Havířov – Přerov 3:2 (kon.) | Prostějov – Opava 5:2 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná (Baník) 4:5 (po s.n.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Milevsko – Sokolov 4:1 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 6:1 (kon.)
SHK Hodonín – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 4:2 (kon.) | Klatovy – Bílina 3:2 (kon.)
Tábor – Kobra 4:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Chotěboř 7:2 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 3:5 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 01.12.2012, 17:302. liga skupina Východ

42:03
    Hosté už sice byli v plném počtu, ne ale na dlouho. Vsetín si totiž v závěru přesilovky vynutil velký tlak a unavení hosté se nakonec uchýlili k faulu. Vyloučen Pavlačka za nedovolené bránění.

40:00
    A společně se sirénou se bude ještě jednou vylučovat. Kubo schytal sekyru od Lukáše Prokopa a po intervenci jednoho z čárových se hlavní rozhodl trestat. Vsetín tak vstoupí do třetí třetiny přesilovkou.

35:44
    Luděk Krayzel s souboji o puk sekl domácího kráče a rozhodčí jej přísně vylučuje.

31:57
    Vaněk v souboji o puk podsekl obránce hostů, Porubě se tudíž nabízí další přesilovková možnost ke srovnání.

26:37
    Lukáš Plšek poslal při pokusu o rozehrávku puk na hostující střídačku. Verdikt je jasný - dvě minuty, zdržování hry.

24:22
    Teď je tu ale přesilovková příležitost VHK. Patrik Prokop sekl dotírajícího Kubo a nabídl tak Vsetínu třetí přesilovou hru. Připomeňme, že předchozí dvě Vsetín využil.

19:20
    Rozmíška před hostující brankou, kterou rozhodčí vyřešil šalamounsky. Po dvou minutách za hrubost udělil Vítkovi ze Vsetína a Šindelářovi z hostujícího celku. Domácí sice notně protestují, neboť rozhodčí odpustil evidentní sekyru brankáři Gleichovi, nic s tím ale nenadělají.

18:27
    Hosté v poklidu bránili střední pásmo, ovšem pouze do chvíle, než si Pavlačka zbytečně pomohl holí - dvě minuty, sekání.

13:59
    Přesilovou hru si vyzkouší i Vsetín. Buček je vyloučen za držení.

04:23
    Mikšovský si v obranném pásmu pomohl faulem a nabízí tak hostům první přesilovou hru. Prohřeškem je podražení.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 15. Mikšovský (Vaněk, Farda), 20. Zúbek (Vrba, Mikšovský), 27. Zúbek (Mikšovský), 53. Zúbek (Mikšovský, Vaněk) - 1. Krayzel (Wolf), 4. Buček (Seidler)

VHK ROBE Vsetín: Plšek (Kohn) - Farda, Vrba, Vodák, Tichý, Žák, Báchor, Mečiar, Tesařík - Zúbek, Vaněk, Mikšovský - Vítek, Hruška O., Hruška P. - Kubo, Podešva, Kajaba - Holík, Brezáni.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Rudl (Gleich) - Wolf, Hruzík, Šindelář, Prokop P., Vychodil, Prokop L., Slavík, Šimkovič, Krayzel, Seidler, Buček, Galajda, Pavlačka, Vaněk, Holuša, Sedlář, Hašek, Piják.

Rozhodčí: Mrkva - Hanzlík, Štěpán