Nice – Montpellier 2:0 (kon.) | Bordeaux – Bastia 1:0 (kon.) | Lyon – Marseille 0:0 (kon.)
OGC Nice
2:0 (2:0)
Montpellier HSC
Neděle 10.03.2013, 14:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

89
    Civelli v pádu blokuje střelu Belhandy z pravého křídla. Hostujícímu útočníkovi se však na penaltovém bodu nabízel volný Charbonnier, který by měl situaci ještě jednodušší.

86
    Belhanda v největší šanci Montpellieru v zápase. Šikovný útočník z Maroka se na pravím křídle prokličkoval až ke střele, kterou ale špičkou rukavice vyboxoval domácí brankář Ospina mimo.

82
    Střídající Jonas Martin vidí žlutou kartu za faul na Bauthéaca.

78
    Bauthéac na hranici šestnáctky zlobil hostující obranu. Míč si nakonec zpracoval na levačku, svoji střelou jen těsně minul.

72
    Poslední střídání hostí, odchází Mounier, přichází Charbonnier.

69
    Congré je potrestán žlutou kartou za úder do domácího Bauthéaca, který se s bolestivou grimasou zvedá z pažitu.

68
    Střídají i hosté. Pitau je nahrazen Jonasem Martinem.

67
    Bahoken, který z posledního výskoku utrpěl nejspíše drobné zranění odchází za potlesku tribun střídat. Jeho místo zaujme Neal Maupay.

66
    Romain Pitau vidí žlutou kartu.

65
    V rychlé protiakci ale i hosté! Hilton vybídl Mouniera, který z pětadvaceti metrů pálí metr mimo levou tyč domácí brány.

64
    Obránce domácích Kolodziejczak dnes rozdává jeden pěkný centr za druhým. Opět míčem z levého křídla hledal svého spoluhráče Bahokena v pokutovém pásmu. Dnes dvougólový střelec si ale vyskočil příliš vysoko a míč zasáhl špatně. Navíc při pádu špatně dopadl, zdá se ale, že by měl být v pořádku.

60
    Bauthéac obešel na levém křídle hostujícího obránce a přiťukl míč Kolodzieczakovi. Ten ještě vysokým pasem hledal hlavu svého spoluhráče Bahokena, který však trestuhodně poslal míč mimo.

54
    Druhé střídání domácích v krátkém čase. Bosetti přenechává místo Kevinu Diazovi.

53
    Bruins opouští trávník a přenechá své místo Camelu Meriemu. První střídání domácích v zápase.

46
    Trenér hostí si na úvod druhého poločasu připravil hned střídání. Útočník Herrera je nahrazen útočníkem Camarou. Jedná se o střídání kus za kus.

42
    Luigi Bruins je prvním potrestaným hráčem žlutou kartou za faul na hostujícího Daba.

33
    Belhanda se ujal přímého kopu, zahrál ho pěkně na vzdálenější tyč, kam si dobře nabíhal hostující Congré. Chybělo mu však ovšem pár rozhodujících kroků.

24
    Nice právě vstřelilo branku!
    Domácí přidávají v prvním poločase druhou branku, postaral se o ni opět STÉPHANE BAHOKEN. Bruins si naběhl do útoku s podporou Bosettiho, který hru přenesl právě na Bahokena, jenž neměl problém kolenem dopravit míč do sítě.

11
    Domácí se po desíti odehraných minutách ujímají vedení. Bauthéac na levém křídle obešel bránícího Hiltona a odcentroval balon k bližší tyči. Tam stál dobře připravený STÉPHANE BAHOKEN, který nohou prostřelil Jourdrena.