude odkopávat od své branky.

13
    Gibala si vyměnil míč s Ježdíkem, který vzápětí nacentroval na zadní tyč, kam si nabíhal Bína. Ke koncovce mu ale chyběl metr.

15
    Kunice měly k dispozici rohový kop, centr od rohového praporku prošel až na zadní tyč, kde se však k míči Rejhon nedostal.

17
    O ohrožení Šebkovy branky se pokusil agilně hrající Ježdík, jehož úmysl byl zblokován pozornou hostující obranou.

19
    Na hranici vápna zůstal na chvíli ležet Štálík. Po chvilce ale vstal a vypadá to, že bude bez problémů pokračovat ve hře. Hosté vzápětí sportovně vrátili míč.

21
    Českolipští měli k dobru rohový kop. Jeho exekuce se zhostil Kučera, který posadil balón přesně na hlavu Broschinskému, jenž ale hlavičkoval těsně vedle.

23
    Na druhé straně hřiště se před Bojčuka dral bývalý ligový hráč Lička, českolipský brankář proti jeho střele nakonec nemusel zasahovat, protože Lička vůbec netrefil zařízení.

25
    Pokud by dnes Kunice u Ploučnice prohrály, jednalo by se pro ně o teprve třetí zaváhání v sezóně.

27
    Štěstí znovu stálo na straně domácích! Tenkl vyslal do běhu Rejhona, který vybídl ke skórování Jíru, jehož pokus skončil těsně vedle Bojčukovy branky.

29
    Českolipští se nastěhovali do pokutového území hostů, zakončení Bohaty však k Šebkovi ani nedoletělo.

31
    Českolipští fanoušci ženou od začátku zápasu své miláčky na zteč, kteří se s prvním týmem tabulky perou statečně.

33
    Do zajímavé střelecké pozice se dostával Gibala, ale na kulatý nesmysl pořádně nedosáhl, a tak byl Šebek bez práce.

35
    Zbývá deset minut do konce prvního poločasu. Na vyložené šance zatím vedou Kunice 2:0, ale nic platné jim to zatím není, protože ukazatel skóre stále ukazuje dvě nuly.

37
    Ze střední vzdálenosti napřáhl Lička, jehož dělovku Bojčuk bez problémů zneškodnil. Celé akci předcházel nedůrazný odkop domácích, kteří při snaze uklidit kulatý nesmysl do bezpečí trefili hlavního rozhodčího.

39
    Teď měli pro změnu dvě velké šance Českolipští. Gibala nejprve trefil brankáře Šebka, načež se balón odrazil ke Štálíkovi, který zakončil nad.

41
    Navzdory chladnému počasí dorazilo na českolipský stadion relativně hodně diváků. O přesném počtu vás budeme informovat během druhé půle.

43
    Blíží se závěr prvního poločasu a vypadá to, že oba týmy odejdou do šaten za bezbrankového stavu.

45
    S největší pravděpodobností sudí Makovička nenastaví nad rámec prvního poločasu ani minutu.

V první části zápasu žádný gól nepadl, ačkoliv k němu měly oba týmy blízko. Druhý poločas začne přibližně za 12 minut.

46

46
    Hosté o přestávce vystřídali, místo Engelmanna přišel Svatonský.

48
    Zkraje druhého poločasu měl stoprocentní šanci Lička, který z přímého kopu trefil pouze břevno. Brankář Bojčuk se za jeho střelou pouze ohlédl.

50
    Na opačné straně hřiště spálil velkou příležitost Gibala, který se ocitl sám před prázdnou brankou, ale míč do ní nenasměroval.

51
    Dnešní utkání sleduje na Městském stadionu celkem 230 diváků.

53
    Od postranní čáry vystřelil Gibala, ale se svou koncovkou se trochu unáhlil, a tak získavají Kunice míč takřka zdarma.

56
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Arsenal se trochu šťastně dostává do vedení. Balónu se ujal MILOŠ GIBALA, který výstavními nůžkami překvapil všechny zainteresované a zajistil svému týmu jednobrankový náskok.

58
    Hosté střídají, zápas končí pro Ličku, jehož nahrazuje Tafat.

60
    Domácí měli k dispozici rohový kop a tuto standardní situaci využili beze zbytku. Na centr Kučery si nejvýše vyskočil JOSEF ŠTÁLÍK, který se po zranění dostal do výborné formy.

62
    Hostitelé jsou v gólové euforii! PAVEL BÍNA dostal ve vápně přesnou přihrávku, zbavil se svého protihráče a střelou k bližší tyči nedal Šebkovi sebemenší šanci zasáhnout.

64
    Nyní musel být na pozoru Bojčuk, ale ve spolupráci s obranou vše celkem bez problémů zvládl.

66
    Bojčuk musel být opět v permanenci, tentokrát vyrazil nebezpečnou střelu Rejhona. Ná následný roh si naběhl z druhé strany i kunický brankář Šebek, ovšem ke gólovému efektu to nakonec nevedlo.

68
    Proti nabíhajícímu Tafatovi si Bojčuk hodně vyjel, toho si kunický hráč všiml, ale svým centrem nenašel ve vápně žádného spoluhráče.

72
    Domácí střídají, pracovní doba skončila Ježdíkovi, na jehož místo naskočí navrátilec po zranění Martin Finklár.

73
    Štálík si nerozuměl se svými spoluhráči a zcela zadarmo odezvdal míč hostům.

74
    Hosté potřetí střídají, odstoupivšího Rejhona nahrazuje Dvořák.

76
    V blízkosti vápna byl nedovoleně zastaven Gibala, tento incident se nakonec obešel bez žlutého napomínání. Sudí Makovička si vystačil pouze se slovním napomenutím.

78
    Z nařízeného přímého kopu pálil Kučera rovnou na branku, jeho tečovaná dělovka ale skončila těsně vědle. Na Městském stadionu to pořádně zahučelo.

80
    Domácí střídají, zápas končí pro Gibalu a opačným směrem putuje Holeček.

82
    Své střelecké štěstí zkusil Jíra, ale nulu v kolonce vstřelených branek svého týmu nesmazal.

84
    Na hřišti se svíjel v bolestech Bohata, ale po chvilce vstal a bude pokračovat ve hře.

86
    Blíží se závěr zápasu. S největší pravděpodobností zůstanou všechny tři body u Ploučnice, domácí rozhodli o svém vítězství v rozmezí šesti minut.

88
    Trenér České Lípy Nečas znovu mění hráče, ze hry stahuje Bínu a na plac posílá Novotného.

90
    Zdá se, že rozhodčí Makovička nenastaví ani minutu.

Máme za sebou utkání 12. kola ČFL, na jehož konci se z vítězství raduje domácí Česká Lípa, která po brankách Gibaly, Štálíka a Bíny poráží Kunice 3:0. Arsenal si tak připisuje důležité tři body do tabulky. Ode mě je to pro dnešek vše, z České Lípy se s vámi loučí Michal Šandor. Hezký zbytek svátečního dne. (16:25:03)