Milevsko – Tábor 3:4 (kon.) | Děčín – Klatovy 5:4 (kon.) | Řisuty – Sokolov 6:2 (kon.)
Jablonec n/N – Bílina 5:2 (kon.) | Klášterec nO – Kobra 0:6 (kon.) | Nový Jičín – Vsetín 3:6 (kon.)
Havířov – Prostějov 11:1 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 2:3 (kon.) | Přerov – Karviná (Baník) 4:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 3:4 (po pr.) | Jindř. Hradec – SHK Hodonín 3:2 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 5:1 (kon.)
Technika Brno – Břeclav 3:5 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 2:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Chotěboř 5:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
HK Baník Karviná
Středa 14.11.2012, 18:002. liga skupina Východ

59:54
    V posledních vteřinách ještě došlo na menší strkanici a Sprušil (PRE) dostal dvě minuty za sekání.

59:05
    Přerov právě vstřelil branku!
    Hra vabank bez brankáře Karviné vůbec nevyšla. Domácí Zubři brzy získali kotouč a RICHARD BRANČÍK se bez problémů trefil do opuštěné klece. Asistence: Petr Sakrajda, Tomáš Vlček.

58:46
    A je to tak, brankář Smolka zůstal na střídačce!

58:46
    Karvinská střídačka si vzala oddechový čas. Zřejmě to Baník zkusí v šesti bez brankáře.

58:46
    Oboustranné vyloučení: Sedlák (PRE) nesportovní chování, nafilmovaný pád - Krajíček (KAR) držeti protihráče. Bude se hrát ve čtyřech.

54:46
    Závěr zápasu si Karviná hodně komplikuje. Za podražení je tentokrát vyloučen Kowalczyk (KAR) a Přerov proto bude hrát další přesilovku.

52:07
    Po malé chvilce už se však dvířka na trestnou lavici otvírají. Za krosček je potrestán Krajíček (KAR).

48:52
    Krátce po skončení přesilovky ale Přerov opět navyšuje své vedení. Faltýnek přihrál na PETRA SAKRAJDU, po jehož střele kotouč prošel za záda karvinského brankáře. Asistence: Daniel Faltýnek.

46:07
    O možné vyrovnání se však hráči Karviné na chvíli připravují faulem. Za držení protihráče dostal dvě minuty Sznapka (KAR).

44:57
    Karviná právě vstřelila branku!
    Baník odpovídá na druhý gól Zubrů a znovu se vrací do zápasu. LUMÍR ROSŮLEK se prohnal po křídle a Vojtka překonal velmi přesnou střelou k tyči. Asistence: Libor Pavliš, Jan Krajíček.

40:33
    Vstup do třetí třetiny vyšel přerovskému týmu skvěle! ZDENĚK SEDLÁK se před bránou dostal ke střele, ta sice nebyla nikterak tvrdá, ale Smolkovi prošel kotouč mezi betony. Asistence: Petr Vaněk.

35:34
    Mikšan měl na své holi vyrovnání, ale Vojtek předvedl krásný zákrok vyrážečkou!

34:13
    Teď už to ale Zubrům konečně vyšlo a bezgólový stav je zlomen! RICHARD BRANČÍK se přes dva obránce dostal do bezprostřední blízkosti brány a poslal kotouč nad Smolkovo rameno. Asistence: Petr Sakrajda.

32:15
    Ani další Sedlákova tutovka gól nepřinesla! Zkušený útočník byl sice znovu sám před Smolkou, ale jeho bránu přestřelil.

29:44
    Teď už se ale vylučovat bude, protože Karvinští hráli v šesti. Trest za hráčskou lavici odsedí Segíň (KAR).

23:52
    Sedlák dostal od Goiše krásnou přihrávku a najížděl sám na Smolku! Blafák mu ale nevyšel, kotouč se otřel jen o síťku z vnější strany. Někteří diváci už se dokonce začali radovat z gólu.

16:31
    A síly na ledě budou srovnány, protože Kolář (PRE) dostal menší trest za hákování.

15:57
    Zubři dostávají druhou přesilovku. Za nedovolené bránění už odjel sedět Vnenk (KAR).

11:24
    Přesilovku si zahraje už také Přerov. Za hákování dostal dvě minuty Samiec (KAR).

08:17
    Sakrajda krásně zakombinoval s Brančíkem a druhý jmenovaný byl před karvinskou klecí zcela sám! Smolka však znovu vytáhl úspěšný zákrok.

05:22
    Pavliš hledal u tyče dobře postaveného Moravce, který promáchl. Tato šance opět volala po gólu!

04:16
    A domácí Zubři půjdou na více než minutu do tří. Vyloučen je Osina (PRE) za zdržování hry, vystřelení puku mimo hřiště.

04:05
    Moravec krásně našel před bránou volného Mikšana, který kotouč lehce tečoval do Vojtkova betonu. Karviná byla hodně blízko prvnímu gólu!

03:38
    Segíň se natlačil před přerovskou klec a byl nedovoleně zastaven Ferencem (PRE). Ten je potrestán za držení protihráče, takže Karviná bude hrát přesilovku.

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 35. Brančík (Sakrajda), 41. Sedlák (Vaněk), 49. Sakrajda (Faltýnek), 60. Brančík (Sakrajda, Vlček) - 45. Rosůlek (Pavliš, Krajíček)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Sklenář J.) – Pala, Faltýnek, Ferenc, Vlček, Osina, Kudělka, Drábek – Goiš, Sedlák, Vaněk – Málek, Brančík, Sakrajda – Sprušil, Kolář, Kundrátek – Brada, Matušenko
    HK Baník Karviná: Smolka (Iláš) – Pavliš, Krajíček, Badžo, Samiec, Krause, Segíň, Moravec, Kowalczyk, Mikšan, Rosůlek, Javín, Vnenk, Mareček, Sznapka, Contratto, Miczek

Rozhodčí: Dědek – Linhart, Lošťák