Olomouc B – Ostrava B 0:0 (kon.) | Zlín B – Zábřeh 3:1 (kon.) | Rosice – Prostějov 3:4 (kon.)
FC Slovan Rosice
3:4 (0:4)
1. SK Prostějov
Neděle 28.10.2012, 14:30Moravskoslezská fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

-14
    Zdravím vás z Rosic kde se domácí tým představí proti třetímu celku tabulky MSFL SK Prostějov. Herně i tabulkově by měli mít navrch hosté ale za pár minut uvidíme jak si domácí proti jednomu z nejlepších celků soutěže povedou.

FC Slovan Rosice: Lengál - Lukáš, Vítámvás, Mičko, Lang, Jukl, Malata, Selinger, Živný, Demeter, Krhut

1. SK Prostějov: Bureš - Krejčíř, Zbožínek, Kazár, Papoušek, Machálek, Pospíšil, Zelenka, Mazouch, Hirsch, Pavlík

Rozhodčí: Hájek - Kůrka, Nováček.

1

1
    Domácí Rosice v žlutých dresech vykopávají. Prostějov bude hrát v modrých dresech.

3
    Hostující Machálek se už řítil sám na domácí golmana ale ten situaci dobře vyřešil a správným vyběhnutím mu akci zlikvidoval.

5
    Mazouch v obraném pásmu fauloval Mička. Hráči Slovanu rozehrávají akci.

7
    Oba týmy se zatím oťukávají. Bojuje se uprostřed hřiště, kde už bylo na každé straně pár faulů.

8
    Mičko po souboji zůstává ležet na zemi, hostující celek zakopává do autu.

10
    Pospíšil se po rychlé akci dostal k zakončení na hranici vápna ale jeho střelu chytá Lengál.

13
    Prostějov právě vstřelil branku.
    Po krásné individuální akci MACHÁLKA, který po pravé straně utekl všem obráncům a podel bezmocného brankáře Lengála v klidu zasouvá míč do sítě. 0:1

15
    Aktivní Mičko se ze střední vzdálenosti dostal k zakončení. Vystřelil ale Bureš míč vyrazil. Prostějov rozehrává akci.

15
    Dneska to vypadá na takovou "one man show" MACHÁLEK zoopakoval svoji předchozí branku, která byla jako přes kopírák a zvyšuje na 0:2

18
    Rosice chtějí s nepříznivým výsledkem něco udělat a tlačí se dopředu. Lukáš centroval do malého vápna, kde si ale s míčem Bureš hravě poradil.

19
    Hirsch fauloval Demetera v obraném pásmu, Rosice rychle rozehrávají.

20
    Po rychlém rozehrání měli domácí krásnou šanci snížit, ale Malata po přízemním centru branku netrefuje.

23
    Ve středu pole chyboval domácí záložník, po této chybě šli hosté do přečíslení 3 na 2. PAPOUŠEK dává branku do prázdné branky.

26
    Po gólu byli Rosice hodně zmateni a Prostějov toho chtěl hnedka využít ale Lengál jim další radost zkazil.

28
    Mičko se opět snažil překvapit Bureše ale střílí zase hodně vedle Prostějovské branky.

30
    Prostějov bude zahrávat roh na krátko, centroval Kazár, ale Rosice se ubránili.

31
    Rosice se po rychlé kombinaci dostali až do vápna, kde zakončuje Malata, ale Bureš krásným zákrokem vyrazil na roh. První větší šance Slovanu

33
    Na druhé straně taky ve velké šanci Papoušek, jeho střela byla tečována a Lengál měl co dělat, aby vyrazil míč na roh.

34
    Akce pro diváky po dlouhém autu zakončuje Prostějovský hráč "nůžkami" ale střela šla nad branku.

36
    Rosický Lang vyslal slabou střelu k tyči, kde byl Bureš připraven. Prostějov se řítí do dalšího útoku.

37
    Hlavní sudí Hájek upozorňuje Bureše, aby si s rozehrávkou pospíšil. Zatím to bude bez žlutého napomenutí.

39
    Rosice přečíslili hostující obranu, z toho pramenili dva rohové kopy.

41
    Ze standartní situace se prosazuje hlavou ZBOŽÍNEK a zvyšuje vedení na hrozivých 0:4

První poločas nám skončil. Hráči Prostějova zatím splňují úlohu favorita na jedničku. Po poločase vedou nad Slovanem už 0:4

46

46
    Domácí hráč Krhut dostává za vysokou nohu žlutou kartu.

50
    Pospíšil byl ve veliké šanci. Vystřelil na Lengála, který jen vyrazil zase k Pospíšilovi ale ten přestřeluje.

51
    Prostějov udělala chybu v rozehrávce, čehož využil Malata, který v dobré pozici střílí mimo.

52
    Rosice šli do přečíslení, ale je z toho nakonec jen roh. Roh bude rozehrávat Jukl. Prostějov se rohu ubránil a jde do útoku.

54
    Krejčíř vyslal centr do vápna ale hostující hráči jeho centr minuli.

55
    Bureš zahrál mimo pokutové území a dostává červenou kartu. Prostějov budou dohrávat v 10 hráčích.

57
    Vynucené střídání Prostějova. Náhradní golman Kofroň jde do hry, odejde Papoušek

58
    Slovan Rosice právě vstřelili branku
    Hned po červené kartě z přímého kopu z hranice velkého vápna střílí branku ŽIVNÝ. Snižuje na 1:4

60
    Po faulu Mazoucha budou mít Rosice stejnou standartku z které dali první gol.

61
    Slovan Rosice právě vstřelili branku.
    MALATA z přímého kopu snižuje na 2:4. Rosice ožili a snaží se o zdramatizování zápasu.

64
    Mičko v další šanci Rosic, ale trefuje jen střed branky Bureše.

65
    Byla nařízena penalta. Rosice budou zahrávat pokutový kop.

66
    MALATA z pokutového kopu vstřílí branku a snižuje na 3:4 dnešní zápas je opravdu zajímavý.

67
    Střídání Prostějova. Odejde Zelenka a nahradí ho Svozil

68
    Rosice cití, že ještě můžou s výsledkem něco udělat a jsou hodně aktivní.

72
    Teď se hra poněkud rozkouskovala několika fauli.

74
    Domácí hráč Lang dostává žlutou kartu.

Dnešní utkání sleduje 190 diváků.

75
    Domácí hráč Demeter dostává žlutou kartu

75
    Domácí měli velkou šanci na srovnání ale před brankou nebyli dostatečně důrazný.

77
    Domácí hráč Živný dostává žlutou kartu

80
    Prostějov je hodně zkušený a čas šetří jak to jen jde

81
    Rosice budou zahrávat nebezpečnou standartku kousek za vápnem.

81
    Střela z přímého kopu šla nad branku

85
    Mičko ve velké šanci domácích, Bureš mu střelu zlikvidoval a bude se kopat roh.

85
    Tlaku Slovanu graduje. Prostějov se jen neustále brání a už by rádi slyšeli konečný hvizd